סיפור בהמשכים וירטואז'/ סיפור לביקורת

תהילה בצלאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה, אם כי בפירוש אני הולכת לעשות כמה שינויים מרכזיים, בעיקר בפרולוג, כדי לא ליצור את החורים העתידיים עליהם דיברתי. שמחה להגיד בהזדמנות זו שבינתיים העלילה מתגבשת יפה ונראית סגורה היטב...
אני מדברת על מה שאני רואה...
במה שכתבת אין חורים כרגע
ובהחלט מרגיש לי כתיבה בשלה יותר מתחילת הסיפור השני, למרות הז'אנר השני.
הבנתי אותך לגבי הסיפור הנוכחי, אבל משום מה קיבלתי את ההרגשה שטענת שבסיפור בקדם יש חורים, אם כן אשמח שתסבירי לי מהם :) (כמובן חוץ מהדברים שאמרתי שצריך עריכה- הקבוצות המנוגדות בתחרות, למשל)

נערך לאחרונה ב:

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
הבנתי אותך לגבי הסיפור הנוכחי, אבל משום מה קיבלתי את ההרגשה שטענת שבסיפור בקדם יש חורים, אם כן אשמח שתסבירי לי מהם :) (כמובן חוץ מהדברים שאמרתי שצריך עריכה- הקבוצות המנוגדות בתחרות, למשל)
בהתחלה הרגשתי שהיו חורים
(כאילו, דברים בעלילה שלא היית סגורה עליהם אז השארת אותם לא ברורים כאלה, מבינה מה אני מתכוונת?...)
בפרקים המתקדמים בהחלט לא!

תהילה בצלאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בהתחלה הרגשתי שהיו חורים
(כאילו, דברים בעלילה שלא היית סגורה עליהם אז השארת אותם לא ברורים כאלה, מבינה מה אני מתכוונת?...)
בפרקים המתקדמים בהחלט לא!
אה מעולה. כן, אני מודעת לזה שכל ההתחלה היתה חפיפניקית כזו, לכן היא דורשת עריכה רצינית, סתם כי טסתי ממש ולא באתי עם תכנון מקדים. תודה על ההארה!

תהילה בצלאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מעדכנת. הסיפור הותחל מחדש בקדם - https://kedemcenter.co.il/groups/literature/forum/topic/סיפור-בהמשכים-וירטואז/

מצטערת שלא ממשיכה פה, פשוט לא ברור לי איך יוצרים קשר עם המנהלים אם צריך עריכה לאחר הזמן/מחיקה וכו' ושם כל הענין הזה יותר נגיש לי.
תודה, מקווה שתהנו...
בעיקרון אפשר בדיווח על תוכן שלילי או לתייג את המנהלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה