דרוש מידע התייעצות

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת שתיים עשרה, חמש עשרה... אני כבר הפסקתי לספור אחרי שפעם אחת התבלבלתי באמצע ולא היה לי כח להתחיל מההתחלה
לכן שמתי סימן שאלה... ;)
תכלס, אפשר לטפל בזה בצורה כזאת: (וזה אפילו קשור לנושא האשכול... מה הנושא בעצם? תספורת?)
1684342912383.png

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
רגע , אני לא מבינה , שלש , עוד לא ספרתי אותך ? , חמש בוא הנה הרגע , לא , לא אתה , חמש אמרתי ! , מה , אתה חמש ? , אז את מי ספרתי קודם ? ,מה , זה היה חמש של השכנים ? , טוב , אני לא יכולה , אבאאא !!!! ...

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
כמה שמות צריך לומר עד שיצא השם הנכון?
אני פשוט קוראת לכולם מותק, יותר נוח ככה.
לכן שמתי סימן שאלה... ;)
תכלס, אפשר לטפל בזה בצורה כזאת: (וזה אפילו קשור לנושא האשכול... מה הנושא בעצם? תספורת?)
זה באמת פתרון, חבל שאנחנו עושים תספורות ליטאיות. אולי צריך לשקול שינוי.
בלי עין הרע!!!!!
מעריצה...

כולנו.. שיראו רק נחת אמתית...
אמן, תודה.
אפשר לחשוב שאני הזמנתי דווקא בנים לפי ההערצה שלכם

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
רק אני הרחתי פה תרעומת כלשהי ?
ממש ממש לא!
אני אוהבת כל אחד מהם מכל הלב
ואין לי תלונות בכלל!
אני רק לא הבנתי את ההערצה על זה שיש לי מיליון בנים
כי זה לא משהו שעשיתי בכוונה, כן?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
ממש ממש לא!
אני אוהבת כל אחד מהם מכל הלב
ואין לי תלונות בכלל!
אני רק לא הבנתי את ההערצה על זה שיש לי מיליון בנים
כי זה לא משהו שעשיתי בכוונה, כן?
לא התכוונתי לפגוע , אז מה אם שכחתי להוסיף ;) ...

יהודית ה

משתמש רשום
הילדים מודרניים (יותר מהנורמה בכיתה) ולכן הם עושים פס. לא אמרתי שפס הוא מודרני אלא הפוך
(ובחיידרים ה"נורמליים" החסידיים אסור פוני ואסור פס)
כנראה זה תלוי במוסד וכמובן בגיל, ילדים קטנים יש הרבה בכל הציבורים והעדות

אבל הבעיה זה העלות הגבוהה שאנחנו בציבור הליטאי משלמים עבור מוצר הכרחי זה

בוחר נכון

משתמש חדש
אבל הבעיה זה העלות הגבוהה שאנחנו בציבור הליטאי משלמים עבור מוצר הכרחי זה
לכן אני מחפש כלי שיוכל להפוך את התספורת למשהו מהבית אבל גם יפה.
אם מישהו יודע אני רוצה שמוע.
לא מדבר על הדרכות סתם שלא עוזרות בשעת מעשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה