לימוד נהיגה הצעה לדרך לדעת האם עברתי טסט מיד + טיפ לעבור טסט

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הסיוט הגדול היום בעולם הטסטים הוא ההמתנה הארוכה בין טסט לטסט, מדובר על קרוב לחודש וחצי הפרש, לאחר מכת הסגרים שהיו בשנה האחרונה והעומס שנוצר בעקבות זה בשוק לימוד הנהיגה.

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
אני התחלתי ללמוד באלול שנה שעברה ובגלל כל הסגרים רק השבוע היה לי טסט ראשון וב"ה עברתי בראשון
היה איתי תלמיד שלא עבר וקיבל טסט נוסף לעוד 9 שבועות מוגזם
איך אמרו כאן "בסוף כולם נוהגים".......

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני התחלתי ללמוד באלול שנה שעברה ובגלל כל הסגרים רק השבוע היה לי טסט ראשון וב"ה עברתי בראשון
כעיקרון זה נקרא שהטסטרים פוסלים כעת יותר, הם טוענים שהאיכות של הלימוד היא גרועה בגלל ההפסקות בין השיעורים.
המורה שלי סיפר לי שרק 1 מתוך 14 עברו אצל טסטר מסוים

rrrry

משתמש מקצוען
יש טסטרים שמעבירים יותר ויש שמעבירים פחות

דייבי

משתמש מקצוען
עשיתי היום טסט
נהגתי מעולה וחלק שמתי לב לכל התמרורים וכו
אבל קבלתי ברקס אחד כי אחרי שנכנסתי למעגל תנועה פתאם הגיעו 2 רכבים
יש סיכוי לעבר????

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עשיתי היום טסט
נהגתי מעולה וחלק שמתי לב לכל התמרורים וכו
אבל קבלתי ברקס אחד כי אחרי שנכנסתי למעגל תנועה פתאם הגיעו 2 רכבים
יש סיכוי לעבר????

סביר שנכשלת, אבל יש סיכוי לעבור ויש כאלה שעברו אחרי ברקס.

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
[
שאלה שכל אחד עונה לי משהו אחר

האם הטסטר יודע איזה טסט אני נמצאת בזמן אמת?? כיום ברפורמה החדשה...

אתמול עברתי טסט ונכשלתי בגלל ברקס ובסוף הטסט הטסטר שאל אותי אם זה טסט ראשון שלי
לאחר מכן המורה שלי אמר לי שהוא רואה את זה במחשב.(אז למה הוא שאל ? : לאלוקים פתרונים.)

Tehila B

משתמש פעיל
הענין הוא - וצריך לבדוק את זה (אני כבר לא יכול:)), אחרי שח"ו נכשלים בטסט מתאפשרת אופציה חדשה לתשלום אגרה.
אם אי אפשר לשלם זה אומר שכבר עברת טסט.
מנסיון של קרוב משפחה היום - לא עבד
היה רשום באתר שקיימת אגרה שלא נוצלה,
ורק כשקיבל את התשובה השלילית- נפתחה האפשרות לשלם :(

dafdefet

משתמש מקצוען
עשיתי טסט היום ואני לא מצליחה להיכנס לאיזור האישי, הוא אומר שהוא ישלח לי קוד בSMS ואין לי.
אז אין סיכוי לדעת???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה