התחנה המרכזית בבני ברק

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
רמזורים אלו הזויים ביותר, אפילו בשימוש יום יומי באוטובוס, וברכב פרטי
רואים שראש העיר לא נוסע על כביש זה
מאז שעשו רמזורים ברחוב ברטנורא הכל פשוט פקוק ועומד.

איני מצליחה להבין מה יעזור תחנה מרכזית, השאטלים שיהיו מהתחנה מרכזית לבני ברק יפקקו את העיר,
כאחת שמשתמשת הרבה בתח"צ פנימית בתוך בני ברק, לא נתקלתי בקו אוטובוס שלא סרדינים בפרט בשעות הצהרים

למרות שקצת קשה לי לשרטט לרה"ע מסלול נסיעה בלי לעבור את הקטע הנ"ל
אבל זה פשוט סיוט!!!
פעם בחזו"א היו טסים, היום הכל עומד...

ולכל אלו שבכו שחייבים לפתוח את בן דוד לתנועה-
זה עזר משהו? או שמאז הפקק בהשומר התארך יחד עם הרמזור בבן דוד?

jacobs

משתמש פעיל
פתרון בדיעבד למצב הקיים?! עם פתרונות כאלה ואבדנו
את כותבת בעצמך שקו 971 לא אוסף בעיר ויוצא מיד, למה האוטובוסים חייבים להקיף כמעט את כל העיר?!
אם טוב לכם עם הפקקים בכיף, אם אתם רוצים שינוי חייב להיות שינוי במסלולי האוטובוסים או שתבנו גשרים מעל כל הכבישים...
את מצחיקה.
נראה לי שלא קראת.
אכתוב שוב - אולי תביני.
כתבתי שקו 971 הוא פתרון מוצלח למצב הקיים, וזה פתרון בדיעבד, אי אפשר לומר שזה פתרון מושלם.
לא כתבתי שטוב לי עם הפקקים.
כתבתי שלהיסחב עם ילדים מזוודות ועגלות במדרכות הזוועתיות של בני ברק 40 ד' זה קושי שאי אפשר לבטל אותו, אי אפשר לומר "אפשר לחשוב" ולא "מפונקים". זה קושי, ולפעמים זה בלתי אפשרי.
ועם כל הקושי, עדיין עדיף שיהיה אכן כך, שלאוטובוסים הבין עירוניים תהיה תחנת עלייה אחת.
(אני לא יודעת אם אני מפונקת או לא, לא יודעת איך מודדים את זה בכלל. בכל אופן, אני מדברת על משפחות סטנדרטיות ולא לגבי עצמי באופן אישי, כי בד"כ לוקחים אותנו ברכב עד לתחנה הנ"ל.
בדיוק השבוע נסענו באוטובוס במשך חצי שעה מחזון איש-נחמיה עד חזון איש-ר' עקיבא. זה היה בשעה 12:30 בלילה והיינו עם המון פקלאות. אם מישהו היה מציע לי לרדת וללכת ברגל, מתארת לעצמי שהייתי ימעדיפה את הפקק כי "קו 11" שלי כרגע לא בכושר.)

כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני הולכת לחמותי מהתחנה לפחות 20 דקות, תלוי גילאי הילדים ואם נסחבים עם מזוודות ופקלאות, על מדרכות שבורות או בכלל לא מדרכות. וכן אני אשמח ללכת עוד 10 דקות במקום לשבת שעה וחצי באוטובוס רק בבני ברק.

קולות חדשים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בני ברק -עיר התורה והחסידות ו...הפקקים.
מישהו יכול אולי להכין לוגו ???????????

Cבלה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם באשדוד עד לפני כשנתיים האוטובוסים היו נכנסים לכל רחוב ברובע ז' וכמעט מביאים את התושבים עד לדלת הבית.
אחרי תלונות מצד התושבים ע"כ שמהכניסה לעיר ועד הבית היה לוקח חצי שעה ולפעמים יותר. כי כל 2 מטר יש תחנה וצריך לעצור ולפתוח בגז' ולראות שלא שכחו את חיימקה, יודהלה, חני, רבקי ושורלה, ואיפה התיק הכחול? אהה אצל אבא ורגע.. הבקבוק ובאמצע הליה להוריד בין 3-5 ילדים ישנים. ובתחנה הבאה אחרי 2 מטר נוספים אותו סיפור חוזר חלילה. ותחשבו שבכל תחנה יורדת רק משפחה אחת... סיוט!
בקיצור שינו את המסלול כיום יש 7 תחנות בלבד המקיפות את רובע ז'. ותוך רבע שעה יוצאים מהעיר.
היה קשה לתושבי הרובע להתרגל שגם הם צריכים ללכת קצת לתחנה אבל עבר להם...

קולות חדשים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכון.
אבל בבני ברק מאד קשה, כי איפה תעשה תחנות שעוקפים את בני ברק????

Cבלה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התכוונתי לכך שגם בבני ברק התושבים יצטרכו להתרגל לכל שינוי שיעשה בתח"צ.

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
לכל מי שכתב שהשאטלים לא יפתרו את הבעיה, אל תשכחו שהבינעירוניים לא יהיו בעיר, זה לא תוספת של אוטובוסים זה במקום, ואם היום יכולים להיות 4-5 אוטובוסים שונים בבת אחת בתחנה אחת זה לא יקרה כי השאטלים נוסעים כל הזמן כולם עולים על אותו קו שמוביל לתחנה מרכזית,
לדוגמא אם המסלול של השאטל הוא חצי שעה עד תחנה מרכזית ויש 'רק' 10 שאטלים זה אומר שיש כל 3 דקות שאטל נוסף ואז אין עומס של אנשים על השאטלים ואין עומס של אוטובוסים בכביש.
תראו איך זה עובד בל"ג בעומר בחניונים של התח"צ הפרטיים (הופמן וכדו') שלא עולים למעלה ויש שאטל ואין עומסים

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לכל מי שכתב שהשאטלים לא יפתרו את הבעיה, אל תשכחו שהבינעירוניים לא יהיו בעיר, זה לא תוספת של אוטובוסים זה במקום, ואם היום יכולים להיות 4-5 אוטובוסים שונים בבת אחת בתחנה אחת זה לא יקרה כי השאטלים נוסעים כל הזמן כולם עולים על אותו קו שמוביל לתחנה מרכזית,
לדוגמא אם המסלול של השאטל הוא חצי שעה עד תחנה מרכזית ויש 'רק' 10 שאטלים זה אומר שיש כל 3 דקות שאטל נוסף ואז אין עומס של אנשים על השאטלים ואין עומס של אוטובוסים בכביש.
תראו איך זה עובד בל"ג בעומר בחניונים של התח"צ הפרטיים (הופמן וכדו') שלא עולים למעלה ויש שאטל ואין עומסים

איך עולים לשאטלים עם עגלות? ועם עגלות תאומים? ועם טרקטורים כמו אלה שפנס בערפל פגש בהם לפני תקופה?
מי בינינו עולה עם עגלה לקו 8 המסכן שמסתובב בשיכון ה' ומעלה רק בחורות וקשישות?

צחור

משתמש מקצוען
איך עולים לשאטלים עם עגלות? ועם עגלות תאומים? ועם טרקטורים כמו אלה שפנס בערפל פגש בהם לפני תקופה?
מי בינינו עולה עם עגלה לקו 8 המסכן שמסתובב בשיכון ה' ומעלה רק בחורות וקשישות?
מזעזע הקו הזה...
פעם נצרכתי וירדתי מיד...
תחושה של קלאסטרופוביה...
ועם כל הבעיות של התחבורה בבני ברק...
תעיזי גם להגיד שאת נוהגת...:mad:.(למה זה ככה????????)

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את מצחיקה.
נראה לי שלא קראת.
אכתוב שוב - אולי תביני.
כתבתי שקו 971 הוא פתרון מוצלח למצב הקיים, וזה פתרון בדיעבד, אי אפשר לומר שזה פתרון מושלם.
לא כתבתי שטוב לי עם הפקקים.
כתבתי שלהיסחב עם ילדים מזוודות ועגלות במדרכות הזוועתיות של בני ברק 40 ד' זה קושי שאי אפשר לבטל אותו, אי אפשר לומר "אפשר לחשוב" ולא "מפונקים". זה קושי, ולפעמים זה בלתי אפשרי.
ועם כל הקושי, עדיין עדיף שיהיה אכן כך, שלאוטובוסים הבין עירוניים תהיה תחנת עלייה אחת.
(אני לא יודעת אם אני מפונקת או לא, לא יודעת איך מודדים את זה בכלל. בכל אופן, אני מדברת על משפחות סטנדרטיות ולא לגבי עצמי באופן אישי, כי בד"כ לוקחים אותנו ברכב עד לתחנה הנ"ל.
בדיוק השבוע נסענו באוטובוס במשך חצי שעה מחזון איש-נחמיה עד חזון איש-ר' עקיבא. זה היה בשעה 12:30 בלילה והיינו עם המון פקלאות. אם מישהו היה מציע לי לרדת וללכת ברגל, מתארת לעצמי שהייתי ימעדיפה את הפקק כי "קו 11" שלי כרגע לא בכושר.)
המדרכות בב"ב טובות יחסית לירושלים ששכונות ותיקות חלקם ללא מדרכות בכלל כנ"ל, הכבישים הרבה יותר רחבים - בירושלים אנשים נסחבים מרחקים
מי מדבר על השכונות הרחוקות כמו רמות / רמת שלמה / בית וגן ועוד שבכל מקרה חייבים אוטובוס עירוני
כנ"ל אפשר לעשות מסלול שיעבור דרך רבי עקיבא השומר בלבד בלי הסיבוב של חזו"א - עזרא
אפשר לעקוף ולנסוע דרך רח' ירושלים - דסלר
לבטל יציאות מסמטאות לכבישים ראשיים, כשיש פקק ברחוב הראשי אי אפשר לצאת מהסמטאות ושורה של מכוניות אחריו
פתרונות יש, השאלה אם יש נכונות
אפשר להביא את הסוס למים אבל לא להכריח אותו לשתות

אני הוא

משתמש פעיל
לא הבנתי, לגמרי לא.
בצפת יש פחות אנשים ולכן, לכל כמות פחותה של אנשים קבעו תחנה?
כל בניין יותר קטן, אז שוב, אם לכל 2 בנינים יש תחנה-
כמות קטנה יותר של אנשים קיבלה תחנה.
אין אוטובוס לייד הבית - למרות שבכל רחוב יש 3 תחנות???
הנתונים שלך לא לגמרי נכונים התעלמת ממצבב הכבישים והמדרכות התעלמת מרחובות שלמים שבכדי להגיע לתחנה הולכים 10 דק' עם עשרות מדרגות {דוד אלעזר יפה נוף גני הדר והסביבה}
התעלמת משכונות שלמות שמנותקות מחלק מהקווים בישירים לערים שונות {כנען אורנים איביקור ועוד}
עד לפני תקופה התחבורה היתה יותר גרועה מ402 ורק לאחרונה זה השתפר ובגדול

שמחו

משתמש מקצוען
לא משנה מה יהיה הפתרון. המצב כמות שהוא כיום, בלתי נסבל לחלוטין, בלתי אפשרי להמשיך איתו. נסיעה לכל מקום הפכה לסיוט מושלם כל זמן שהאוטובוס לא יצא מר"ע, חזו"א, עזרא, השומר. פשוט סיוט מתמשך, שמוציא את כל החשק לנסוע.

הגיע הזמן להכריז סטופ, ושמישהו שם למעלה [מה פתאום הוא חושב שהוא למעלה?] יתעשת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה