חגיגה בסטודיו

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
למה במצלמה הרקע היה נראה לי לבן ובמחשב בסוף זה ורדרד :confused:
תמיד צריך לעשות ניסוי ולהעביר למחשב?

אוי, אני רואה שבתמונה השניה הבהרתי את הרקע אבל איבדתי לה את הרגל...

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
לעולם אל תסמכי על המצלמה..
רק אם תצלמי את הרקע לבד ותראי באינפומרציה של התמונה במצלמה אין נתוני צבע
אם בכל אופן הרקע כמעט שרוף אבל לא לגמרי
יש ברשת מדריך מעולה של רבקה נרקיס לשריפת רקע
בהצלחה

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י ויזואלי;1189107:
לעולם אל תסמכי על המצלמה..
רק אם תצלמי את הרקע לבד ותראי באינפומרציה של התמונה במצלמה אין נתוני צבע
אם בכל אופן הרקע כמעט שרוף אבל לא לגמרי
יש ברשת מדריך מעולה של רבקה נרקיס לשריפת רקע
בהצלחה

תודה, יש לך קישור?

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תמונות מתוקות!

התאורה הקדמית חזקה מידי

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש לי הרבה תמונות שיצא לי התאורה בצד ימין של הפנים חזקה מידי
ובצד שמאל חשוך מידי. (כמו זאת למשל)
מיקמתי את התאורה בצד שלא יהיה ישיר מידי על הפנים אבל זה מה יצא לי.
מה הכיוון הנכון למיקום?

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המסך של המצלמה יחיסת מאוד קונטרסטי ולכן כל מה שקרוב ללבן מוחלט- נראה כאילו הוא כזה (ולהיפך בכהים/אטומים).

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;1189267:
המסך של המצלמה יחיסת מאוד קונטרסטי ולכן כל מה שקרוב ללבן מוחלט- נראה כאילו הוא כזה (ולהיפך בכהים/אטומים).

טוב לדעת! נלמד להבא לא לסמוך עליו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה