הסרת שיער בלייזר

מצב
הנושא נעול.

;) MA BU

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי שאלה:
באיזה מכונים\פרטי יש אופציה לקנות חב' הסרת שיער ולשלם כל טיפול שאת מגיעה? (ולא תשלומים או מזומן הכל)
אני שמעתי על אורלי פרידמן, יש עוד???

תאורה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי לייזר בקווין בי, מישהי בדקה מה עם אחריות? מה קורה אם הם גורמים לנזק? כי כפי הבנתי הם אמרו שאין להם שום ביטוח וגם לא רופא עור במקום...
יש מישהי ששם כבר תקופה ויכולה להמליץ? תודה!!

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לגבי לייזר בקווין בי, מישהי בדקה מה עם אחריות? מה קורה אם הם גורמים לנזק? כי כפי הבנתי הם אמרו שאין להם שום ביטוח וגם לא רופא עור במקום...
יש מישהי ששם כבר תקופה ויכולה להמליץ? תודה!!
לא חשבתי על זה... :(

יהודי פושט

משתמש פעיל
המכשיר הקר עושה לי נימולים בכל הגוף והם ממש לא טורחים להגיד את זה לפני כן, וכשמדברים איתם ע"ז יש כמובן המון תירוצים ואפס מעשים
זה סבל נורא ואיום אני ממליצה לחשוב פעמיים,
בכנס פסומת שעשו בק"ס הם ממש הבליעו את זה!

(אמנם שם משתמש של גבר אבל אשה כותבת - משתמש משותף לבעלי)

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המכשיר הקר עושה לי נימולים בכל הגוף והם ממש לא טורחים להגיד את זה לפני כן, וכשמדברים איתם ע"ז יש כמובן המון תירוצים ואפס מעשים

את יודעת אם סגרתי אתמול, תוך כמה זמן אפשר לבטל?
אני ממש מתלבטת.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מטופלת במכשיר עם ידית קרח-השם שלו הוא אייס פרימיום,המכשיר מעולה ונותן תוצאות מאוד טובות ללא כאב בכלל!!!!
העולם התקדם וגם הטכנולוגיה של הלייזר ,אין סיבה לסבול כדי לראות תוצאות טובות.
והיתרון של המכון שאני מטופלת בו לעומת אמריקן לייזר ומכונים גדולים אחרים,שאפשר להגיע מתי שצריך,אין תנאים שרירותיים כאלו של תבואי פעם בחודשיים שלוש,כמו שיש במקומות אחרים.יש לי חברה שהיתה מאורסת והתחננה לטיפול לפני החתונה במכון שהיא מטופלת בו ולא הסכימו לה כי היא כבר עשתה טיפול בטווח של החודשים, למרות שהשיער כבר צמח לא הסכימו לקבל אותה,היא נאלצה ללכת למכון אחר ושילמה עבור טיפול בודד!!!!
אפשר את שם המכון? פה או באישי

yael.ga

משתמש חדש
היי , שמי יעל , במקרה אני עובדת בקר לייזר .
יש לי שאלה:
באיזה מכונים\פרטי יש אופציה לקנות חב' הסרת שיער ולשלם כל טיפול שאת מגיעה? (ולא תשלומים או מזומן הכל)
אני שמעתי על אורלי פרידמן, יש עוד???
היי , שמי יעל במקרה אני עובדת בקר לייזר . אני לא יודעת לגבי מקומות אחרים , אך ניתן תמיד לשלם על טיפול בודד . פשוט פחות ריווחי מבחינת תשלום כולל . מזמינה אותך לבוא לייעוץ ללא עלות אצלנו באחת ממרפאות קר על מנת לקבל תיאום ציפיות https://www.tor4you.co.il/careh.asp...76.1011317548.1662898805-468782293.1645693677

yael.ga

משתמש חדש
שלום וברכה
אני רוצה לקבל המצלמות אצל אלו שיש להם ידע בעניין
הציעו לי במכון לייזר קווין בי מכשיר דיודה שהוא מכשיר קר ללא כאב כלל ולעומת מקומות אחרים כמו אמריקן לייזר דביר וולף והרבה אחרים שיש מכשיר קנדלה או ווקטוס שהם יותר מכאיבים
אני מנסה להגיע להבנה אם מכשיר קר דיודה שהוא ללא כאב, אז למה כולם לא משתמשים איתו כנראה שיש כאן משהו
אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים שניסו עם תוצאות האם המכשיר הקר אכן יעיל כמו החם ומה הסיפור כאן, ובכלל על מכון קווין בי??
תודה לכל המשיבים מראש
היי , שמי יעל במקרה אני עובדת בקר לייזר . אני לא שמעתי על המכשירים האלו אבל על הוקטוס והקנדלה ברור שכן . כיום גם מכשירים אלו עם ידית קרה בטכנולוגיה מתקדמת . בנוסף יש את הטיטניום שמשלב מספר טכנולוגיות במכשיר אחד ועובד על ידית קור רציף . מזמינה אותך לייעוץ ללא עלות במסגרתו תוכלי לבקש טסט על המכשיר על מנת לחוש אותו https://www.tor4you.co.il/careh.asp...76.1011317548.1662898805-468782293.1645693677

כמעיין נובע

משתמש רשום
אני התחלתי עם ווקטוס- אבל פשוט לא הצלחתי לשרוד את הכאב, הרגשתי שאני נשרפתתת
מה שכן אחרי 2 טיפולים עברתי לקוסמטיקאית פרטית שמשתמשת במכשיר איטלקי- שהרבה פחות כואב
אבל הההשפעה של הווקטוס הייתה מצויינת -ואחרי 2 טיפולים כבר ממש ראו תוצאות!, ומכשיר העכשווי לוקח יותר זמן

ווקטוס וקנדלה הכי מקצועיים בשוק. קנדלה יותר יקר והכי טוב.
וקטוס מתאים לתחילת הטיפול-שערות יותר כהות ועבות וקנדלה תופס יותר על שערות דקות, טוב להמשך הטיפול.
אמריקן לייזר הרבה הרבה יותר יקר מקווין בי, קווין בי הכי זולים ששמעתי עד כה, אבל שמעתי עליהם ביקורת קצת...
אני בכל אופן מטופלת במכשיק קנדלה, עכשיו אני בטיפול ה14 ורק בטיפולים האחרונים שהעלו לי את העוצמות למקומות שאסור להם להעלות, אבל פשוט דרשתי, רק עכשיו אני מתחילה לראות תוצאות, אבל אני מאוד מרוצה, זה ממש יפה וחלק יש מקומות שכבר כמעט לגמרי לא גדל. במכשיר קנדלה המחיר יקר בהתאם, אבל לדעתי שווה את זה.

**rb

משתמש צעיר
בדיוק סיימתי סדרה של טיפולים שלא ממש עזרה
אמרו לי שבעייתי להחליף מכשיר אחרי שכבר היית מטופלת
מישהי שמעה על זה משהו?

רווה

משתמש צעיר
על מכון מונה מדיקל שמעתם?
אשמח לשמוע לטוב ולמוטב...
תודה

ברוך2020

משתמש צעיר

איזה מכשיר?
ואיפה?

;) MA BU

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ווקטוס וקנדלה הכי מקצועיים בשוק. קנדלה יותר יקר והכי טוב.
וקטוס מתאים לתחילת הטיפול-שערות יותר כהות ועבות וקנדלה תופס יותר על שערות דקות, טוב להמשך הטיפול.
אמריקן לייזר הרבה הרבה יותר יקר מקווין בי, קווין בי הכי זולים ששמעתי עד כה, אבל שמעתי עליהם ביקורת קצת...
אני בכל אופן מטופלת במכשיק קנדלה, עכשיו אני בטיפול ה14 ורק בטיפולים האחרונים שהעלו לי את העוצמות למקומות שאסור להם להעלות, אבל פשוט דרשתי, רק עכשיו אני מתחילה לראות תוצאות, אבל אני מאוד מרוצה, זה ממש יפה וחלק יש מקומות שכבר כמעט לגמרי לא גדל. במכשיר קנדלה המחיר יקר בהתאם, אבל לדעתי שווה את זה.
14??? :oops: ועוד לא רואים תוצאות? מוזר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה