חיצי הצפון הנספח השבועי • שבוע 52

למה חיזבאללה כמעט לא יורה

• הוא איבד את רוב כח האש שלו

• הוא כבול ע’’י איראן

• הוא מבולבל

• הוא מכין משהו גדול ממש

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

אבי2021

משתמש מקצוען

חמינאי מצייץ בעברית: בעזרת השם, מכות חזית ההתקוממות יהפכו חזקות וכואבות יותר על הגוף השחוק והנרקב של המשטר הציוני.

אדון חמינאי.
אתה וכל אנשי המשמרת שלך בנו טבעת טרוריז'ם סביב מד"י,
וכל זה כדי שאתה תוכל לשבת בשקט ורק אנשי הפרוקסי שלך יגיבו...

נאלצתם (אחרי לחץ גדול) לתפוס את ההגה בידיים שלכם אחרי שעזה נחרבה, אחרי שהבן יחיד שלך נאסרללה פגר שם עמוק עמוק עם תאי גזים, וארגונו סף התפרקות טוטאלי...

אז נכון יש כאן ריקבון אבל בכיוון ההפוך, בכיוון שלך...

Children

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באתר של פיקוד העורף מראה שהיה אזעקה אחת בבני ברק (ב11:04)
הם לא מעודכנים??? או שזה רק אצלי?? או שדמיינו שהיה אזעקה??
1727809251838.png

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש הסרטה שמסתובבת [jdn , כל רגע] מאזור הנגב שזה נראה ש.....
לא הצליחו ליירט כמעט כלום. פשוט עשרות נפילות.
זה ערוך? או מה?????

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
היועץ לביטחון לאומי של הבית הלבן, ג׳ייק סאליבן: ״איראן שיגרה כמעט 200 טילים בליסטיים לישראל. נראה שהצליחו להגן מפני המתקפה. מודעים גם לפיגוע ביפו. נדון עם ישראל על המשך הצעדים, נמשיך לעקוב אחרי האיומים של איראן ושלוחותיה, זו הסלמה משמעותית מצד איראן. הבהרנו שיהיו השלכות משמעותיות למתקפה הזו״

ברור- עוד קצת סנקציות נגד תעשיית הטילים האיראנית שממילא הם מצליחים לעקוף אותה, אה, וגם עוד מימון חלקי למיירטי כיפת ברזל וחץ...

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ככה יירוטים נופלים????
מוזר.
אבל אם ראית. ראית.

זה לא יירוטים רגילים,
אין לי מושג איך זה עובד,
אבל מאחורי הבית שלי יש כנראה מערכות כאלו, ומאות יירוטים עלו ירדו ונפלו כשהיה את ההתקפה האיראנית, וגם בהתקפה הקודמת באפריל כנ"ל.

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
לכאורה הפתרון היותר פשוט זה לכתוב כמה דפים של תרחישים ולהגיד להפוך את הדף הנכון על השולחן
לכאורה הפתרון הפשוט הוא לבקש מהם לא לעדכן בכלל ולהגיד להם שזה מאוד מעציב אותנו שהם מעודכנים. נקודה. משגע אותי לראות את ההודעות הללו.
יהודי שעדיין לא שומר תומ"צ ומודיע מיוזמתו כדי לשמח אוקי אני לא דיין בבי"ד של מעלה ולא יודע מה לפסוק במקרה הזה. אבל שיהודים (לכאורה) חרדים (לכאורה) יתפלפלו איך מותר לו לעדכן, זה עצוב.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ככה יירוטים נופלים????
מוזר.
אבל אם ראית. ראית.
בכל רגע יש הסרטה איך זה נראה מקרוב כמו רקטה שמתפוצצת לאבק
בהתחלה גם אנחנו נבהלנו אבל ההסרטה עם הבית (שמגיע מצד שמאל פיצוץ) מסבירה איך זה יירוט ואש גדולה ולא נפילה ב"ה

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
לכאורה הפתרון הפשוט הוא לבקש מהם לא לעדכן בכלל ולהגיד להם שזה מאוד מעציב אותנו שהם מעודכנים. נקודה. משגע אותי לראות את ההודעות הללו.
יהודי שעדיין לא שומר תומ"צ ומודיע מיוזמתו כדי לשמח אוקי אני לא דיין בבי"ד של מעלה ולא יודע מה לפסוק במקרה הזה. אבל שיהודים (לכאורה) חרדים (לכאורה) יתפלפלו איך מותר לו לעדכן, זה עצוב.
אתה קורא לי לכאורה יהודי ולכאורה חרדי רק כי אני אומר שזה מיועד לשכנים שממילא לא ישמעו ויהיה להם דחף לעדכן אפילו שאמרו להם לא לעשות, ברור שלכך התכונתי ולא לשום דבר אחר ואני מבקש התנצלות!

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
לפי טענת @מישהו12 כל טיל שטס במרחק יותר מ500 ק"מ הוא היפר סוני
פיזיקאי אמר לי שזה חישוב פשוט, ברמה של כיתה י"ב.
לא יודע, מעולם לא למדתי פיזיקה של כיתה י"ב.
חלילה מלזלזל בהם שלא לעבור כוחי ועוצם ידי
רק ריבונו של עולם עמד לנו
אין שום בעיה לזלזל באויב ולשמוח בכוח שלך,
רק לזכור שהקב"ה נתן אותו.
גם זה אסור לא?!
אני לא העלתי את התמונה הנ"ל. גם בהודעה שאתה מפנה אליה יש תמונה אחרת.

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
אתה קורא לי לכאורה יהודי ולכאורה חרדי רק כי אני אומר שזה מיועד לשכנים שממילא לא ישמעו ויהיה להם דחף לעדכן אפילו שאמרו להם לא לעשות, ברור שלכך התכונתי ולא לשום דבר אחר ואני מבקש התנצלות!
לא התכוונתי אליך ספציפית פשוט אתה היית האחרון בדו שיח הזה שהלך כאן. סליחה
הא, וגם אין לי דרך לדעת מי דיבר עם שכניו וביקש שלא יעדכנו ושלא יעודכנו ומי לא.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
זה לא יירוטים רגילים,
אין לי מושג איך זה עובד,
כנראה זה רסיסים.
כשמיירטים טיל בליסטי - גם במרחק מאות ק"מ מישראל, הרסיסים ימשיכו במסלול.
ואם היו מאות טילים, ורובם יורטו, אז א"א לספור כמה רסיסים יש, ויתכן שחלקם לא יורט באמצעות כיפת ברזל.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
נעשה סדר - הסירטונים המאיימים של עשרות כדורי אש בשמיים הם שברי טילים מיירוטים. טיל בליסטי עם ראש קרב של 500 ק"מ ומעלה עושה נזק אדיר שאי אפשר להסתיר. הרסיסים גם כן גורמים לנזקים, אבל אחרים. יש פגיעות בודדות שאני לא יכול לפרט אבל נצמד למה שדובר צה"ל אמר - אין פגיעה בכשירות, אין פגיעות משמעותיות. אני בספק אם האיראנים יוכלו לומר אותו הדבר
יאיר אלטמן

אימון- והנחייה בNLP

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
גורם צבאי לגל"צ

לאירן כ 2000 טילים. רובם דור ישן, והיא כבר ירתה 300. אין להם חיל אויר יעיל.
נשמע לכם אמיתי?
זה מה שהיא שווה מדינת איראן הגדולה והחזקה, שכל העולם מפחדים ממנה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה