רשתות וואטצאפ במחשב בלי מכשיר טלפון

מיריס ס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

מיריס ס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה בעיה חוזרת באינטרנט רימון, אז כנראה גם באתרוג
נסו לפנות אליהם שיפתחו את החסימה בזמן שאתם עם התמיכה, תתקינו את החשבון גוגל, אח"כ זה יעבוד גם עם החסימה

רגע, לא הבנתי
התקנתי את הבלוסטוק
בכלל עוד לא הגעתי לשלב של חשבון גוגל, אולי דילגתי על שלב מסוים?

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
מקפיצה...
אני ברימון ולא יודעת איך להתקין ווצאפ למחשב ללא מס' פלאפון.
אפשר עזרה ממי שכן הצליח?
לא מצליחה להכנס לגוגל פליי
אין לי בעיה בחסימה וככה מופיע לי מישו יודע למה?
לא חייבים חשבון גוגל להתקנת הווצאפ. ניתן להוריד ישירות את קובץ ההתקנה מכאן:
הקובץ הישיר, אולי יעבוד עכשיו:
http://apk.apkmonk.com/apks-31/com....d30372e1c8703e3b94235f2f0dcdfba51f63fec742369

רותי;)

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

aeb

משתמש סופר מקצוען
רגע, לא הבנתי
התקנתי את הבלוסטוק
בכלל עוד לא הגעתי לשלב של חשבון גוגל, אולי דילגתי על שלב מסוים?
זה לא התמונה שהעלית? זה שגיאה של תקשורת עם גוגל, אכן לאו דוקא חשבון...
1599509238834.png

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
@a Computer
אחרי שהורדתי איך אני מתקינה?
כבר הרבה שנים שלא השתמשתי בבלוסטאק, אני לא זוכר בדיוק ואני חושב שיש שינויים. אם גרירה של הקובץ לתוך חלון התוכנה לא עובד, יש מקום לדפדף בפנים בקבצים ולגשת לתיקיה במחשב, צריך לשים את הקובץ שם. אני חושב שמישהו דיבר על זה באמצע האשכול איפשהו...
זה לבלוסטאק?
זה לאנדרואיד, לא משנה על מה הוא רץ. רק צריך לאפשר התקנת אפליקציות שלא מגוגל פליי.
כי אם כן זה לא עובד כי הבלוסטאק ישר שנכנסים צריך סיסמה ושם דוא"ל ולכן הוא לא מתקדם משם...
נכנסים לאן? כשמפעילים את בלוסטאק? זה קצת מוזר, כי לא חייבים גוגל פליי בשביל אנדרואיד בכלל או חשבון גוגל. בראשית דרכם (של בלוסטאק) הייתה להם חנות אפליקציות משלהם שהם היו משתמשים, לא יודע מה עכשיו. אבל אמורה להיות דרך לסגור את החלון הזה.
יש אפשרות וואטצאפ בנטפרי?
וואטצאפ חסום בנטפרי באופן עקרוני ומעשי. וכבר דובר בזה רבות כאן בפרוג.
כן בדיוק. זו הבעיה שיש לי
אז זה קשור לחסימה או לא? כבר התבלבלתי... :rolleyes:
ציטטת אולי את ההודעה הלא נכונה?
בכל מקרה, בנטפרי חסום וואטצאפ, וברימון/אתרוג נראה שחסום החיבור לגוגל, בשביל זה הורדה של האפליקציה הספציפית יכולה לעזור.
^

aeb

משתמש סופר מקצוען
וברימון/אתרוג נראה שחסום החיבור לגוגל
לא החיבור לגוגל בתוך חנות האפליקציות, אלא החיבור הראשוני בשעת הפעלה המכשיר, זה מגדיר את המכשיר עם גופנים של גוגל ועוד
זה לא קשור בכלל להתקנת האפליקציה ע"י קובץ APK

מיריס ס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה