עזרה הצילו !!! אין לי איך להכין אוכל לשבת

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
בכל מקרה לא יבאו טכנאי מהרגע להרגע
אולי נתקו מהגז לפני כחודש בטעות ואחרי שהנציגה הבינה את הטעות הוא התנצלה שהטכנאי גיע רק למחרת כי כבר נגמרו שעות העבודה. אז מייד לאחר מכן התקשרתי שוב לחברת הגז ואמרתי להם שנראה לי שיש דליפה של גז בקומה, אבל אני לא בטוח.
תוך רבע שעה הגיע טכנאי וסידר לי את הגז.

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בבוקר באתי להכין חביתה אבל הגז לא עובד !! אני יורדת למטה לבדוק מה קורה בבלון ואני רואה שהחברה פשוט ניתקה אותי מהבלון. ללא כל סיבה וללא כל ידיעה או התראה. ניסתי להתקשר אליהם אין ספור פעמים אבל מלבד אופציה של השארת מספר טלפון והבטחה שיחזרו אלי אין כלום. שלחתי להם הודעות במייל ובאתר ואין תגובה. בבקשה תנו לי רעיון ........ מחר שבת !!!!!!!!!
בעיקרון אם אתם לא נעולים על שבת "רגילה", אפשר לוותר על מרק ואת שאר המאכלים של ליל שבת לחמם היטב בתנור ממש לפני כניסת שבת , להניח על נריות ולכסות היטב
בבוקר אפשר לאכול שניצלים, קוגלים וכהנה.. ואותם להניח אצל שכנים שעה לפני הסעודה
כמובן רק אם אתם מאלה שלא ירגישו שהם חיללו שבת אם לא אכלו צולנט

נדנדה

משתמש מקצוען
תודה. אבל לצערנו איציק לא אתנו כבר שנה וחצי........
אומנם גם היום יש באמישראגז סניף בני ברק מנהל חדש בשם איציק אבל אין לו את האפשרויות שיש לאיציק.
לא התכוונתי על מנהל הסניף לשעבר שגם הוא היה אדם טוב מאוד רק על עובד שלהם, אני לא זוכרת את שם משפחתו אבל כן יודעת שעזר להרבה אנשים.

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
@נופת צופים, נראה לי שיש מספר המיועד לחירום בכל חברת גז, ניסית?
מאיפה את בבני ברק? מאמינה שיש למישהו מהשכנים כירה חשמלית ניידת להלוות. (לי יש אבל היא חלבית, מוכנה להשאיל אותה לבישול פרווה, אם עוזר לך.)

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נו...
גיליתם שבסך הכל החליפו את המונה וההפסקה היתה זמנית?

מייל

משתמש פעיל
בבוקר באתי להכין חביתה אבל הגז לא עובד !! אני יורדת למטה לבדוק מה קורה בבלון ואני רואה שהחברה פשוט ניתקה אותי מהבלון. ללא כל סיבה וללא כל ידיעה או התראה. ניסתי להתקשר אליהם אין ספור פעמים אבל מלבד אופציה של השארת מספר טלפון והבטחה שיחזרו אלי אין כלום. שלחתי להם הודעות במייל ובאתר ואין תגובה. בבקשה תנו לי רעיון ........ מחר שבת !!!!!!!!!
אתה מזומן אלי אני יארח אתכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה