מידע שימושי זהירות!!!!! הונאה!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לידיעתכם
יוסף בר בפשיטת רגל נוספת כרגע..

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אין כסף קל, אין כסף קל, אין כסף קל.
נוכלים לעומת זאת, יש בשפע...
צריך להדפיס את המשפט הזה בפונט הכי בולט, בגודל הכי גדול....
(אולי בספר הבא שלך?...)

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מכיר מישהו שלפני כ-10 שנים, התקשרו אליו מתיאטרון הבימה ואמרו לו שהיות שהוא מורה הוא זכאי לכרטיס זוגי מוזל לכל ההצגות שלהם
כמובן שהוא ניסה להתווכח איתם שזה לא מתאים לו ולא רלוונטי בשבילו אך הם לא הרפו, וטענו שיש להם כל מיני סוגים של הצגות שמתאימות לכוווולם - יש דרמות, יש קומדיות וכו'. ושאלו אותו אם הוא לא אוהב שום דבר.
הוא אמר להם שהוא אוהב רק קומדיות. אמרו לו מצויין יש לנו עכשיו בדיוק כמה קומדיות מעולות
ואז הוא אמר להם בטון הכי קר שיכל להגיד - אני הכי אוהב קומדיות אבל מאז שראש הממשלה רבין נרצח אני לא מסוגל לצחוק. (כאמור, זה היה יותר מעשור לאחר רצח רבין)
הטלפנית אמרה "אה סליחה אדוני" וניתקה.
ואז כמובן הוא התפרץ בצחוק...

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אחד מקרובי משפחתי איש מבוגר כבן 70 מתקשרים באופן קבוע מכל החוברות של העסקאות
" עסקה טובה " ומכנעים אותו לרכוש מוצרים באלפי שקלים
פעם אחת הוא קצת התמהמה לרגע ואז אימו עליו שאם אתה לא רוכש עכשיו יש לנו את פרטי האשראי שלך ונוכל לעשות מה שאנחנו רוצים
הוא נבהל מסכן וגבו ממנו 7000 ש"ח על שטיות
חברת האשראי לא הסכימה לבטל את העסקאות
בעקבות הונאת הקשישים יצא עכשיו חוק בנושא
הנוכלים האלו עובדים יום וליל הם לא נחים לרגע מכל סוג של נוכלות
בקיצור צריך להזהר

אוי סבתא שלי ז"ל הייתה נהרסת מהם , הם היו שולחים לה מלאאאאאאאאא דברים שלא הזמינה ואז מחייבים אותה , ואם היא רוצה להחזיר אפשר לקבל רק זיכוי .... ולא את הכסף חזרה (על דברים שלא קנתה כלל), שמעתי פעם איך הם מדברים איתה בטלפון הקלטתי ורציתי לשלוח לאימון הציבור ולמשטרה , ממש ככה , אבל היא ביקשה ממני לא להפנות פשוט חוצפה שהם עוד קיימים במדינה הזאת!

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם
נודע לי מקודם ממש במקרה על חברה מסוימת שמפרסמת המון על עבודה מהבית.
בפועל מגיעים להרצאה של כשעה וחצי ובו מסבירים לאנשים לשים כסף - 1000 דולר שהחברה מרוויחה מזה עמלות חליפין ואתם מרוויחים כאחוז ליום(!)

תכלס מדובר בהונאה!!!
לבעל החברה קוראים יוסף בר. הוא כבר הפיל המון אנשים עם כסף
לכן אני ממליצה לכם בחום לשמור את הכסף אצלכם, להתרחק מהם ולהזהיר את כל מי שאתם חושבים שמכיר אותם ואולי מתפתה להם

כואב לי שאנשים לא יאבדו את כספם לדעת.
נא לא למחוק את האשכול. התורה חסה על ממונם של ישראל!
נא להקפיץ מידי פעם
וה' יעזור שחברות מעין אלו ימצאו את מקומם הראוי לכך...
בשורות טובות.
אני רואה שוב מודעות כאלו
איך זה יכול להיות
כבר תפסו אותם לא??

אני מסתפקת אם לפרסם כאן את מספר הטלפון שלהם
במודעות החדשות...

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני רואה שוב מודעות כאלו
איך זה יכול להיות
כבר תפסו אותם לא??

אני מסתפקת אם לפרסם כאן את מספר הטלפון שלהם
במודעות החדשות...
כי הוא עדיין מציע להשקיע אצלו, באותה נשימה שהוא מספר שהוא בפשיטת רגל..
כי אתם מבינים, " אני לא יכול להחזיר את מה שאני חייב כיון שאני בפשיטת רגל, אבל אני מחזיר, ויש אנשים שמקבלים ממני כל חודש/שבוע כסף, בגלל שהם השקיעו אצלי עוד פעם! "
אין גבול!
מישהו צריך לספר לבנאדם הזה שהוא מכור ללעשוק אנשים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
איפה עכשיו ?
מה הכוונה איפה עכשיו?
איפה החברה שלו פעילה?
איזו חברה שלו (סליחה, על שם בת דודה שלישית שלו) כרגע בפשיטת רגל, או איזו חברה בהקמה?
הבנאדם לא נח לרגע.. אפשר ללמוד ממנו. ;)

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולם
נודע לי מקודם ממש במקרה על חברה מסוימת שמפרסמת המון על עבודה מהבית.
בפועל מגיעים להרצאה של כשעה וחצי ובו מסבירים לאנשים לשים כסף - 1000 דולר שהחברה מרוויחה מזה עמלות חליפין ואתם מרוויחים כאחוז ליום(!)

תכלס מדובר בהונאה!!!
לבעל החברה קוראים יוסף בר. הוא כבר הפיל המון אנשים עם כסף
לכן אני ממליצה לכם בחום לשמור את הכסף אצלכם, להתרחק מהם ולהזהיר את כל מי שאתם חושבים שמכיר אותם ואולי מתפתה להם

כואב לי שאנשים לא יאבדו את כספם לדעת.
נא לא למחוק את האשכול. התורה חסה על ממונם של ישראל!
נא להקפיץ מידי פעם
וה' יעזור שחברות מעין אלו ימצאו את מקומם הראוי לכך...
בשורות טובות.

הוא נודע גם במעלליו בהשקעות סרק לאלפי תמימים.
השקעות למשרדים ועוד.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוי סבתא שלי ז"ל הייתה נהרסת מהם , הם היו שולחים לה מלאאאאאאאאא דברים שלא הזמינה ואז מחייבים אותה , ואם היא רוצה להחזיר אפשר לקבל רק זיכוי .... ולא את הכסף חזרה (על דברים שלא קנתה כלל), שמעתי פעם איך הם מדברים איתה בטלפון הקלטתי ורציתי לשלוח לאימון הציבור ולמשטרה , ממש ככה , אבל היא ביקשה ממני לא להפנות פשוט חוצפה שהם עוד קיימים במדינה הזאת!
עבר עכשיו חוק בענין הונאת קשישים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
זו כבר נפלה ...
עכשיו אחת אחרת בפשיטת רגל
:rolleyes:

חיבור*

משתמש מקצוען
מה כ"כ נורא לומר אני מצטער אין לי כסף????
כך אני עושה ואף אחד לא יכול על זה כי אין לי כסף.... אם הוא רוצה שיביא לי כסף :D:D:D
לא כל אחד מסוגל להוציא את המילים הללו. אבל זה טוב. :D
upload_2018-11-27_19-4-50.png

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הנה טריק חדש:
תקבלו צנתוק לשירות זיהו שיחה בקומה הכשירה רק ב-19.90 לחודש במקום חמישים...
יותר יקר ממחיר החבילה של השיחות...

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
היו פה אין ספור אשכולות בנושא.
ואספר:
חבר יקר שלי קיבל שיחת טלפון מאדם עם מבטא מרשים, שטען כי הוא חוקר במשטרת ישראל. ספויילר: הוא אכן היה כזה.
חברי השיבו בקול אדיש: מה רצונך?
החוקר אמר שיש לו כמה שאלות והוא רוצה תשובות.
חברי השיבו: ומניין לי שאתה חוקר?
הבחור נתכעס, והתרה בו שישלח לו ניידת ויילקח בעל כורחו לתחנת המשטרה.
השיבו החבר: אם כן, אשמח לשתף פעולה. אך כשאתה מתקשר אליי וטוען שהינך חוקר, מניין אאמין לך?
לבסוף נתרצה החוקר, נתן לו את כל פרטיו, וביקשו להתקשר בחזרה למספר טלפון מוכר של משטרת ישראל, ושם להגיע לשלוחה הנכונה שלו.

מסקנה: כשהדובר מעבר לקו לגיטימי, הוא יודע שחובת ההוכחה של זהותו - עליו. ברגע שהוא משאיר את זהותו מעורפלת (מדברת קריינדל ממימוש זכויות/ מאיה ממע"מ/ פריידי מהפיס/ אושרת משוועת עניי שדרות/ סווטלנה מוועד הרבנים/ חלי מאפרת/ ציפי לבני מעולם מלא) הרי שתמיד רצוי להגיע למצב בו נקבל מספר טלפון ונחזור אליו אם נרצה ולאחר בדיקת הפרטים.
לנו הייתה עורכת דין שבאמת התקשרה אלינו, כי זכינו באיזו ירושה של איזו דודה ערירית רחוקה.
זאת הייתה נשמעת מתיחה טהורה, שלקח לנו כמה שיחות טלפון לקלוט שמדובר במשהו רציני, ולשתף איתה פעולה.
בסופו של דבר אחרי 4 שנים זכינו לקבל יחד עם עוד 200 יורשים חוקיים סכום נחמד של כאלפיים חמש מאות שקלים.

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הנה טריק חדש:
תקבלו צנתוק לשירות זיהו שיחה בקומה הכשירה רק ב-19.90 לחודש במקום חמישים...
יותר יקר ממחיר החבילה של השיחות...
לא הבנתי מה העקיצה פה?
מציעים לך שירות שהוא לא כלול בחבילת שיחות,
זכותם לדרוש על זה כמה כסף שהם רוצים..
גם אם אני אפתח קו של בדיחות על ערבים אני יוכל לקחת 200 שקל לחודש, למרות שזה יותר יקר מהחבילת שיחות
(ותאמין לי שאם יתחילו להטריד אותך בטלפונים אנונימיים, כמו שכבר נפתחו פה כמה אשכולות על זה.. יהיה שווה לך לשלם 20 ש"ח לחודש..)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
ההבדל ענק!
יש שירותים בתשלום
ויש חלומות בתשלום.

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ההבדל ענק!
יש שירותים בתשלום
ויש חלומות בתשלום.
רוצה להסביר?
למען ההגינות אני אציין שאני מכיר את המפרסמים והם אנשים ישרים והגונים מאוד.
ולכן כל כך כואב לי שאנשים משמיצים סתם..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה