התייעצות סלקום גנבים (2)

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
כפי שהבטחתי בכתובת,
https://prog.co.il/threads/התייעצות-סלקום-גנבים.340490/page-3#post-5306462
שאני ימשיך לכתוב עוד סיפורים על הגניבות שסלקום גנבו ממני, לפי מיסת הפנאי, וכעת שהפורום נשקט קצת חשבתי שזה הזמן להוסיף סיפורים... ועם הכל = הסיפורים שלי על הגניבות של סלקום כולם אמתיים לחלוטין, ולחלק גדל מהם עדיין יש לי את הקבלות כמו שכבר כתבתי.
אבל כדי ליתן ריוח בין פרשה לפרשה אני אפתח לזה אשכול חדש.
ובכן מעשה שהיה.
נרשמתי לשירות מסויים באתר סלקום, קיבלתי קבלה למייל הכל טוב ויפה.
אני מתקשר שום דבר לא היה, צריך להרשם שוב, מתקשר למספר שהיה רשום לי על הקבלה כמספר המהוה מענה לשאלות, וכמובן הנציג מפנה אותי לנציג אחר כדרכה של חברת סלקום, (אני אומר לכם את זה מראש שתדעו, כדי שלא יהיו תסכולים כשאתם מתקשרים לשם).
אני מתקשר בסוף לאחראיים על הרישום באתר, והם אומרים אתה יכול להיות רגוע אנחנו אחראים לא רשום אצלינו שום דבר.

נערך לאחרונה ב:

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
ולאחרונה ממש קרה לי עוד מקרה דומה, שנרשמתי בחשבון שלי באתר סלקום לשירות "היסטוריית שיחות", לאחר קצת זמן אני פותח את ההסטוריה ורואה לא נרשמת לשירות.

חיים V

משתמש מקצוען
ממש לא. להציל ממונם של ישראל.
ובפרט שזה לא כנגד אדם ספציפי.

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
כל מי שמכיר אותי יודע עד כמה אני נזהר בהלכות לשון הרע, זה היה ממש לא נעים לקבל כזה גערה באותיות אדומות של קידוש לבנה...
לגופו של ענין שאלתי רב מופלג דיין ומורה צדק ידוע על כל המקרה עד לפרטי פרטים והורה שאין בזה שום חשש לשון הרע כלל!!!
אם תרצה עוד פרטים אני יכול בשמחה להתכתב איתך עוד בפרטי.

נערך לאחרונה ב:

בר בי רב

משתמש פעיל
מדובר ממש בהצלת העשוקים מיד עושקיהם
ביודעי ובמכירי אני אומר שמדובר בחברה הגוזלת על ימין ועל שמאל מכל עשוקיהם בלא חמלה ובלא רחמים בהפקרות נוראה ממש!
ואם היתה יד בית דין תקיפה היום היו מנדים ומחרימים אותם בשלש מאות שופרות.
ובכל מקרה מצוה גדולה היא לפרסם לבני התורה, שכספם יקר להם תרתי משמע, שיזהרו לבדוק את החשבוניות שלהם בסלקום, ואם אין צורך לא ליגוע בחברה הזו.
ומי שהוא מזרע אברהם יצחק ויעקב צריך להיות מלא רחמנות על כל הנגזלים והעשוקים ולדעת להתייחס אליהם בעצה ובתבונה בצורה הראויה.

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
אכן כל מי שעינים יש לו יוכל לראות באשכול הקודם את הצבעת ההמונים על רמאויתיהם של סלקום וגזלנותם ממנו.

לרעהו

משתמש מקצוען
ברוך, מרדכי היהודי על כל החסד שהוא עושה איתנו שמעלה כאן טענות אלו, אגב בעלי העביר את שנינו לסלקום, והוא אף פעם לא מסתכל בחשבוניות, אין לו זמן, אני יאמר לו בזכות אשכול זה שיש לבדוק כל חשבונית מסלקום

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
אכן כבר בעבר החלטתי סופית להתנתק ולא לחזור לשם יותר, אבל מה לעשות תמיד יש להם איזה מבצע, ומעולם לא הרווחתי מהמבצעים שלהם, ואני לא מגזים כלום...
אולי אחר שהצלחתי להוציא את הגניבות זה היה נחשב ריווח, אבל כבר היה עדיף מראש לא להכנס לזה.
בכל מקרה גם את המנוי שלי הקיים של גלישת מסלול ירוק אני שוקל בקרוב לנתק לטובת סים של נטפרי.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפני שנה וחצי הסמסונג אברכים הלך
הציעו לי נוקיה 208 עם זיכוי על המכשיר אבל להשאר בסלקום 3 שנים כי אם לא אצטרך לשלם מאות שקלים על המכשיר
בפועל המכשיר הכי גרוע שיש, הבטריה מתרוקנת מאוד מהר, אני משלמת כמה שקלים על המכשיר למרות שהצהירו שלא ואני תקועה שם עוד שנה וחצי

נערך לאחרונה ב:

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני בסלקום.

יש לנו קליטה רק בסלקום

לאור האשכול הקודם בדקנו את כל החשבוניות
בעקרון לא היה שום גניבה בנתיים.

מה שכן
שלפעמים הם מפספסים גביה של חודש אחד
ובחודש הבא גובים כפול.

בינה

משתמש מקצוען
אני בסלקום.

יש לנו קליטה רק בסלקום

לאור האשכול הקודם בדקנו את כל החשבוניות
בעקרון לא היה שום גניבה בנתיים.

מה שכן
שלפעמים הם מפספסים גביה של חודש אחד
ובחודש הבא גובים כפול.

הם לא מפספסים אלא פחות מ50 ש"ח הם לא גובים אלא מעבירים לחיוב בחודש אח"כ.

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממש ממש לא
במקום שיעלה להם כל חודש שורה נוספת
הם מרכזים חודשיים ביחד ואז זה עולה מעל 50 ומצדיק את השורה בחיוב
מ'כפת לי מהשורות שלהם.
אני שונאת חשבוניות דו חודשיים. (כלומר בעלי... סוג של יקה)
גם בחברת חשמל בקשנו (הוא בקש) חשבון חודשי במקום דו חודשי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה