השקעות השקעה פאסיבית, מה מומלץ?

yits

משתמש פעיל
שלום וברכה

יש כאן באתר הרבה כתבות על כל מיני קרנות ועל כל מיני מסלולים (וכמובן רבו הדעות, והבלבול של הקוראים)
האם ניתן לקבל הכוונה (לא ייעוץ...;)) היכן לחסוך סכום חודשי מכובד לטווח ארוך.

תודה מראש למומחים

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
שלום וברכה

יש כאן באתר הרבה כתבות על כל מיני קרנות ועל כל מיני מסלולים (וכמובן רבו הדעות, והבלבול של הקוראים)

תודה מראש למומחים
כן, בשביל שרבו שאלות כמו שלכם.
אני עושה קורס בZOOM ללא תשלום
ואחרי 5 מפגשים
יוצאים עם דברים ברורים.
אם אתם רוצים,
תפנו למייל שלי שבחתימה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
שלום וברכה

תודה מראש למומחים
יש אכן הרבה אפשרויות טובות, ולא כל השקעה מתאימה לכל משקיע, וצריך לדעת מה ההשקעה המתאימה והרווחית ביותר למשקיע הספציפי.

yits

משתמש פעיל
יש אכן הרבה אפשרויות טובות, ולא כל השקעה מתאימה לכל משקיע, וצריך לדעת מה ההשקעה המתאימה והרווחית ביותר למשקיע הספציפי.

אני אברך ואשתי הרבה מעל רף המס (אין נקודות לניצול)
מדובר בהשקעה לטווח של כ 15 שנה לפחות.

אני מבין שיש קופות גמלך להשקעה שבהם זה הליך אוטומטי ויש הליך של השקעה דרך גופים שונים והם מצריכים פעולה בכל חודש.
אם יש פער גדול אז אני ילך על מסלול לא אוטומטי.

קלופ

משתמש פעיל
אם יש פער גדול אז אני ילך על מסלול לא אוטומטי
הוא גדול בהחלט!
גוגל: למה קופת גמל להשקעה זה פשוט מוצר גרוע.
לטעמי חובהה לקרוא
את המאמרים של @מקצועי בלבד
זה נקרא שוק ההון סיכונים מול סיכויים אם אני זוכר נכון ויש שם טיפ מדהים סופרר חשוב איך למשוך את הכספים בתום התקופה מבלי שקרן ההשקעה תקטן מדי.
אחרי שהבנת סיכונים וכו' והחלטת ללכת בגישה פאסיבית
פרקטית לא צריך להיות מדען אטום כדי לפתוח חשבון מסחר עצמאי ולקנות בעצמך נייר עוקב מדד כמו למשל (לא ממליץ!!!) 1159235 שזה עוקב מדד msci world.ולהחזיק בו לטווח ארוך ולא לגעת.
)למעט כמובן כספים חדשים שייחסכו ויוזרמו לתיק)
בהצלחה!

החיים מעניינים

משתמש צעיר
פרקטית לא צריך להיות מדען אטום כדי לפתוח חשבון מסחר עצמאי ולקנות בעצמך נייר עוקב מדד כמו למשל (לא ממליץ!!!) 1159235 שזה עוקב מדד msci world.ולהחזיק בו לטווח ארוך ולא לגעת.
)למעט כמובן כספים חדשים שייחסכו ויוזרמו לתיק)
בהצלחה!
נשמח לדעת איך עושים את זה?
חפרתי המון ולא יצאתי עם מידע ברור ומוסמך!

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה