הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
היה מרגש.. לי היה צמרמורת אז מה להם? .. :)
שלושתם לפי דעתי היו מעולים כל אחד בפני עצמו

אבל המנצח לימד אותי תובנה עמוקה לחיים
"יגעת ומצאת תאמין" כי בסוף זה יגיע!
ברכות לזוכה, באמת מגיע לו!

מלי

משתמש מקצוען
עמיחי מזל טוב!!!!!!!!!!!
לא מוותרים בדיסק החדש על לפחות שיר אחד של הבן דוד יאיר..............

ישראל

your mosic pro

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עמיחי סובר הענק מגיע לו.
שבר שיא של הופעות בקול הבא
הוא באמת יכול להוציא דיסק לייב עם כל הביצועים,(כמו שטוקר הציע לו כמה פעמים בתוכנית)
נשמח אם מישהו יספור ויפרט את מספר ההופעות שלו
עם כל שמות השירים שהוא ביצע בתוכנית. זה יהיה חזק.

תמיד בשמחה!!

משתמש מקצוען
@החושב
היית מושלם!!!
נהנינו מכל רגע, בחרת שירים מצוינים!!!!!!
כששמענו אותך שר בתוכנית הקודמת ובשיר הראשון ששרת "ברוגז רחם תזכור" של מ.ב.ד. התרגשנו מאוד וחשבנו שתקח את זה ובגדול ובצדק, אבל כנראה שהקב''ה רצה שתחכה עד עכשיו. ב''ה קיבלת את זה בצדק ואנו שמחים עבורך ועבור עם ישראל, שתמשיך לשמח את עם ישראל עוד רבות בשנים!!

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
היא התכוונה שאני המרגיזה אולי יש בזה לא התכוונתי....
אני אוהבת את זה שפתאום יורד לי כל הלייקים
..
הרעיון של האשכול הוא שיחות ועדכונים על התוכנית הקול הבא וכל עוד נשמרת הרמה בין האנשים לא נראה לי שתזכו לתענוג בריחת הלייקים הקדושים....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה