לימוד נהיגה הצעה לדרך לדעת האם עברתי טסט מיד + טיפ לעבור טסט

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
שלום וברכה הייתי אמור לעבור טסט היום ומשום מה כשהגעתי לטסט אמרו לי שהבוחן חולה בקורונה ואצטרך לחבות שוב חודש כדי לעבור טסט ולא יעלה לי שב אגרה אבל הם טענו שהם שלחו הודעה sms או הודעה קולית לכל הנבחנים ואני וחבר שלי שהיה אמור להבחן יחד איתי והמורה לא קיבלנו שום הודעה לפני כן
באתר כל זכות כתוב שאם הנבחן לא היה יכול להגיע ביום במבחן הוא אמור לקבל מבחן תוך 4 ימים השאלה אם יש איזשהו אפשרות להקדים את הטסט לפחות משלושה שבועות היות ולא אני ביטלתי אלא הבוחן
חוצפה חוצפה חוצפה!!!
אוף נמאס כבר לשמוע על המערכת הרקובה הזו שנקראת אגף הרישוי וכל המסתעף
צר לי לאכזב אותך אבל נדפקת!
ואני מדבר מניסיון של אחד שאכל מרורים עד להגעה לטסט.
אין שום אפשרות לקבל טסט חדש לפני הזמן גם אם כל מה שהיה לטסטר זה ציפורן חודרנית בבוהן של הרגל של הילד ובגלל זה הוא לא הגיע!

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שלום וברכה הייתי אמור לעבור טסט היום ומשום מה כשהגעתי לטסט אמרו לי שהבוחן חולה בקורונה ואצטרך לחבות שוב חודש כדי לעבור טסט ולא יעלה לי שב אגרה אבל הם טענו שהם שלחו הודעה sms או הודעה קולית לכל הנבחנים ואני וחבר שלי שהיה אמור להבחן יחד איתי והמורה לא קיבלנו שום הודעה לפני כן
באתר כל זכות כתוב שאם הנבחן לא היה יכול להגיע ביום במבחן הוא אמור לקבל מבחן תוך 4 ימים השאלה אם יש איזשהו אפשרות להקדים את הטסט לפחות משלושה שבועות היות ולא אני ביטלתי אלא הבוחן
לחברה שלי גם היה ככה, ממש בדרך לטסט קיבלה הודעה שהבוחן חולה.
רק שיומיים אחכ היתה נבחנת אחרת חולה אז המורה הכניסה אותה,
תדבר עם בית הספר שאם יש משהו חולה שיכניסו אותך ראשון.

בנצי 1

משתמש חדש
מה זה אומר עברתי את המבחן המעשי או לא?

קבצים מצורפים

• 1645463269191.png
    1645463269191.png
    KB 46.4 · צפיות: 249

בן מיכאל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בדרך לטסט שישי... יש למישהו עצה לעבור? תודה רבה.

לצורך גדול

משתמש רשום
מנוי פרימיום
טוב, לא נעים לקלקל..
אחרי שקיבלתי הודעה על כישלון בטסט, נכנסתי לאתר משרד התחבורה כדי לשלם אגרה עבור הטסט הבא ולא הייתה אפשרות לשלם, כי "יש כבר במערכת אגרה שלא נוצלה לבחינה"...
כלומר עצם קיום הבחינה כלל לא התעדכן עדיין במערכת התשלומים, בו בזמן שלי כבר הייתה תוצאה.
רק אחרי מספר שעות ניתן היה לשלם.
(הטסט היה ב7:45 , קיבלתי תשובה ב12:00, ורק קרוב ל3:00 ניתן היה לשלם)
בואו נעשה כאן סדר אחת ולתמיד,
ישנם שלש אפשרויות כשנכנסים לשלם את האגרה
1. שהוא נותן לך להמשיך את תהליך התשלום, = לצערך, נכשלת, אל ייאוש תנסה עוד פעם...
2. שמופיע לך כיתוב בערך ככה, קיימת בשבילך עדיין דמי אגרה שלא נוצלו, או בכל נוסח אחר שזה אומר שהנתונים עוד לא התעדכנו והמערכת מזהה אותך בינתיים כמו אחד שעוד לא עשה טסט = כל האופציות פתוחות, צפה לבשורות טובות
3. שמופיע כיתוב, "אינך זכאי לשלם דמי טסט מעשי" = מזל טוב ! עברת טסט, בהצלחה לך !!!

291

משתמש פעיל
יש לי חבר שכבר 3 שעות זה מה שכתוב -"יש כבר במערכת אגרה בתוקף שלא נוצלה לבחינה".
יכול להיות שהתשובה לוקחת יותר מ-3 שעות?

יהודיפשוט

משתמש פעיל
קרה
זה דבר מוכר ומפורסם בכמה פורומים של לומדי נהיגה... יש גם לינק שבו אפשר פשוט לבדוק אם עברו טסט או לא. לפעמים האפשרות הזאת פתאום נעלמת באתר של משרד התחבורה, אבל כדאי לנסות.

בקשר לברקס - צריך שירדו בטסט מינימום 30 נקודות כדי להכשל בטסט. ברקס כמדומני הוא 25 נקודות, ולכן אם זו היתה טעות יחידה בכל הטסט - אפשר לעבור. כמובן שזה רק במקרה שהברקס לא היה במקום קריטי כמו צומת וכדומה.
קרה לי. כל הטסט היה מושלםם, בחנייה דמיינתי שאני עולה על המדרכה וביקשתי לתקן ומהלחץ שכחתי לאותת ולהסתכל במראה כשבאתי לצאת לכביש חזרה ואני מרגיש שהאוטו לא זז ואני קולט שהטסטר לוחץ לי על הברקס והוא אומר לי "אתה לא רואה שמגיע רכב?" ונס שהוא בלם אותי כי הממש האוטו היה צמוד והייתי נכנס בו...
עשיתי כזה אוףףףף בקול והטסטר אומר לי לא קרה כלום הייתי בטוח שנכשלתי וברוך השם הופתעתי לגלןת שעברתי(ראשון) כמובן שזמן ההמתנה לתשובה סחט ממני עוד מאתיים שקל לקופת העיר

291

משתמש פעיל
נכשל.
לטענתו, הטסט היה מושלם, והשותף שהיה ברכב קיבל ברקס ונגיעה בהגה - ועבר.
לאורך כל הדרך הוא דיבר עם שותפו. כנראה התחנפות עוזרת.

משה חיים הלוי

משתמש רשום
שמעתי ש יש בהודו חוק חדש שאפשר לקבל רשיון נהיגה בלי שום טסט רק שולחים את הדרכון וכו'
מאוד מעניין אותי האם רשיון הזה תקף בארץ? או בחו''ל איפה שהוא?
מי יודע ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה