הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@ROTEM770

חן חן על החן היהודי המרגש.
חונן התמים ר' אפרים חן, בשיר מהלב.
במנה גדושה של אהבה חיננות וישרות.

ובאשת חיל שפעלה כאן בשבילכם.
כמיהתך להמשיך לרגש
ולהוציא את ניגוני המשפחה,
אל לה להיכבות,
אלא דוקא עתה להמשיך בכל הפרנעם.

להמשיך וללמוד לשיר.
להמשיך לשמח, ולרגש
להוציא ולשמר את המשך
השירה החסידית האמתית.

לצאת מגבולות חב"ד
אל עבר העולם החסידי האותנטי,
לשמוע ולקבל עוד מנעימות המתחדשות
של שירים מרגשים שיוצאים לאור,
ושתופסים את לב הזיצי'ם וההתועדויות.

בעז"ה שתזכו בקרוב להרבה נחת, מפעולות ר' אפרים.
בין בשירה וובין משאר ענייניו.
להביאו לקדש ש"ש ברבים.
למצוא את הנקודה היהודית.

נ.ב. הסגנון שיכול גם להתאים לו
הוא הנגשת השירים הכבדים של חב"ד
לציבור, כמובן שיהא מדויק, כדוגמת הרב יאיר כלב
http://video-tov.ml/watch/KJ5YWJA2OCk
טוב אני מקווה שטוקר התאושש מהערב הזה , למה אני הולכת להוריד ממנו הרבה עבודה :(
'הקול הבא 3' - אין צורך לעבוד קשה ,פשוט לפתוח אשכול בפורום 'מוזיקה' ומשם כבר יתחילו לזרום האודישנים ללא צורך בשליחתם במייל ושות' ,את האודישנים יבחנו אנשי המקצוע 'שלנו' והשופטים ד'כאן .. כרטיסים והצבעות בטלפון שלכתחילה נחסם, לגמר אין צורך, הכל נעשה בטכנולוגיה 'חדישה' שתבוצע ע''י ניקיי פורום פרוג ללא אפליות דת גזע וכו.. ..
;):D:p:rolleyes::eek::eek::)

סתם .. לעניינינו
אני לא אתפלא אם גם לעדי רן יש פה איזה ניק בפרוג , כל הזמרים יוצאי פרוג .

קלוזאפ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איך אני יכולה לראות את ההתחלה??
זה מתחיל רק מהאמצע

רוגע ושלווה

משתמש מקצוען

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

just design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מאוד חבל שמדמים את בוסקילה לעמיחי, הוא לא נוגע בכלל בעמיחי
אין פלא שעמיחי זכה ובצדק רב
תנחומינו לכל השאר
הקהל הצביע בידים!

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

רוגע ושלווה

משתמש מקצוען
כמה חבל על האשכול הוא היה מענין ועכשיו בשביל אשכול נוסף צריך לבקש מאבי רוזן/טוקר/פדידה/קול חי הקול הבא 3....
כן, וצריך להודות לhttps://www.prog.co.il/members/בשעות-הפנאי.36741/
מנהל פורום.
שיהיה סדר.
זה אומר שהיה משהו לא טוב במה שכתבתי?
או סתם מוחקים מלא הודעות בלי לקרוא?

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כן, וצריך להודות לhttps://www.prog.co.il/members/בשעות-הפנאי.36741/

זה אומר שהיה משהו לא טוב במה שכתבתי?
מצטרף לשאלה אני הגבתי במקצועיות להתרסה של מישהו ואת ההודעה שלי מחקו ואת של השני לא מחקו אז מעניין אותי אם מישהו יכול להסביר לי למה מחקו לא דחוף אבל אם אני יבין אני ידע לפעם הבאה....

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ממש לא! ההודעות נמחקות אם לדעת המנהל/ת עברת על כללי הפורום שהם באופן עקרוני להיות ממלכתיים ועניינים.(אם הבנתי נכון)

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
מצטרף לשאלה אני הגבתי במקצועיות להתרסה של מישהו ואת ההודעה שלי מחקו ואת של השני לא מחקו אז מעניין אותי אם מישהו יכול להסביר לי למה מחקו לא דחוף אבל אם אני יבין אני ידע לפעם הבאה....
לא שווה לכעוס עליהם. מנסיון... נכון, השקעת זמן בכתיבה וכו אבל זה מה יש. אנחנו בפלטפורמה שלהם ולא להיפך.

רוגע ושלווה

משתמש מקצוען

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא שווה לכעוס עליהם. מנסיון... נכון, השקעת זמן בכתיבה וכו אבל זה מה יש. אנחנו בפלטפורמה שלהם ולא להיפך.
אני לגמרי לא כועס אני אפי' מודה להם על הזמן שהם משקיעים אני רוצה להבין מה זה עניני ומה זה ממלכתי ומה לא
זה הכל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה