עזרה ראשונה! הקאות ומרפאת אכילה

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אנחנו לא מתאשפזים.
הרופא שלח אותנו לשניידר לאשפוז יום.
אמרתי לו שאני לא רוצה זונדה ושמעתי ששם הם ממהרים לעשות, הוא אמר שתמיד אפשר להתנגד.
יש לנו תור עוד חודש וחצי

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אנחנו לא מתאשפזים.
אמרתי לו שאני לא רוצה זונדה ושמעתי ששם הם ממהרים לעשות, הוא אמר שתמיד אפשר להתנגד.
יש לנו תור עוד חודש וחצי
את מודעת לכך שבגיל קטן יכולים להיות נזקים מהותיים מעיכובים בגדילה?
(כולל נזקים התפתחותיים).

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
את מודעת לכך שבגיל קטן יכולים להיות נזקים מהותיים מעיכובים בגדילה?
(כולל נזקים התפתחותיים).
אני מודעת.
אבל אם הרופא לא נותן לנו הפניה לאשפוז אין לי הרבה מה לעשות, מה גם שבערב שבת לא יהיה לבית חולים הרבה מה לעשות איתנו.
ואגב השלכות ראשונות אנחנו כבר רואים ואכ"מ.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני מודעת.
אבל אם הרופא לא נותן לנו הפניה לאשפוז אין לי הרבה מה לעשות, מה גם שבערב שבת לא יהיה לבית חולים הרבה מה לעשות איתנו.
יש לך הרבה מאד מה לעשות. לא עכשיו אבל אחרי שבת.
לבוא ביום ראשון למרפאה, להתעקש כאן ועכשיו והרגע על הפניה לאשפוז לצורכי בירור (ככה במילים האלה), ללכת למיון שיבא ולהתאשפז. חודש וחצי זה ממש ממש הרבה יותר מדי זמן.

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש לך הרבה מאד מה לעשות. לא עכשיו אבל אחרי שבת.
לבוא ביום ראשון למרפאה, להתעקש כאן ועכשיו והרגע על הפניה לאשפוז לצורכי בירור (ככה במילים האלה), ללכת למיון שיבא ולהתאשפז. חודש וחצי זה ממש ממש הרבה יותר מדי זמן.
מסכימה עם כל מילה
חבל על כל יום

@הטעם המושלם ממליצה לך לשמוע מה כותבים לך פה בעלי הנסיון

דאבל

משתמש מקצוען
@הטעם המושלם נשמע לא פשוט בכלל!
המון כח!

כתבת שלא עשיתם עדין צילום,
אני לא מכירה טוב את התחום אבל ממה שכותבים לך מבינה שזה ממש משמעותי לאבחון
תתעקשי על זה ובהקדם - עקשנות של הורים יכולה להציל חיים...

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לבעלי מצד אחד נמאס מזה שאנחנו סביב הרופאים יותר מידי ואני סופר מבינה אותו, מצד שני המצב באמת בלתי נסבל. עוד ככמה שעות יתחילו להגיע תוצאות של בדיקות דם מהבוקר

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לבעלי מצד אחד נמאס מזה שאנחנו סביב הרופאים יותר מידי ואני סופר מבינה אותו
לצערנו, הרבה אנשים בעולם יכולים להגיד שנמאס להם להיות סביב רופאים :(
שוב ממליצה לך לעשות מה שצריך (אשפוז) בהקדם
הרבה הצלחה ורפואה שלמה

בגלל

משתמש מקצוען
לבעלי מצד אחד נמאס מזה שאנחנו סביב הרופאים יותר מידי ואני סופר מבינה אותו, מצד שני המצב באמת בלתי נסבל.
אני הכי בעולם מבינה את הקושי הזה.
כשאנחנו היינו צריכים להתחיל בירור רציני, לקח לי זמן לשנות תפיסה ולהבין שזו לא תקופה רגילה שאפשר להמשיך בחיים הסטנדרטיים, אלא צריך לעצור הכל הכל, ולהיות רק על זה.
זה מורכב, ואני הראשונה שמבינה את זה, אבל עוד יותר מורכב לפגוע בהתפתחות של הילד.
אגב, פגיעה בהתפתחות נשמעת לפעמים כמו איחור בזחילה או משהו כזה, אבל בהרבה מקרים היא כוללת פגיעה מוחית בלתי הפיכה :(

יש לנו תור עוד חודש וחצי
המון המון זמן!
ותור ראשון זה בד"כ בעיקר תשאול, אח"כ לכל הבדיקות למיניהן יש המתנה נוספת.

אני ממש מצטערת שאני מציגה את האמת כמו שהיא,
הייתי במקום שלך לפני כמה חודשים וחייבת הרבה הכרת הטוב לכמה ניקיות פה שהניחו לי את האמת מול הפנים ולא נתנו לי להמשיך ברוגע ובקצב שלי.

נערך לאחרונה ב:

בגלל

משתמש מקצוען
אלא צריך לעצור הכל הכל, ולהיות רק על זה.
אולי המשפט הזה נקרא קצת קיצוני.
לא באמת צריך להפסיק את החיים לגמרי לכמה חודשים (בע"ה, לפחות בחלק מהמקרים), אבל כן לתת לזה את המקום הראשון.
לא לתת לעומס הרגיל של החיים להשתלט, להיות כל הזמן בפוקוס על הנושא.

בהצלחה ורפואש!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו לא מתאשפזים.
יש לנו תור עוד חודש וחצי
תנסו לגייס את המנהל קשרי לקוחות שימצא לכם תור מהיום למחר.

טאלנטית

משתמש מקצוען
לבעלי מצד אחד נמאס מזה שאנחנו סביב הרופאים יותר מידי ואני סופר מבינה אותו, מצד שני המצב באמת בלתי נסבל. עוד ככמה שעות יתחילו להגיע תוצאות של בדיקות דם מהבוקר
סליחה שאני קצת ישירה מדי. אבל אם אתם לא הולכים לאשפוז מיידית, יש סיכוי שתצטרכו להיות סביב רופאים ומעונות שיקומיים הרבה מאד שנים. אין שום משמעות לבדיקות דם כרגע, אתם זקוקים לבדיקות הרבה יותר מקיפות. אנחנו התאשפזנו עם תינוק בן שבועיים וחצי לחודש והגענו קצת לפני נזק בלתי הפיך.
לעיכוב בגדילה בגיל הזה שלא מטופל מיידית ואינטנסיבית עלולות להיות השלכות מוחיות בלתי הפיכות (כמו פיגור ועוד)
צריך ללכת ולהתכונן לאשפוז ממושך של מספר שבועות. עדיפות לתל השומר. ועדיף לא לחכות לראשון.

טאלנטית

משתמש מקצוען
אני מודעת.
את לא צריכה הפניה לאשפוז.
אם את מגיעה לבית חולים היום עם ירידה במשקל והקאות ונזקים שאת רואה עקרונית כל בית חולים רציני יאשפז אתכם בגסטרו.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך ללכת ולהתכונן לאשפוז ממושך של מספר שבועות.
וזה גם יכול להיות אשפוז של כמה חודשים
ואחרי הכמה חודשים האלו להשאר באותו חוסר ידיעה.
זה גם קורה :(

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סליחה שאני קצת ישירה מדי. אבל אם אתם לא הולכים לאשפוז מיידית, יש סיכוי שתצטרכו להיות סביב רופאים ומעונות שיקומיים הרבה מאד שנים. אין שום משמעות לבדיקות דם כרגע, אתם זקוקים לבדיקות הרבה יותר מקיפות. אנחנו התאשפזנו עם תינוק בן שבועיים וחצי לחודש והגענו קצת לפני נזק בלתי הפיך.
לעיכוב בגדילה בגיל הזה שלא מטופל מיידית ואינטנסיבית עלולות להיות השלכות מוחיות בלתי הפיכות (כמו פיגור ועוד)
צריך ללכת ולהתכונן לאשפוז ממושך של מספר שבועות. עדיפות לתל השומר. ועדיף לא לחכות לראשון.
אנחנו הגענו לנזקים בלתי הפיכים:cry:
למרות שבמשך 4 חודשים שיגעתי את הרופאים שמשהו לא בסדר ולא התייחסו אלי (כולל במיון שאמרו שיש לילד וירוס) אחרי 4 חודשים עברנו דירה לעיר אחרת החלפתי רופא ילדים שסידר לי בעצמו תור לגסטרו במיידי (תוך יומיים) והגסטרו הפנה לביח לבדיקות
והיום 2.5 שנים אחרי הוא אומר לי תשקלי תביעת רשלנות רפואית.... היו סימנים ברורים ורופאים התעלמו....

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
אני ממליץ לך ללכת לאבחון אלרגיה אצל דוקטור הרב יחזקאל היילמיך מירושלים
קרוב משפחתי הקיא הרבה חודשים וכמובן ירד במשקל והוא עשה בדיקות אצל כל מיני רופאים ומכונים ובתי חולים דבר שארך כמה חודשים עד שמישהו הציע לנסות ללכת להרב היימליך וברוך ה' הוא מצא את הפתרון ומאז חייו השתנו ללא היכר
המספר של המרפאה של הרב היימליך 025376414
בברכת שתבשרו פה רק בשורות טובות
ואני מקווה שעזרתי פה
רפואה שלימה בקרוב

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את לא צריכה הפניה לאשפוז.
אם את מגיעה לבית חולים היום עם ירידה במשקל והקאות ונזקים שאת רואה עקרונית כל בית חולים רציני יאשפז אתכם בגסטרו.
אממ,
אל תהיי בטוחה
בטח לא בשניידר.

שם אם הילד לא הולך למות לא מאשפזים.
אבל הם כן אמורים לתת תור דחוף- למחר.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אממ,
אל תהיי בטוחה
בטח לא בשניידר.
מנסיון עם כמה בתי חולים, לא רק בשניידר לא בטוח שיאשפזו.
לפעמים ימליצו על אשפוז, לפעמים יגידו שיקחו תורים דחופים בקהילה, ולפעמים יאשפזו בשביל זונדה וברגע שיהיה יומיים עם עליה ישחררו, גם אם אין תשובות להקאות.

ירושלמי במבטא

משתמש פעיל
אני ממליץ לך ללכת לאבחון אלרגיה אצל דוקטור הרב יחזקאל היילמיך מירושלים
קרוב משפחתי הקיא הרבה חודשים וכמובן ירד במשקל והוא עשה בדיקות אצל כל מיני רופאים ומכונים ובתי חולים דבר שארך כמה חודשים עד שמישהו הציע לנסות ללכת להרב היימליך וברוך ה' הוא מצא את הפתרון ומאז חייו השתנו ללא היכר
המספר של המרפאה של הרב היימליך 025376414
בברכת שתבשרו פה רק בשורות טובות
ואני מקווה שעזרתי פה
רפואה שלימה בקרוב
חשבתי אם להגיב אבל משום אל תמנע טוב מבעליו
ממליצה מאד להתקשר לטילה לייפר מבני-ברק טלפון-0527669545 שנעזרתי בה רבות בהקאות של הילדה שלי
היא תבקש ממך את השם של הילדה ותוכל בעז"ה לאמר לך האם זה אלרגיה והיא יכולה לנטרל בעזרת אלקטורודות או שזה באמת משהו שמצריך רופא
(כמובן שאין לי שום אחוזים ממש נטו ממליצה עליה בגלל שנעזרתי בה רבות היא עונה בלי לקחת תשלום במידה ותוכל לעזור היא תאמר לך מה לעשות אבל שווה לצלצל אפילו רק בשביל האבחנה שלה )

amaizing

משתמש רשום
אסטמה עונתית בהקאות שנמשכות כמעט רצוף מאייר שנה שעברה עד היום?
ברור. ההקאות הם רק תופעת לוואי שנגרמת בד''כ כנראה מאיזשהוא דלקת
הבן שלי היה אותו דבר שנה ( קצת פחות) עם הקאות רציפות, לא הצליח לבלוע שום אוכל מוצק
ובסוף אובחן עם דלקת בוושט על רקע אלרגני. במחלקה כבר שאלו אותי אם יש במשפחה אסמטיים כי זה מאותה משפחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה