מידע שימושי זהירות!!!!! הונאה!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
רוצה להסביר?
למען ההגינות אני אציין שאני מכיר את המפרסמים והם אנשים ישרים והגונים מאוד.
ולכן כל כך כואב לי שאנשים משמיצים סתם..
מה יש להסביר?
הם נותנים שרות בתשלום וזו זכותם
את האשכול הזה פתחנו בגלל אנשים שכל מה שהם מכרו זה חלומות
וגנבו מחירים יקרים מאד על זה.
ולכן אין טעם להעלות פה כל מיני מוצרים שמציעים לקנות / קניתם, כי האשכול הזה נועד לחשיפת הונאות.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
אמר רב חמא בר' חנינא: מהו שנאמר "מוות והחיים ביד הלשון", וכי יש יד ללשון ? לומר לך, מה יד ממיתה, אף לשון ממיתה - מסכת ערכין טו ע"ב.
אני בוש ונכלם להוסיף על דברי חז"ל בכ"ז תוספת לשנת ע"ט, אף מקלדת ממיתה פרנסתו של אדם.

אדגיש כי כוונתי אך ורק לדברים שלא נבדקו ע"י שום גורם ולא כפי העניין שהביאה גב' @Tweenset

נערך לאחרונה ב:

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי זה לא קשור במדויק לאשכול אבל אולי זה יועיל למישהו. הלוואי והיו לנו אמצעים וכוחות להילחם בזה.

במשך תקופה ארוכה של כמה שנים אנו מקבלים שיחות ו/או צינתוקים מכל מיני מפרסמים ומטרידים לקווים הכשרים שלי ושל בעלי.
מעולם לא הבנתי איך המספרים שלנו הגיעו אליהם ואפילו התלוננו בפני פלאפון על זה בתמימות, הם טענו שאין להם קשר לזה.
(מעניין שרק לכשרים זה קורה)

לפני כחודש נצרכנו בדחיפות לברר מס פלאפון שחייג לבעלי, בדקנו את פירוט השיחות ולתדהמתנו גילינו שכל המטרידים והצינתוקים 079 וכדו' במשך כמה חודשים זה ממספרים שונים אך של אותה חברה (בפירוט מופיע שזה אותה החברה בשם שלה).

זה פשוט מטריד ומפריע בשעות לא נוחות וזמנים לא מתאימים ומסתבר שההטרדות האלו כולן כמעט מאותה חברה שלא מתביישת לצנתק כמה פעמים באותו יום..
פעם שמענו שישנו חוק שעל כל שיחה כזו ניתן לתבוע 1000 ש"ח. יש חכמים שלא הסתייגו מזה כששאלו אם מותר.
אם מישהו מעוניין לתבוע שיהיה בהצלחה, העיקר שיפסיקו, זה בלתי נסבל...

אמיליה

משתמש מקצוען
כשמתקשרים ממפעל הפיס ומודיעים לי שעקב מזלי הנדיר עליתי בהגרלה אחת מתוך 7 מיליון תושבי מדינת ישראל אני מציעה לטלפנית הנחמדת-
כמה אמרת שאני יכולה להרוויח? חמשת אלפים שקל? רוצה לקנות ממני את הזכייה הנדירה? אני מוכנה למכור לך במחיר מוזל... מאתיים שקלים יספיקו לי...
הניתוק ממהר להגיע

נערך לאחרונה ב:

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
חבר'ה, תענו לי בבקשה: מה זה ההשקעה החדשה בחברת ישראקאן אופריישנס בע"מ שמטרתה סחר בקנאביס רפואי והנפקת מניות בבורסה בהמשך...?
מישהו שמע על הדבר הזה?
זה לא מפוברק?
הם טוענים, שברגע שהחברה תיכנס לבורסה, תוך כמה ימים יחטפו המניות שלה ויזנקו לשחקים!!!
מה אתם אומרים?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
חבר'ה, תענו לי בבקשה: מה זה ההשקעה החדשה בחברת ישראקאן אופריישנס בע"מ שמטרתה סחר בקנאביס רפואי והנפקת מניות בבורסה בהמשך...?
מישהו שמע על הדבר הזה?
זה לא מפוברק?
הם טוענים, שברגע שהחברה תיכנס לבורסה, תוך כמה ימים יחטפו המניות שלה ויזנקו לשחקים!!!
מה אתם אומרים?
מעניין לבדוק.
איפה אפשר לקרוא על זה קצת?

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

elibeli

משתמש מקצוען
אגב, הנה צמד תרמיות מוכרות, אחת מאוד והשניה פחות.
א- מתקשרים אליכם ממספר מזוהה. על הקו עליזה ממפעל הפיס. מובן שכולנו נכנסים להלם מסויים לשמע הטלפון, ובמיוחד שהמרשעת מעבר לקו אומרת שמספרנו עלה בגורל...
מה היא רוצה? להציע לנו תכנית מנויים בפיס, במחיר יקר מאוד, עם סיכויי זכיה מינימליים...
רבים וטובים נפלו בפח יקוש זה. אנא זהירות.

בנוסף, עובדה משעשעת: אם דווקא תרצו לעשות מנוי מפעל הפיס, מה לכם לתת פרטי אשראי בטלפון? לכו נא לאתר מפעל הפיס, ועשו מנוי במו ידכם, בשניות ספורות.. (לא שאני ממליץ. אבל אם כבר, לכו למקור)

ב- שח לי חבר, הבוקר. שקיבל שיחת טלפון שנשמעה כך:
מדברת מירי ממס הכנסה..
אויי ויי. מה רצונך, מירי?
ובכן, מירי טובת הלב מציגה את עצמה באופן מעומעם כעוסקת במע"מ ובמס הכנסה. מובן שהמוח קופא באימה לבנה, וכך מירי מצליחה גם לקבל פרטי תלוש משכורת וכל מה שבא לה. איפשהו, החבר נזכר לשאול: סליחה, מירי, מטעם מי את בדיוק?
עונה המירי: אנחנו עובדים מול מס הכנסה...
אה?
עוד קצת לחץ, התחמקויות, ומירי מתוודה: היא מטעם חברת אם אר איי פיננסים, ואולי אולי תעזור לך לקבל החזר כלשהו ממע"מ או מס הכנסה...
זה הכל. כולה חברה פרטית מטופשת.

איפה הנוכלות? מירי מנצלת את הפחד הקמאי שלופת את כולנו בגרון כאשר אנו מקבלים שיחה ממשרד ממשלתי, ומנתבת את זה לצורך רווח כלכלי עבור המעסיקה המפוקפקת שלה.
הייתי עונה תשובה בסגנון "אין לי מושג. אני צריך לשאול את הרואה חשבון"
ככה גם צריך לעשות לשיחה אמיתית ממס הכנסה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שוב יש פה כאלה שיצר הסקרנות(הסגנות) שלהם נותן להם ליפול לפח ואז לבכות או לבקש עזרה מועד הרבנים

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה!
זה נראה חברה אמיתית.
אם זה יצליח או לא - זה כמו כל הימור אחר. אין כאן הונאה
אגב, רוב האנשים לא היו יודעים לתת את כל הלינקים האלו. יישר כח
דרך אגב ההון העצמי של החברה הרשום עומד על 100 שקל בלבד!!!!!!!

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
מישהו שמע על הדבר הזה?
זה לא מפוברק?
מה אתם אומרים?
דוקא השבוע שמעתי שהשבוע שאושר שהקנאביס ייצוא לחו"ל המניות של החברות האלו ירדו , לא הבנתי בדיוק למה אבל זה המציאות!!!!!!

תפוז סיני

משתמש פעיל
דוקא השבוע שמעתי שהשבוע שאושר שהקנאביס ייצוא לחו"ל המניות של החברות האלו ירדו , לא הבנתי בדיוק למה אבל זה המציאות!!!!!!

בגדול, מניות הקנאביס בעליה, גם בשבלי זה משהו חדש ולא בדיוק מובן, מחיפוש קצר, הבנתי משהו, שבמקומות מסויימים החליטו על ליגליזציה מסויימת של הקנאביס, מה שאמור להזרים הרבה כסף ליצרנים הרשמיים (חברות התרופות).
לפי ההסבר בביזפורטל, זו גם הסיבה לירידת המחירים, אזשהוא הסבר מפולפל על חוסר עמידה בביקושים של החנויות לאחר האישורים הממשלתיים, מה שהביא לחשש של המשקיעים, מחזרה של לקוחות לשוק השחור. http://www.bizportal.co.il/capitalmarket/news/article/754764

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אין חינוך פיננסי בשום מקום.
מה שכן, בגלל המצב הכלכלי הקשה, חרדים נתפסים יותר לכאלה מקומות.
צריך לזכור שאם רוצים כסף צריך לעבוד בשביל זה בעבודה מסודרת. זה יכול להיות עסק פרטי וזה יכול להיות שכיר, אבל זה לא יכול להיות מישהו שמבטיח לך גדולות ונצורות על כלום.
חוץ מזה, שבשום מקום עבודה לא אומרים לך, תשים כסף ואז תתחיל להרויח. מזה ישר צריך לברוח.

well

משתמש פעיל
...ועוד כמה חלקים שאני מסופק עם השווי שלהם יחד עולה על 300 שקל...
תיקון קטן:
לאחר שקניתי במשנת יוסף מגן ברקים במחיר של 35 שקל (שזה אחד מהחלקים שהציעו לי) אני מגיע למסקנה ששווי החלקים הוא במקרה הטוב 100 שקל....

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
התפרסם היום ב"לעניין" על איזה "גמ"ח הכנסה נוספת"...
שמשקיעים 2000 דולר ומקבלים חזרה כל חודש 80 דולר...
נשמע גרוע מאוד!!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מישהו שמע על הדבר הזה?
זה לא מפוברק?
מה אתם אומרים?
נשמע מעולה,
רק שאלה אחת קטנה , למה הם צריכים אותך ?
אם באמת יש להם מיזם פצצה, שווה להם למשכן את הדירות שלהם , ומקסימום לשכנע כמה אילי הון להשקיע אצלם.
כל מי שפונה אלינו - אל דגי הרקק לאסוף מכל אחד 5 אלף , זה כבר אומר עליו הכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה