דרוש מידע זיהוי מספרי טלפון

Roi.eba

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
שלום רב,
מזה כמה שנים טובות, שיש בשוק כמה וכמה אפליקציות שמשייכות שם למספר הטלפון ממנו מתקשרים.
תמיד חששתי להתקין (על המכשיר המוגן+ שלי....) מפאת בעיית הפרטיות.
ולא כי יש מה להסתיר ח"ו.. פשוט הרגשה כזאת...
מי מהגולשים שמכיר את הנושאף יוכל לענות לי האם יש חשש?

שמואל ש

משתמש רשום
ישנם אתרים אינטרנטיים שניתן לבדוק כל מספר לגופו שזה טוב אחרי שלא עונים לבדוק מי זה היה ובזה כמובן אין שום בעיית פרטיות.

אני לי

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
האפליקציות האלה עובדות על עקרון של ספר טלפונים משותף. את משתפת את רשימת אנשי הקשר שלך ובתמורה מקבלת גישה לאנשי הקשר של כל המשתמשים האחרים.
אחד הפיצ'רים למשל הוא שאת יכולה לראות תחת איזה שם אנשים שמרו את המספר שלך... לא תמיד נעים לגלות ;)

אני לא מסכימה לחוסר הפרטיות הזה ולכן לא משתמשת באפליקציה כזו.

בנוסף, אם לרוב האנשים סביבך יש טלפונים כשרים זה אומר שאין להם את האפליקציה הזאת ולכן השמושיות שלה בעבורך תהיה נמוכה.

סמיילית

משתמש פעיל
ה

בנוסף, אם לרוב האנשים סביבך יש טלפונים כשרים זה אומר שאין להם את האפליקציה הזאת ולכן השמושיות שלה בעבורך תהיה נמוכה.

זה לא נכון.
אם מישהו שיש לו את האפליקציה הזו ושמר איש קשר בעל מספר כשר הוא יופיע באפליקציה.
האפליקציה מתבססת על אנשי קשר שמורים אצל מי שמוריד את האפליקציה.

אני לי

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה לא נכון.
אם מישהו שיש לו את האפליקציה הזו ושמר איש קשר בעל מספר כשר הוא יופיע באפליקציה.
האפליקציה מתבססת על אנשי קשר שמורים אצל מי שמוריד את האפליקציה.

סליחה שלא הייתי מובנת.

ככל שאת נטועה עמוק יותר במיינסטרים והסביבה שלך פחות מחזיקה סמארטפונים, התועלת שלך באפליקציה תהיה נמוכה יותר.

לדוגמה, מה הסיכוי שהאפליקציה תזהה את מספר הטלפון של הגננת של הבת שלי? אפסי, כי מן הסתם אין לה כמעט מכרים בעלי סמרטפונים שעליהם מותקנות האפליקציות מהסוג הזה, ולכן המספר שלה לא ישותף באפליקציה.

עכשיו מובן?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
סליחה שלא הייתי מובנת.

ככל שאת נטועה עמוק יותר במיינסטרים והסביבה שלך פחות מחזיקה סמארטפונים, התועלת שלך באפליקציה תהיה נמוכה יותר.

לדוגמה, מה הסיכוי שהאפליקציה תזהה את מספר הטלפון של הגננת של הבת שלי? אפסי, כי מן הסתם אין לה כמעט מכרים בעלי סמרטפונים שעליהם מותקנות האפליקציות מהסוג הזה, ולכן המספר שלה לא ישותף באפליקציה.

עכשיו מובן?
היית רוצה שזה יהיה נכון
בתכל'ס
מספיק שאדם אחד עם האפליקציה ירשום בטלפון שלו את המספר של הגננת של הבת שלך, בשביל שהשם שלה יופיע אצל כולם.
מלא פעמים מתקשרים אליי מטלפונים כשרים ו-99% מהפעמים זה מזהה את המתקשר.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אף פעם אי אפשר לדעת מי שומר את המספר, ואיפה.
זה יכול להיות גם הטכנאי הדתי, ששבוע שעבר היו לך איתו הרבה שיחות בגלל תיקון המזגן הסורר.
רק מה, בגלל שהוא דתי ולא ממש יודע לאיית, הוא יכתוב את השם שלך 'קנפלמחר' או 'אוסתרבסקי'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה