חידה חידות מכל הסוגים!!!

שוקולד קרמל

משתמש רשום
אפשר להעלות חידות שכבר אנשים מכירים לא חייבים להביא חידות שהמצאתם.
ניתן לעלות מכל סוגי החידות...
וכמובן לכל הגילאים.

יוניתן

משתמש חדש
עוד חידות:
1. האם יש בעולם שני אנשים שיש להם את אותו כמות שיער כן או לא נמקו
2. 2,3,6,7,8,12,13,16,17,18 מה המספר הבא?
אגם עיוור אמר לחברים שלו הכלב שלי יכול לקפוץ מעל הבית אתם מאמינים או לא?
3.איך קוראים לכלב בלי רגליים?
4.יש לה נוצות והיא לא יכול לעוף מי אני?
5.הוא הבן של סבא שלך והוא לא דוד שלך מי זה?

בת-מצווה

משתמש חדש

חידה:

אני יכול להיות חזק כמו ברזל, אבל אני יכול גם להיות רך כמו צמר. אני בכל מקום, אבל לא ניתן לראות אותי. מה אני?

תשובות:
עוד חידות:
2. 2,3,6,7,8,12,13,16,17,18 מה המספר הבא?
אגם עיוור אמר לחברים שלו הכלב שלי יכול לקפוץ מעל הבית אתם מאמינים או לא?
3.איך קוראים לכלב בלי רגליים?
4.יש לה נוצות והיא לא יכול לעוף מי אני?
5.הוא הבן של סבא שלך והוא לא דוד שלך מי זה?
1 כן קירחים
2 30 העלו כאן את זה
לא איך הוא ראה שהכלב קפץ הוא עיוור
4 כרית
5 אבא שלי

נערך לאחרונה ב:

חניס

משתמש רשום
יואו זה היה נחמד!!
ממלאים את הקנקן של ה7 ליטר, ומעבירים אותו ל3 ליטר ואז יש לנו 4 ליטר בקנקן של ה7.
מרוקנים את הקנקן של ה3. שופכים את ה4 ליטר מהקנקן של ה7 לקנקן של ה3. עכשיו יש לנו 1 ליטר בקנקן של ה7.
מרוקנים שוב את הקנקן של ה3, ומעבירים את הליטר לקנקן של ה3.
עכשיו ממלאים שוב את הקנקן של ה7. ומעבירים לקנקן של ה3 (שיש בו כבר ליטר) עוד 2 ליטר
ונשאר לנו 5 ליטר בקנקן של ה7.
מש

1. ממלאת את הקנקן של ה7 ןמעבירה לכלי של ה3. כרגע יש לי בכלי הגדול 4. את הכלי הקטן אני מרוקנת.
2. אני ממלאת את הכלי הקטן מתוך מה שנשאר בכלי הגדול. בכלי הגדול נשאר ליטר אחד ובקטן - 3. אני שוב מפנה את הכלי הקטן.
3. אני מעביר את הליטר האחרון לכלי הקטן - כרגע נשאר לי בו מקום רק לשני ליטר נוספים.
4. אני ממלאת את הקנקן הגדול, מעבירה ממנו 2 ליטרים לכלי הקטן. בכלי הגדול נשאר לי 5 ליטר.
יפה ואם בא לכם יש עוד תשובה

חניס

משתמש רשום
יואו זה היה נחמד!!
ממלאים את הקנקן של ה7 ליטר, ומעבירים אותו ל3 ליטר ואז יש לנו 4 ליטר בקנקן של ה7.
מרוקנים את הקנקן של ה3. שופכים את ה4 ליטר מהקנקן של ה7 לקנקן של ה3. עכשיו יש לנו 1 ליטר בקנקן של ה7.
מרוקנים שוב את הקנקן של ה3, ומעבירים את הליטר לקנקן של ה3.
עכשיו ממלאים שוב את הקנקן של ה7. ומעבירים לקנקן של ה3 (שיש בו כבר ליטר) עוד 2 ליטר
ונשאר לנו 5 ליטר בקנקן של ה7.
מש"ל
יפה יש עוד תשובה

אימון- והנחייה בNLP

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כן כי בעולם יש כ8 מיליארד בני אדם ואין לאדם כ,כ הרבה שערות אז חייב להיות הרבה אנשים עם אותו מספר שערות

אימון- והנחייה בNLP

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה