לימוד נהיגה הצעה לדרך לדעת האם עברתי טסט מיד + טיפ לעבור טסט

א.ו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הסגולה הכי טובה לעבור טסט זה קודם כל לדעת לנהוג טוב, כי הקב"ה לא רוצה שתנהג/י בכביש אם את/ה לא יודע/ת לנהוג כמו שצריך.
ועל מנת למנוע טעויות למי שכבר כן יודע לנהוג, יש סגולה מפורסמת שבד"כ עובדת: להתחייב לתרום אם עוברים סכום כמה שיעלה לי טסט נוסף אם אכשל. עובד. מנסיון.
אישית ואני מכירה עוד כמה שזה לא עזר להם

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
במקרה שלי הטסטר אמר למורה שעברתי במקום, אבל לא היה לי ספק, למה כי נהגתי טוב. (בטסט;))
היום, לא כמו בעבר שהיה סעיף ביטחון עצמי, יותר קל לדעת.
מה שברור, שנגיעה בברקס או בהגה פוסלת טסט.

ליבי ;)

משתמש מקצוען
בעלי היום עבר טסט חמישי
באתר מופיעה ההודעה:
שים לב
יש כבר במערכת אגרה בתוקף שלא נוצלה לבחינה

מקווה לעידכון חיובי בהקדםםםם

161

משתמש צעיר
גם אני מבטיחה שאם אעבור אפרסם כאן ברבים...

עברתי טסטטטטט
אמנם בשני ולא בראשון... לכן לקח לי זמן לפרסם...
אגב בראשון לדעתי נהגתי יותר טוב מבשני, ובשניהם קבלתי ברקס, אבל הוא אמר לי שזה לא נקרא כי הוא הכניס אותי לרחוב ללא מוצא ומיד כשהסתובבתי נכנסי לצומת ופשוט לא הספקתי להגיע לברקס...

עוד אחת....

משתמש מקצוען
במחילה מכלום, הדור הזה של היום, עם כל ענין דחיית הסיפוקים....
גם אני חיכיתי ארבע שעות - לא יותר מארבע שעות. ומותר לחכות במתח....
היום הם שולחים הודעת SMS גם לנהג וגם למורה.
לגבי מה שנכתב באתר, היום בעידן הרפורמה החדשה, הטסטר- שלפעמים אין לך מוגש בכלל מי הוא. כותב דוח, והוא מעביר אותה למשרד הראשי ושם יושבים עם הדוח וההסרטות של המצלמות ומקבלים החלטה.
כך שהטסטר לא יודע אפילו מה הוחלט!!!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש הבדלים גדולים בין מורי נהיגה.
הייתי אצל פלוני, הייתי מרוצה מאוד, לא עברתי טסטים.
אחד ועוד אחד וכו'.
לבסוף, חבר המליץ לי על 'קומבינטור' מקרית גת (שכבר לא פעיל היום), שאצלו אכן עברתי בס"ד במכה ראשונה.
אלא מה? שהוא כלל לא עשה קומבינות, אלא לימד בצורה מוצלחת בהרבה מהקודם, היה עוצר בנחת באמצע השיעור, מחנה בצד, ומסביר את מה שצריך לשפר, בניגוד למורה הקודם שהיה מדבר תו"כ נהיגה.

ועוד משהו נורא מתנשא.
נהגים חדשים - וקל וחומר כאלו שרק סיימו ללומד נהיגה - בטוחים שהם נוהגים הכי טוב בעולם. הם לא.
נהגים וותיקים ומנוסים (לא אני!!! לא אני!!!) טוענים שהם יכולים לזהות מקילומטר נהגים חדשים, נטו בזכות אופי הנהיגה הלא מספיק מוצלח.

אז לפעמים במקום לכעוס על הטסטרים, כדאי להשלים שיש אנשים שיותר קשה להם ללמוד ולנהוג, ויש כאלו שהדבר בא להם בטבעי יותר.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
מצד שני, אורך הטסטים היום ממש מקשה, כשאני עשיתי טסט תוך 13 דקות הייתי אחרי הכל, היום זה לא פחות מ 25 דקות.
אחד שמחכה לישועה אצל בני הבית בתקווה שהפעם הבאה (הרביעית) תהיה אחרונה:confused::(:eek: וכמעט שחצינו את רף ה 9k....

נערך לאחרונה ב:

נקודת זינוק

משתמש פעיל
עברתי טסטטטטט
אמנם בשני ולא בראשון... לכן לקח לי זמן לפרסם...
אגב בראשון לדעתי נהגתי יותר טוב מבשני, ובשניהם קבלתי ברקס, אבל הוא אמר לי שזה לא נקרא כי הוא הכניס אותי לרחוב ללא מוצא ומיד כשהסתובבתי נכנסי לצומת ופשוט לא הספקתי להגיע לברקס...
ועכשיו קחי עצה טובה בחינם:
קחי אוטו ותתחילי לנסוע!
בעיר, בכפר, בבינעירוני, בצמתים מרכזיות ובחניונים תת קרקעיים, באור, בחושך, בשמש ובגשם.
עד עכשיו למדת ב"כאילו", אבל רק כך תלמדי "על באמת"!
כותבת לך כמי שעברה טסט לפני 9 חודשים ונסעה מאז.... כ-9000 ק"מ ! (ודפקה את האוטו כמובן פה ושם,⁦)

161

משתמש צעיר
ועכשיו קחי עצה טובה בחינם:
קחי אוטו ותתחילי לנסוע!
בעיר, בכפר, בבינעירוני, בצמתים מרכזיות ובחניונים תת קרקעיים, באור, בחושך, בשמש ובגשם.
עד עכשיו למדת ב"כאילו", אבל רק כך תלמדי "על באמת"!
כותבת לך כמי שעברה טסט לפני 9 חודשים ונסעה מאז.... כ-9000 ק"מ ! (ודפקה את האוטו כמובן פה ושם,⁦)
תודה....
נסיעה טובה...

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
אני מחכה לתשובה אחרי טסט הראשון
כולם [המורה, התלמיד שהיה איתי, ועוד] אומרים לי שאני עברתי
אבל אני מפחד לצפות
מה לעשות ?!?!?!?

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה