דרוש מידע השמדת ישראל דרך המחשב שלי

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
גם לי ב GDN,
אולי שהחכמים בינינו איתנו לנו עצות מה כדי לעשות.
בכל מקרה, אני מנתקת להיום את האינטרנט.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
"הספירה להרס ישראל התחילה": מתקפת סייבר איראנית על אתרים ישראלים

מאות אתרים ישראלים נפרצו כחלק ממתקפה מתוכננת של ארגונים איראנים, לפני "יום קודס" (יום ירושלים) • מערך הסייבר הלאומי: "ממליצים לגולשים להימנע מלחיצה על קישורים אם גולשים לאתר שהושחת" • בכיר במערך הסייבר: "מתקפה לא מתוחכמת, מנסים ליצור בהלה"
1584879205442_b.jpg

פורסם ב: 21.05.2020 11:22 עודכן ב: 21.05.2020 11:30
1

• הספירה להרס ישראל התחילה: מתקפת סייבר איראנית על אתרים ישראלים
החל משעות הבוקר מאות אתרים ישראלים נפרצו על ידי האקרים איראנים כחלק ממתקפה מתוכננת מראש, והוחלפו בעמוד המכיל מסר מאיים בעברית משובשת נגד ישראל בו נכתב ״הספירה הפוך להרס ישראל נתחל מלפני הרבה זמן״.

בין האתרים שנפרצו אפשר למצוא את אתר ״ארגון והצלה״, ״רשות הכנרת״, ״ישראל חופשית״, ״קפה לנדוור״, ״קופיקס״, ״קיה ישראל״, ״כל הזמן״, ״תנועת רגבים״, ״חשבשבת״ ועוד.

במערך הסייבר הישראלי הזהירו כבר בשבוע שעבר מניסיונות למתקפות סייבר לציון יום ירושלים האיראני, ומסרו הבוקר (חמישי) כי ״הנושא מטופל על ידי המערך. אנו ממליצים לגולשים להימנע מלחיצה על קישורים במידה שגולשים לאתר שהושחת״.
"עיקר המטרה של קבוצות אלו היא לייצר הד תקשורתי, ליצור בהלה ופחד באמצעות דימויים וסיסמאות מתלהמים״, מסביר לביא שטוקהמר מנהל המרכז הארצי לניהול אירועי סייבר במערך הסייבר הלאומי. ״אומנם אין מדובר במתקפות מתוחכמות ומדי שנה הצלחתן מוגבלת ומצומצמת, אך ההישענות המוגברת על טכנולוגיה בעקבות משבר הקורונה יצרה משטח תקיפה רחב אשר עלול להיות מנוצל גם הוא על ידי האקרים״.

" אנחנו רואים התארגנות של האקרים מהעולם המוסלמי (ככל הנראה טורקיה, צפון אפריקה, רצועת עזה) שפועלת לתקוף אתרים ישראלים ולהחליף את עמוד הבית בתמונות ובכיתוב אנטי ישראלי", אמרו בחברת האבטחה הישראלית צ'ק פוינט. "מדובר באתרים המאוחסנים על אותו שירות ענן וככל הנראה זה יצר נקודת כשל יחידה שהביאה לפגיעה במספר אתרים המאוחסנים בשירות הזה", הוסיפו.

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בין הדיווחים על מתקפת סייבר ישראלית בנמל איראני בתחילת החודש, אלפי איראנים פנו לישראל בבקשה למקלט בישראל, כך קבע משרד החוץ של ישראל ביום שלישי בערב.

מאז החלה מגיפת הנגיף, חלה עלייה חדה במספר אזרחי איראן המבקשים מקלט לישראל.

"גדלתי במשפחה מעורבת פוליטית," כתב איראני למשרד החוץ באחת הפלטפורמות הדיגיטליות שהמשרד מנהל בפרסית. "שניים מדודי הוצאו להורג על ידי משטר איתולה. אבי ישב שמונה שנים בכלא ושלושה מדודי האחרים - שנכלאו גם הם - ברחו וחיים היום באוסטרליה. "

"אני גם נכנס ומחוצה לכלא מסיבות פוליטיות. אני רוצה לברוח מהמוות האיטי הזה. ישראל היא החלום שלי. בבקשה עזור לי בבקשה. "

תלמוד

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש כאן מבינים?
באמת מסוכן להשאיר עכשיו אינטרנט פועל?
או שמא, מי שכבר נחשף לרובוט שלהם אבוד עליו, זהו, נאדה.

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אנשים פה מצהירים אחד אחרי השני שהם מנתקים את האינטרנט ליום שלם, אולי זה מתקפה של ועדת הרבנים לביצור חומות הדת.... חיזוק לפני חג מתן תורתנו...
ממש ככה איך הקב"ה ינקה את העולם?
קצת פחד וכולם סוגרים את האינטרנט ופותחים תהילים ומוסר!!!!!!
החכמים עושים את זה גם בלי פחד!!!!

בקרוב אצל כולנו!

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
גם אני נכנסתי לאתר jdn שביקש ממני להפעיל מצלמה, חסמתי.
זה עלול להיות מסוכן?
יש מצב שעצם הכניסה לאתר היא מסוכנת בדגש על החדרת רוגלות סוסים טרויאנים ושאר חיות רעות למחשב או לטלפון???

שמעתי פעם שעדיף לא לחסום את המצלמה אלא פשוט לסגור את הדף.
בטעות לחצתי על חסימה, מקווה שהכל תקין.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנשים פה מצהירים אחד אחרי השני שהם מנתקים את האינטרנט ליום שלם, אולי זה מתקפה של ועדת הרבנים לביצור חומות הדת.... חיזוק לפני חג מתן תורתנו...
אולי של חברות הסינון שהחליטו לגמור עלינו.
אתמול-אין פרוג...
היום- אין אינטרנט.
שמעתי פעם שעדיף לא לחסום את המצלמה אלא פשוט לסגור את הדף.
בטעות לחצתי על חסימה, מקווה שהכל תקין.

זו בקשה של כרום לא של האתר כך שנראה לי שאין בעיה...

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אוקי הבנו שיש פריצה לאתרים
)גם האתר שלי נותן התראה החיבור שלך אינו פרטי... :()
אבל למה איזה פחד? מה מפחיד בזה?
מישהו פרץ אלייך הביתה ושלף סכין?

חד משמעית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
המון תוכן והשקעה עלול לרדת לטמיון..

יוסף רייכל

משתמש צעיר

פוסט מלא באומץ וגבורה
רק שאלה קטנה.
אתם בטוחים ב - 100% שלא יכול להיגרם נזק למחשבים.
אם התשובה היא לא, אז לא הוגן להכניס את הציבור לשאננות

זהירות יתר אף פעם לא הזיקה.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
זהירות היא דבר טוב, אבל כשכותבים הודעות של 'איזה פחדדדדדדד', 'מפחידדד' וכד' יושבים ההאקרים הללו ומשפשפים ידיים בהנאה רבה. אז כדאי לחשוב טיפה לפני שנותנים להם את הכיף הזה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
פוסט מלא באומץ וגבורה
רק שאלה קטנה.
אתם בטוחים ב - 100% שלא יכול להיגרם נזק למחשבים.
אם התשובה היא לא, אז לא הוגן להכניס את הציבור לשאננות

זהירות יתר אף פעם לא הזיקה.
אפשר להזהר
זה עדיף ומומלץ תמיד, לא רק עכשיו
אבל אין שום סיבה להבהל ובטח שלא להכנס לפניקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה