הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

מליי

משתמש צעיר
לכל התוהים כיצד בתכנית שהוקלטה מראש מנחם טוקר מודיע על הזוכה בהצבעה הטלפונית, החלקים שהוקלטו מראש הם השירים והצבעות השופטים, הפתיחה והסיום לא הוקלטו מראש.

טוקר הקליט ארבע פתיחות שונות, ואם תשים לב בסיום הוא אומר מי יצטרף לשנים שכבר עלו בלי להזכיר מי.

החושב

משתמש פעיל
זה נראה קצת חשוד בשביל להיות אמיתי...
אבל אני לא לוקח סיכונים...
אם זה באמת אתה,
אז תדע לך,
שאני אוהב אותך אהבת נפש, איזה קול מרגש, איזה ביצוע, איזה עדינות,
מחזיק לך אצבעות ואני בטוח שתגיע רחוק.
באהבה!!!
לכל המסופקים!
משיחה שלי עם אייל, הניק הזה זה באמת הוא.
עמיחי.

טוב להודות לה'

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לכל המסופקים!
משיחה שלי עם אייל, הניק הזה זה באמת הוא.
עמיחי.
תודה עמיחי!
עדיין לא כתבתי לך...
הורדת ביצוע שמיימי!
התרגשתי!
ביצוע מדהים, והעדינות הכובשת שלך!, אוהבים אותך עמיחי!!!

ציפי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לכל התוהים כיצד בתכנית שהוקלטה מראש מנחם טוקר מודיע על הזוכה בהצבעה הטלפונית, החלקים שהוקלטו מראש הם השירים והצבעות השופטים, הפתיחה והסיום לא הוקלטו מראש.
שים לב שיש שם תזמורת וזה לא סביר בכלל שהביאו את התזמורת במיוחד בשביל להודיע מי זכה. בכלל מוזר הקטע שהוא אומר אלפי דירוגים מכל העולם אם זה היה מראש

נערך לאחרונה ב:

לרעהו

משתמש מקצוען
אני לא מבין.. ואם אייל לא בחר שיר מוצלח זה מוריד מהרמה של השירה שלו? מוריד מהטונים הייפים שלו?
דרך אגב אם מרדכי בן דוד לא היה מוציא את השיר הזה אלא אייל אביב, והוא היה שר את זה ככה, האם מישהו לא היה נותן לו תשע/עשר??

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני לא מבין.. ואם אייל לא בחר שיר מוצלח זה מוריד מהרמה של השירה שלו?
כל הקטע הזה של השופטים שהם אומרים, "זאת לא בחירה טובה של שיר", האם זה באמת מוריד מהזמר, מהקול שלו ומהביצוע? זה כאילו נשמע שמשהו לא ישב להם טוב, אז אמרו זה לא בחירה טובה של שיר.
השאלה אם בחירת השיר באמת קובעת את הרמה של המתמודד והמעמד שלו?

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני לא עוקב אחרי התכנית, אז אשמח להסבר מהצופים...
צפיתי עכשיו בסיום של פרק 19 בשביל לנסות להבין, ראיתי שאפרים חן ועוד מישהו מתמודדים על כרטיס לגמר. זה אומר שריבקין לא עולה לגמר?
(חבר כיתה שלי מהישיבה, לכן מתעניין.. תודה)

גדולה מהחיים

משתמש מקצוען
אני לא עוקב אחרי התכנית, אז אשמח להסבר מהצופים...
צפיתי עכשיו בסיום של פרק 19 בשביל לנסות להבין, ראיתי שאפרים חן ועוד מישהו מתמודדים על כרטיס לגמר. זה אומר שריבקין לא עולה לגמר?
(חבר כיתה שלי מהישיבה, לכן מתעניין.. תודה)

כנראה שריבקין לא יעלה (לצערנו הגדול!!!!!)
אלא אם כן יהיה נס והוא יעלה ב"גלגל הצלה".

אייל אביב

משתמש צעיר
WOW - איזה יופי - נהיניתי!!
לדעתי אייל אביב כבר זמר - הוא לא צריך את הקול הבא כדי להצליח הלאה.
שמעתי עכשיו שהוא הולך להופיע בכתר הרימון בערב של הרב ארוש.
הוא עוד יהיה מבוקש - יש לו צבע קול נדיר!!
❤️

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
הוא היה מאוד מרוגש. ראו עליו את זה לאורך כל הדיבור עם עדי רן וגם בביצוע עצמו היה משהו שפחות זרם @אייל אביב נכון או שאני טועה? אבל היכולות הם משהו בלתי רגיל (מבלי להפחית משאר המתמודדים).ובתכלס גם אייל אביב וגם בוסקילה לא היו בשיא הכושר... בהצלחה לכולם.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
היום היה לי המון לחץ של עבודה
הדלקתי ברקע את השיר ש @החושב שר.
איזו נעימות! איזה דיוק! מושלם פשוט.
תענוג צרוף!
ופריישטט בכלל התעלה מעל עצמו.

ומה שהשופטים אמרו - זה כי כשיש דבר מושלם כל כך, חבל לך על דבר פצפון שהיה יכול להזניק אותך וד קצת.
ההערות האלו היו הערות שרק הטובים באמת מקבלים. אויותרנכון טיפים :)

בהצלחה!!

השליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בשלבים האלה של התחרות, זה כבר לא עניין של יותר טוב / פחות טוב, כולם מוכשרים.
זה יותר עניין של טעם אישי, סגנון, ודקויות.
אני מצטרף לדעה שההצלחה של הזמר אינה תלויה בתחרות אלא ברצון שלו (והיא בכלל תיכתב רק עוד שבועיים).
בינתיים כל הזמרים שאנחנו מכירים אינם יוצאי הקול הבא.

המקל והגזר

משתמש מקצוען
אני מצטרף לדעה שההצלחה של הזמר אינה תלויה בתחרות אלא ברצון שלו (והיא בכלל תיכתב רק עוד שבועיים).

היא ממש לא תלויה ברצון,
היא תלויה בהמון נתונים בשטח , או איך קמו השופטים בבוקר.

ולגבי זה שהיא תיכתב רק בעוד שבועיים- אהבתי!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה