הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

אלישר

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
שני מנטורים חדשים מנחם טוקר הוא מנטור של אפרים חן בשם החבדניקים שהוא צריך בגמר
פדידה הוא מנטור של אייל אביב שמאז שנפגשו שם בקינדרלעך הוא מנסה לקדם אותו...
חזק!
כמה נכון.

מרציפן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הרבה פחות משנתיים אי"ה... יש כבר 2 שירים מוכנים מפרויקט מדהים של שימור אוצר רוחני של זמירות שבת של סבא של אפרים... זה קרוב יותר בעזרת ה'....
בהצלחה רבה!!!
שירים כל כך יהודיים.. מלאי רגש יהודי.
תענוג צרוף היה לשמוע אותו אתמול!!!
ושוב, בהצלחה!!

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
באופן אישי מאוד נהניתי לשמוע את אפרים חן..
מי הסבא שלו???
פרץ חן?
נשמח לקבל אינפורמציה...

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הצבעתי לאפרים חן.
( למרות שלאייל אביב מגיע את ההצבעה הזאת עבור הביצוע המושלם של השיר קנא לשמך).
אבל מה לעשות אכזב אותי קשות בבחירת השיר והביצוע הפעם שלא הראה את כל היכולות המדהימות שלו.

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
וואו עכשיו שמעתי את בוסקילה - לא חבתי שאני אהיה מסוגלת לשמוע שיר מזרחי כזה עד הסוף אבל זה היה ממש נעים לאוזן.
הוא ממש רציני.

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שלום לכולםםם!
כאן אייל אביב, שמח לראות את התגובות המפרגנות, ואת ההשתתפות שלכם בנוגע לתוכנית.
אשמח אם תצביעו לי כדי שאעלה לגמר!
תודה לכולם!
אוהב ומעריך מאוד❤️
מיידד הצבעתי לך!! בלי שום התלבטות! אתה פשוט אלוף, זמר עעענקק

Y.s.t

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איך אני יכול לשמוע תוכנית של טוקר שהיתה היום בצהריים ברדיו קול חי?
לא הצלחתי דרך האתר

קובי s

משתמש פעיל
לכל התוהים כיצד בתכנית שהוקלטה מראש מנחם טוקר מודיע על הזוכה בהצבעה הטלפונית, החלקים שהוקלטו מראש הם השירים והצבעות השופטים, הפתיחה והסיום לא הוקלטו מראש.

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
התרגשתי כל כך מר׳ אפרים חן!
אפילו הורדתי את הקטע שלו בנפרד כדי לשמוע אותו שוב ושוב בפעם ה...
מדהים!!!
נתן את כולו וקולו :).

למרות שאני חוששת שאין כל כך סיכויים שיזכה... :(
נראה שה״חבר׳ה״ שם מעוניינים בדמויות אחרות...

השליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עוד רגע יסגרו את האשכול בגלל כל אותם שלא שומרים על הכללים
איפה @מרשמלו שתשליט פה קצת סדר.
חברה תירגעו ותחשבו טוב לפני שאתם מגיבים.
יש פה אנשים עם רגש ונשמה..
לדעתי, כל עוד מפרגנים לאחד המתמודדים ולא משמיצים את האחרים אין בעיה.

חיבור*

משתמש מקצוען
הפריע לי הביקורתיות החדה של השופטים גם אם זה בשם האמת.
אנשים באו, נתנו את עצמם, לא יזיק אם תתמקדו בעיקר על הצד הטוב. הרי בסה"כ מדובר במקצוענים. אחרי המחמאות תוכלו להגיד ביקורת בעדינות או נקודות לייעול בהמשך.
אתה רואה אנשים שבאמת נתנו ביצוע מטורף ומרטיט יוצאים משם עם פרצוף ברצפה בגלל שופט שקם עקום... כואב.
לגופם של דברים, כשאני חושב מי בא לי שיזכה בגמר אני חושב על המתמודד שהשירה שלו תרענן את מדף המוזיקה החרדית.
ולכן אני הייתי מעדיף לראות חבר'ה כמו ריבקין ואביב זוכים בגמר. ריבקין כבר לא עובר, אבל חבל שאביב לא יזכה. יש לו יכולת להביא שירים מוכרים עם טעם חדש ומרענן שכיף לשמוע. וזה בלי לדבר על הרגש וההגשה המיוחדת.
מצד שני - יש את אפרים חן. הביצוע שלו היה משהו מיוחד וללא ספק העביר צמרמורות להרבה. בהתחלה היה נשמע לי עוד עותק של פריד וגם כל הדיבורים של השופטים על פריד וכד' השפיעו עלי. אבל האזנתי לביצוע שלו שוב ושוב וראיתי שאומנם סגנון השירה שלו דומה אך הצבע קול, ההגשה, והשירה עצמה שונים בהחלט. גם פה יש משהו מרענן שיהיה כיף לשמוע אותו.
בסוף עשיתי 3 טלפונים. 2 לחן ו1 לאביב.

FILE10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לכל התוהים כיצד בתכנית שהוקלטה מראש מנחם טוקר מודיע על הזוכה בהצבעה הטלפונית, החלקים שהוקלטו מראש הם השירים והצבעות השופטים, הפתיחה והסיום לא הוקלטו מראש.
עם כל הכבוד, הם לא שכרו את האולפן והלהקה
רק כדי לומר את שמו של הזוכה..
שוב יתכן.. שטוקר צולם כמה פעמים

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה