סינונים התייעצות דחופה לגבי סינון

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
שלום רב, אקדים ואומר שאני בורה בכל הקשור לסוגי סינון וכו.
אני רוצה לשים סינון במחשב הבייתי (נייד)
ואם אני רוצה חסימה על כל המחשבים הניידים שבבית, ההמלצה משתנה?
מה מומלץ? מה עדיף, נטסטיק או שרת? חשוב לי סינון + מחיר נח.
ושהסינון לא יחסום לי סתם דברים.
על מה הייתם ממליצים? אשמח שתענו לי עד כמה שאפשר במפורט, (מה עלי לבקש וכו') כי כפי שאמרתי, אני לא מבינה בזה הרבה.
תודה ענקית.
אני עברתי לאחרונה לאתרוג, וממש מרוצה ביינתים,

צריך לעשות קצת בנושא המחירים בין אתרוג לנטפרי, כי משום מה נטפרי משווקת כהכי זולה בזמן שזה לא בהכרח נכון כיון שבאתרוג למשל משלמים גם על הספק והתשתית..
למשל באתרוג המחיר הוא 99 ש"ח לחודש, שזה כולל גם ספק וגם תשתית וגם סינון. בנטפרי למשל משלמים לנטפרי 15 ש"ח אבל זה בלי ספק ותשתית, מה שיוצא בסוף אותו מחיר רק באריזה שונה..
ושלא לדבר על היתרונות באתרוג כמו השירות הטלפוני 24 שעות ביממה או כמות האתרים שנפתחת.. וכו'

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
למשל באתרוג המחיר הוא 99 ש"ח לחודש, שזה כולל גם ספק וגם תשתית וגם סינון. בנטפרי למשל משלמים לנטפרי 15 ש"ח אבל זה בלי ספק ותשתית, מה שיוצא בסוף אותו מחיר רק באריזה שונה..
נכון

אני לא יודע למה חושבים שנטפרי זול יותר,
המחירים של נטפרי + ספק + תשתית, או נטפרי + חבילה לסים, יוצאים פחות או יותר כמו אתרוג שכולל הכל מלכתחילה.

אוורסט

משתמש מקצוען
שלום רב, אקדים ואומר שאני בורה בכל הקשור לסוגי סינון וכו.
אני רוצה לשים סינון במחשב הבייתי (נייד)
ואם אני רוצה חסימה על כל המחשבים הניידים שבבית, ההמלצה משתנה?
מה מומלץ? מה עדיף, נטסטיק או שרת? חשוב לי סינון + מחיר נח.
ושהסינון לא יחסום לי סתם דברים.
על מה הייתם ממליצים? אשמח שתענו לי עד כמה שאפשר במפורט, (מה עלי לבקש וכו') כי כפי שאמרתי, אני לא מבינה בזה הרבה.
תודה ענקית.
אתרוג פרסה תשתיות סיבים אופטיים ואלפי לקוחות כבר מחוברים בערים: אלעד, רכסים, ביתר עילית ומודיעין עילית, בקרוב מסיימים גם בבני ברק.
אבל בכל מקרה הם מחברים את הספק שלהם גם על סיבים של חברות אחרות, כך שפשוט צריך להתקשר ולבדוק מולם ישירות.
בהצלחה רבה!

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@טלטולה הבנתי שבירושלים יש איזורים שיש סיבים של חברות אחרות ואתרוג מתחברים אליהם.
אז ממליצה לך לברר אם יש באזור שלך סיבים, פשוט תרימי טלפון לאתרוג ותשאלי.
סיבים זה מהירות שאין לא בכבלים רגילים ולא בסטיקים. וחוסך הרבה זמן של ניתוקים ואיטיות בגלישה.

הבנתי מהאשכולות פה שנטפרי וסיבים של חלק מהחברות לא עובדים טוב יחד, אז אם את שוקלת ללכת על נטפרי לא בטוח שכדאי לך סיבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה