הסרת שיער בלייזר

מצב
הנושא נעול.

ים כחול

משתמש פעיל
קווין בי עושים עכשיו חבילה של 2000 ש"ח
תגידו לי זה אמין ? משהי הייתה ונהנתה ?

E7

משתמש פעיל
חצי בלת"ק-
תוצאות מטיפול ראשון?! אין כזה דבר!!!!
ממה שאני יודעת כל המכשירים הלא כואבים- רק משקיטים את השערה, ואח"כ היא צומחת בהתלהבות.......

נועושש

משתמש פעיל
יש לי המלצה ממש טובה על מכון בפ"ת
שירות מעולה, מכשיר מצויין ומחירים ממש טובים!
מי שרלונטי לה שתגיד...

כן 14, אני אסביר למה זה בשבילי עוד בסדר-
הגוף שלי לא מגיב לעוצמה נמוכה, וגם לא לעוצמה רגילה...
בתנאים שלי עושים בד"כ במכשיר קנדלה על עוצמות בין 12-16, לי לא היו תוצאות לכן עשו לי תמיד 16, עדיין לא היו תוצאות לכן העלו לי ל18 וזה בעיקרון אסור, רק בעוצמה 18 התחלתי להרגיש כאב... ולראות תוצאות פתאום, וחבל שהגעתי לזה בטיפול התשיעי... בטיפול האחרון שהייתי עשו לי על 22 ואני רואה יופי של תוצאות. בתנאים שלי עפ"י המטפלות הייתה אמורה להיות כמעט חלקה כבר אחרי 5 טיפולים, הגוף שלי היה צריך עוצמה הרבה יותר גבוהה מהרגיל, לכן רק עכשיו אני רואה תוצאות יפות, ובאמת עברתי באיזור ה5 טיפולים על כאלו עוצמות...
אני באה בדיעה של- שלמתי, ואני רוצה את התמורה המלאה לכסף שלי, אז אני מוכנה קצת לסבול בשקט כדי להנות אח"כ. יש כאלו שאומרים לי (לא אנשים שמבינים)- את לא נורמלית, אם זה מאוד כואב אז תורידי את העוצמה, ושכל אחד יעשה מה שהוא רוצה, אני רוצה שלא...

בדיוק סיימתי סדרה של טיפולים שלא ממש עזרה
אמרו לי שבעייתי להחליף מכשיר אחרי שכבר היית מטופלת
מישהי שמעה על זה משהו?
להפך יש מכונים שמחזיקים כמה מכשירים כדי שאם אחרי כמה טיפולים עדיין אין תוצאות אז כנראה הגוף שלך מביג למכשיר אחר ואז מחליפים, עד שמוצאים את המכשיר שהכי מתאים לגוף.

**rb

משתמש צעיר
יש לי המלצה ממש טובה על מכון בפ"ת
שירות מעולה, מכשיר מצויין ומחירים ממש טובים!
מי שרלונטי לה שתגיד...
לי רלוונטי,
כמו שאמרתי למעלה אני מחפשת מקום טוב עם תוצאות ואחריות כי כבר סיימתי 10 טיפולים ויש התקדמות קטנה וחלקית
מי שיש לה המלצות- אשמח לשמוע

ל.ק.י

משתמש פעיל
לי רלוונטי,
כמו שאמרתי למעלה אני מחפשת מקום טוב עם תוצאות ואחריות כי כבר סיימתי 10 טיפולים ויש התקדמות קטנה וחלקית
יש את מאנו מדיקל מומלץ מאוד יש סניף בירושלים

נועושש

משתמש פעיל
לי רלוונטי,
בכל מקום ההתקדמות היא יחסית איטית... ככה זה.... לכן חשוב טיפולים ללא הגבלה
המכון הוא "רונית לייזר"
039226662
ממליצה בחום!

yael.ga

משתמש חדש
ווקטוס וקנדלה הכי מקצועיים בשוק. קנדלה יותר יקר והכי טוב.
וקטוס מתאים לתחילת הטיפול-שערות יותר כהות ועבות וקנדלה תופס יותר על שערות דקות, טוב להמשך הטיפול.
אמריקן לייזר הרבה הרבה יותר יקר מקווין בי, קווין בי הכי זולים ששמעתי עד כה, אבל שמעתי עליהם ביקורת קצת...
אני בכל אופן מטופלת במכשיק קנדלה, עכשיו אני בטיפול ה14 ורק בטיפולים האחרונים שהעלו לי את העוצמות למקומות שאסור להם להעלות, אבל פשוט דרשתי, רק עכשיו אני מתחילה לראות תוצאות, אבל אני מאוד מרוצה, זה ממש יפה וחלק יש מקומות שכבר כמעט לגמרי לא גדל. במכשיר קנדלה המחיר יקר בהתאם, אבל לדעתי שווה את זה.
המחיר של קנדלה לא אמור להיות יקר יותר ... אני עובדת בקר לייזר ואין אצלנו דבר כזה בכלל ... מגוון המכשירים שאנו מחזיקים ומעבירים כל פעם מטופלים בין מכשירים זה רק כדי לתת מענה יותר נכון לפי סוג השיער . אגב חשוב לציין שקנדלה עובד טוב רק על בעלי גוון עור בהיר .

;) MA BU

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היי אשמח לקבל תגובה לשאלה שלי.

אם יש לי חב' של 4 אזורים זה כולל את כל הידיים (מהזרוע ומטה ולא מהמרפק ומטה)???
יש כאלה שבקשו אולי מהמכון ואישרו?
או שהם אמורים לתת לי את זה רק שהם לא עושים בתואנה שזה גורם לצמיחה במקומות אחרים בגוף -
אגב האם זה באמת נכון??

אשמח מאוד לשמוע אם ש נשים שבקשו מהמכון לעשות את כל היד ולא רק חצי.
תודה לכולם מראש!

yael.ga

משתמש חדש
היי אשמח לקבל תגובה לשאלה שלי.

אם יש לי חב' של 4 אזורים זה כולל את כל הידיים (מהזרוע ומטה ולא מהמרפק ומטה)???
יש כאלה שבקשו אולי מהמכון ואישרו?
או שהם אמורים לתת לי את זה רק שהם לא עושים בתואנה שזה גורם לצמיחה במקומות אחרים בגוף -
אגב האם זה באמת נכון??

אשמח מאוד לשמוע אם ש נשים שבקשו מהמכון לעשות את כל היד ולא רק חצי.
תודה לכולם מראש!
מה האזורים שלך כוללים בחבילה ? בכללי ניתן לעשות יד מלאה ולא רק 4\3 , אך יש לעשות תיאום ציפיות ברור לפני הליך זה . מדובר באזור הורמונלי , והתוצאות בהתאם .

;) MA BU

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה האזורים שלך כוללים בחבילה ? בכללי ניתן לעשות יד מלאה ולא רק 4\3 , אך יש לעשות תיאום ציפיות ברור לפני הליך זה . מדובר באזור הורמונלי , והתוצאות בהתאם .
איזה תוצאות?
לכן שאלתי אם מישהי התנסה.
ובכלל אם זה נכון שגדל באזורים אחרים (כלומר אם זה בטוח ועד כמה)

malky

משתמש רשום
לכל השואלות והמתלבטות אני כבר כמעט בסוף טיפול במכון של כאר לייזר
ממליצה בחום מכל המובנים, אני אישית עושה במכשיר קנדלה.
לפני שמתחילים מקבלים ייעוץ אישי מהיועצת במקום, צוות העובדות שם מאוד מקצעויות ונותנות יחס מאוד טוב.
הטיפול עובר במינימום כאב ורואים תוצאות יפות בהמשך הטיפול.
בהצלחה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה