עזרה הצילו !!! אין לי איך להכין אוכל לשבת

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
יש פה שתי שאלות:
1. איך מכינים אוכל לשבת
2. איך מחממים אוכל

1 - להכין - אפשר להכין שבת שלמה בתנור בלי שום סיר. (דגים, עופות, תוספות, סלטים, חמין - לא עולה בדעתי משהו שאי אפשר למצוא לו מתכון הולם להכנה בתנור ממש מלכתחילה).
אבל מה, צריך להתחיל מהר מהר, כי זה לוקח הרבה יותר זמן.

2 - חימום - דורש יותר יצירתיות.
שואלת את עצמי אם אפשר למקם בלעך מעל אמגזית שטח באופן בטיחותי. לא בטוחה שהתשובה חיובית.

פוקה פוקה

משתמש מקצוען
דגים, אורד תפוחי אדמה. ירקות. קוגל,עופות בשר קציצות
ומה לא אפשר לעשות בתנור

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר גם להלוות כירים חשמליות, אין בנין שאין לאיזה שכן.

רק נראה שפותחת האשכול מחפשת עיצה מול חברת הגז, איך אפשר לזרז את החיבור, בזה אני לא מתמצאת.

( יש בקבוע, זה עוזר כשיש שבת וחג רצוף, כך מרתיחים את האוכל לפני ששמים על הפלטה)

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה רבה. זה נקרא לשים בית חולים מתחת לגשר..... אשמח לפתרון מעט אחר .
אמרת שאין לך איך להכין אוכל לשבת, הפיתרון שהציעו פה דווקא טוב.
הבעיה היא שאנחנו משתמשים בשבת עם גנרטור כך שפלטה או תנור לא נוכל להפעיל..
גם לנו יש גנרטור ואנחנו משתמשים בפלטה חשמלית בשבת.

נדנדה

משתמש מקצוען
יש אחד טכנאי מוסמך של אמישרגז בשם איציק שיש לו לב גדול ואוהב לעזור לאנשים לא דווקא של אמישרגז אולי כדאי להתייעץ איתו. (כמובן שמסדר רק אם אפשרי בצורה תיקנית) אני חושבת שגם במחיר הוא בסדר.
0505849133 - איציק טכנאי גז

נופת צופים

משתמש פעיל
יש אחד טכנאי מוסמך של אמישרגז בשם איציק שיש לו לב גדול ואוהב לעזור לאנשים לא דווקא של אמישרגז אולי כדאי להתייעץ איתו. (כמובן שמסדר רק אם אפשרי בצורה תיקנית) אני חושבת שגם במחיר הוא בסדר.
0505849133 - איציק טכנאי גז
תודה. אבל לצערנו איציק לא אתנו כבר שנה וחצי........
אומנם גם היום יש באמישראגז סניף בני ברק מנהל חדש בשם איציק אבל אין לו את האפשרויות שיש לאיציק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה