השקעה היתה שווה...

• פותח הנושא אורח
  • פורסם בתאריך

לאה ל

משתמש פעיל
אפשר להבין את הכועסים\ות

בסופו של דבר זה יכול לחייב גם אותם במשלוח שכזה.

כל דבר מתחיל מפעם ראשונה!!

ולשומעים ינעם, ולקוראים גם,
ולמזהיר ולנזהר, יבוא ברכה כהר.

אמן!

חדזי

משתמש מקצוען
משלוח מנות מאד יפה. אבל מוגזם וחסר פורפורציה. למה לא לתת מתנה שימושית .אין קשר לקנאות .אני בעצמי מעצבת משךוחי מנות ואוהבת להכין שוקולדים ועדיין חושבת שזה מוגזם וזה גם לא קשור לכסף אולי יש לך את הכסף לזה אבל זה בל תשחית. מה למען השם משפחה ממוצעת תעשה עם כמות כזו אדירה של שוקולדים.???? ואני בעד יופי אסטטיקה . דברים מכובדים ויפים אבל פה זה לדעתי זה עבר את הגבול. בפרט אם אתם לא עשירים. כל כך הרבה זוגות צעירים אחרי החתונה נמצאים במצב כלכלי קשה ואין להורים לעזור להם . אולי עדיף לחסוך קצת בהוצאות טיפשיות ולשמור להוצאות חשובות יותר. הכי כואב שהרבה מאילו שעושים כאלו משלוחי מנות אחר כך טסים לחול לאס
וף כסף.... זה גם יוצר תחרות חסרת תועלת...

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חדזי;2482126:
משלוח מנות מאד יפה. אבל מוגזם וחסר פורפורציה. למה לא לתת מתנה שימושית .אין קשר לקנאות .אני בעצמי מעצבת משךוחי מנות ואוהבת להכין שוקולדים ועדיין חושבת שזה מוגזם וזה גם לא קשור לכסף אולי יש לך את הכסף לזה אבל זה בל תשחית. מה למען השם משפחה ממוצעת תעשה עם כמות כזו אדירה של שוקולדים.???? ואני בעד יופי אסטטיקה . דברים מכובדים ויפים אבל פה זה לדעתי זה עבר את הגבול. בפרט אם אתם לא עשירים. כל כך הרבה זוגות צעירים אחרי החתונה נמצאים במצב כלכלי קשה ואין להורים לעזור להם . אולי עדיף לחסוך קצת בהוצאות טיפשיות ולשמור להוצאות חשובות יותר. הכי כואב שהרבה מאילו שעושים כאלו משלוחי מנות אחר כך טסים לחול לאס
וף כסף.... זה גם יוצר תחרות חסרת תועלת...

לקחת לי את המילים..
בשניה הראשונה לא קלטתי אפילו מה המתנה, רק אחרי כמה דקות של הלם קלטתי שכל הדבר הזה...אבל אין מה לומר, מעוצב בטוב טעם!
במחשבה שניה, לא בטוח שזה עלה יקר. אם הם הכינו את הפטיפורים ואת המגש והפרחים קנו באליאקספרס, אז על מה המהומה?

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
תפסיקו. כאחת שמכינה שוקולדים-זה מקסים אבל סביר בהחלט. המגש-כן מיותר לדעתי (סתם כי לי אין איפה לתקוע) אבל בגדול-נראה שמדובר במשפחה שיודעים להתעסק עם קינוחים ויש להם טעם טוב.
אגב מסוג המשפחות שאתם מקווים שיש להם בת בכתה של הבת שלכם ע"מ שתביא קצת כיבוד לאירוסין...

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא הכל זה שוקולד, יש שם גם דברים אמיתיים שישארו.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני פשוט המומה מהתגובות כאן
אני לא חושבת שהיו מופיעות כל כ ךהרבה תגובות שליליות אילולי אחת המגיבות הראשונות היתה כותבת שלילי. זה פתח את הדלת לכל האחרות.
ואני גם לא חושבת שניקיות מסוימות אחרות היו זוכות לתגובות חמות כל כך. פשוט נוראי.
הניקית הפותחת השקיעה במיוחד אך באופן פרופורציונאלי למצופה בחוג שלה. והיא ממש לא ביקשה לדעת האם ההשקעה מוגזמת לטעמכם. היא רק רצתה לשמוע פירגון שמגיע לה- על עבודה מאד יפה ותוצאה מהממת.
אף אחד לא צריך להיכנס לכיס של השני, ולא לכמות השוקולדים שהוא צורך.
ואם יש למחותנים 15 ילדים? אז אולי לא מדובר בכמות שוקולדים מוגזמת?
ואם אני אספר לכם שישיבות שולחות משלוחים בגודל הזה לתורמים שלהם, כאילו לא תרמו את הכסף בשביל מטרה חיובית יותר מהר שוקולדים על מגדל קלקרים... אז תדעו שזו לא כמות פרלינים מופרזת.
ואני בטוחה שהמחותנים מעריכים את זה.
ושיהיה לכם במזל טוב!

engoy

משתמש פעיל
נכתב ע"י חיוש כהן;2481984:
אחרי שרואים את התוצאות...
משלוח מנות ששלחנו למחותנים...
בבקשה נא לא להוריד את התמונות.
פצצה! כמה היו צריכים לסחוב את זה ומתי הכנתם יום לפני או מיד?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י לאה ל;2482120:
אפשר להבין את הכועסים\ות

בסופו של דבר זה יכול לחייב גם אותם גם במשלוח שכזה.

את צוחקת, נכון?

ברצלונה

משתמש מקצוען
מאוד מאוד מעניין אותי איך העבירו את המשלוח - המחותנים גרים באותה קומה?
אחרת אין לי תשובה!!!

ההדס

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
וואו.
מהמם, בהתחלה חשבתי שזה משלוח קנוי שעלה אלפי שקלים,
עד שקראתי את התגובות והבנתי שהכינו את זה. מושקע ומדהים.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י עט הדר;2482168:
יש גם חיובי בתגובה השלילית.
כ"כ הרבה מדברים על צמצום ההוצאות בנישואי הילדים,
כך שלא מזיק לקבל תגובות איך זה נראה מהצד...

מה פרוש ׳נראה מהצד׳? נראה לך שהם לא יודעים כמה הם שילמו?
ובכלל- מי אמר שזו הוצאה גדולה כל כך? ההערות האלו מתאימות כשמדובר במשלוח קנוי בגודל כזה.

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא שולחים במשפחתינו משלוחים מפוארים כאלה למחותנים. ובכל זאת כשאני רואה את היצירה המדהימה והאסטטית, אני רק מתפעלת ונהנית. נותר לאמר משפט אחד לא נחמד- ימותו הקנאים.

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מדהים!
אפשר להיות שכנה שלכם??

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
נכתב ע"י דיסני;2482169:
מאוד מאוד מעניין אותי איך העבירו את המשלוח - המחותנים גרים באותה קומה?
אחרת אין לי תשובה!!!

ראיתי בבני ברק שלשום שני חסידים סוחבים יחד, כל אחד מצד אחר, קרטון ענק, בערך בגודל של הנ"ל, עם סידורי פירות וכל מיני אביזרי קישוט מהממים, לא הספקתי לקלוט בדיוק, ועוד חסיד אחד הלך לפניהם וסחב קאפה גדולה שמודפסת עליה ברכה.
אז כנראה שזה היה משהו בסגנון הזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה