חידה חידות מכל הסוגים!!!

שוקולד קרמל

משתמש רשום
אפשר להעלות חידות שכבר אנשים מכירים לא חייבים להביא חידות שהמצאתם.
ניתן לעלות מכל סוגי החידות...
וכמובן לכל הגילאים.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מה זאת אומרת, מה זאת? אומרת מה: "זאת אומרת? מה זאת אומרת מה זאת? אומרת מה: "זאת- זאת אומרת זאת!" אומרת זאת- "אומרת- אומרת מה". זאת אומרת "זאת אומרת- מה זאת אומרת"
אולי...
האמת לא 🤭
זאת אומרת, אולי כן.. אבל לא נראה לי 😅

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מה זאת אומרת מה זאת אומרת?
מה זאת אומרת מה זאת אומרת?!
מה זאת אומרת מה !
זאת זאת אומרת זאת!
אומרת זאת אומרת אומרת !
מה זאת אומרת זאת אומרת מה זאת אומרת
חח זה מזכיר איזה דקלום של בתיה מהשבתות החמות ששכחו להדליק את המזגן, וכל הבנות היו מנופפות עם הדפים של ההקראה על הפנים.. 🥵🥵

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
יש לך שני חבלים שונים, שכל אחד מהם לוקח בדיוק שעה לשרוף מקצה אחד לקצה השני. עם זאת, החבלים לא נשרפים בקצב אחיד — חלקים מסוימים עלולים להישרף מהר יותר מאחרים. איך תוכל למדוד בדיוק 45 דקות בעזרת שני החבלים ומצית אחת?

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אדם נכנס עם סל מלא לחדר סגור מכל הצדדים ולא הוציא ממנו כלום ויצא עם סל ריק?
הוא הוציא את כל הדברים מהסל לחדר (מהחדר הוא לא הוציא כלום)
ואז יצא עם סל ריק...
או שלא הבנתי את הפיסוק של החידה הזו נכון (על חשבון החידה הקודמת)

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מי שעושה אותי לא רוצה אותי ומי שקונה אותי לא משתמש בי ומי שמשתמש בי לא רואה אותי. מי אני?
תכריכים.
שנים הלכו ביער פגש אותם אדם ואמר להם שהוא רעב אחד הוציא שני ככרות ואחד שלושה והתחלקו שוה בשוה לבסוף נתן להם מתנה 500 ש"ח אחד אמר נחלק חצי חצי והשני אמר אני הבאתי שלוש מגיע לי 300 ואתה 200 הלכו לרב אמר להם הרב זה שהביא 3 מקבל 400 והשני 100 למה?
אני מכירה את זה (מקווה שאני זוכרת..) לגלות?
יש לך שני חבלים שונים, שכל אחד מהם לוקח בדיוק שעה לשרוף מקצה אחד לקצה השני. עם זאת, החבלים לא נשרפים בקצב אחיד — חלקים מסוימים עלולים להישרף מהר יותר מאחרים. איך תוכל למדוד בדיוק 45 דקות בעזרת שני החבלים ומצית אחת?
לשרוף את הראשון מני הצדדים, אחרי שנגמר - לשרוף את השני..

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זוכרים את המאזניים של ראש השנה?
הנה חידה על מאזניים:
יש לי 9 שקי מטבעות, בשק אחד יש מטבעות מזויפים, ששוקלים פחות.
איך אפשר, בשתי שקילות, לגלות מה המזויפים?
קל יחסית.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
איך אפשר, בשתי שקילות, לגלות מה המזויפים?
שמים בצד אחד 3 ובצד השני 3.
אם הם שוקלים אותו דבר:
מה3 הנותרים שמים אחד בכל צד 1, אם הם שוקלים אותו דבר, זה השלישי שלק שקלו. אם לא- מה ששוקל יותר קצת.
אם הם לא שוקלים אותו דבר:
את מה שעשו עם ה3 שלא שקלו (במקרה א') עושים עכשיו עם מה ששוקל יותר קצת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה