דרוש מידע התייעצות

יוסף עליכם

משתמש פעיל
בטוח ? 6 זה בכלל לא כזה קצת , אני כמעט בטוח ש3
מיליון אחוז, אולי הכוונה שלך היא 3 פעמים נוספים חוץ מ3 זמנים שע"פ הלכה מסתפרים (ערב יו"ט - ר"ה פסח שבועות)
זה באמת לא כזה מוגזם חוץ מבין ר"ה לחנוכה (3חדשים) ובין חנוכה לש. שקלים במקרה שהשנה מעוברת (כנ"ל)
נא לא להגזים
6 פעמים בשנה (ר"ה, ש. חנוכה, ש. שקלים, פסח, שבועות, ש. נחמו)

יהודית ה

משתמש רשום

שוקולד שוייצרי

משתמש מקצוען
אני חושבת שבסוף מעורב פה גם שיקול כלכלי

למשל אחת עם שלושה ילדים ומעלה זה חתיכת הוצאה שנתית
משתנה כמובן בין ליטאי לחסידי..
במחיר תספורת אחת לילד ליטאי מספרים 4 ילדים חסידיים... :LOL:
שלא לדבר על אלו שמספרים את הילדים לבד

יהודית ה

משתמש רשום
בואי לא ניכנס לנושא...
היא דיברה על שיקול כלכלי לגבי תספורת
כן, ינעלו פה אם תסחפו לוויכוח בנושא ...

בסוף השאלה אם מצמצמים תספורות ועושים מרווחים יותר גדולים בין תספורת לתספורת
אז בשנה הראשונה הילד נראה קצת מוזנח אבל האם בטווח הארוך זה מתאזן? וקצב הגדילה מתמתן יותר...

לארג'

משתמש מקצוען
כן, ינעלו פה אם תסחפו לוויכוח בנושא ...

בסוף השאלה אם מצמצמים תספורות ועושים מרווחים יותר גדולים בין תספורת לתספורת
אז בשנה הראשונה הילד נראה קצת מוזנח אבל האם בטווח הארוך זה מתאזן? וקצב הגדילה מתמתן יותר...
לא חושב
אבל עדיף שהילד יראה מטופח ולא לחסוך 120 בשנה;)

שוקולד שוייצרי

משתמש מקצוען
רק אני ממש מבולבלת מהאשכול הזה?
אני מרגישה כאילו כולם מקבלים באיזה שפה זרה ורק אני לא מבינה.
מאיזה חלק?
מהילדים שמסתפרים ב 10 ש''ח?
מהליטאיים שמסתפרים ב40 ש''ח?
או ממכונת תספורת שעובדת עם תקע...?

יהודית ה

משתמש רשום
רק אני ממש מבולבלת מהאשכול הזה?
אני מרגישה כאילו כולם מקבלים באיזה שפה זרה ורק אני לא מבינה.
את בטח חסידית
לא מתמודדת עם שלישיית בנים כל קופה קצרה לקחת לספר, להמתין בתור ובסוף להיפרד מחתיכת הוצאה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה