חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 48

לאחר מתקפת המנע על חיזבאללה ניתן לומר שיש שקט יחסי מ2 הצדדים.

• חיזבאללה בהלם ואיבד הרבה יכולות.

• 2 הצדדים משחקים את המשחק וחותרים לכיוון הסדרה.

• לאורך כל התקופה היו ירידות ועליות בהסלמה. זה מקרי לחלוטין.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
יש לי שאלה, מקווה שזה מתאים לכאן. מי יכול לכתוב לי מי העיתונאים שנחשבים שמאל ומי ימין? בעדכונים אני קוראת הרבה עיתונאים שמדברים לעניין, מעניין אותי לדעת אם הם ימנים לכתחילה, או שהם פשוט שפויים. תודה.

חיעיחע

משתמש פעיל
יש לי שאלה, מקווה שזה מתאים לכאן. מי יכול לכתוב לי מי העיתונאים שנחשבים שמאל ומי ימין? בעדכונים אני קוראת הרבה עיתונאים שמדברים לעניין, מעניין אותי לדעת אם הם ימנים לכתחילה, או שהם פשוט שפויים. תודה.
כמעט כולם שמאלנים למעט עמית סגל אריאל כהנא קלמן ליבסיקנד ועוד כמה בודדים שלא כ"כ ידועים
וכמובן למעט את עיתונאי ערוץ 14 וגלי ישראל והעיתונאים החרדים.

דף גמרא

משתמש מקצוען
הסנאטור האמריקני גרהם הציע לישראל לשגר פצצה גרעינית במתקפה על איראן: "זה היה מקובל להטיל פצצות אטום בדומה להירושימה ונגסאקי כדי לסיים את האיום הקיומי של איראן על ישראל, זה גם מקובל שישראל תעשה כל מה שצריך כדי לשרוד כמדינה יהודית".
מישהו יודע מיהו הסנאטור גרהם?

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
יש לי טענה פשוטה לכל השמאלנים אבל לא ראיתי אף אחד שטוען את זה הרי הסיבה האמיתית לכל הבלאגן סביב החטופים זה כדי להביא לבחירות והרי אפ' אם תצליחו במעשים שלכם להביא לבחירות אבל המעשים האלו יביאו אתכם גם להפסיד בבחירות כי כל כך הרבה אנשים שנמצאים ב'מרכז' ועברו היום חסימות כבישים, ביטולי טיסות וכו' וכן רואים אותם אומרים ביבי רוצח במקום סינאור זה ודאי דוחק אותם החוצה כך שבסופו של דבר הם לוקחים סיכון גדול

י. שלמה כהן

משתמש פעיל
יקי אדמקר: המציאות הקשה והבלתי נתפסת בצפון. אתמול, עם חזרת הילדים מהלימודים, נשמעה אזעקה. האוטובוס עצר. הילדים רצו למרחב המוגן. חברי כיתת הכוננות הופיעו מיד לסייע. לאחר מכן נשמעו פיצוצים ובנס האירוע הסתיים ללא נפגעים. מגיע לילדים ולמשפחותיהם האלה ביטחון. מזמן..

ולכן, כדי שסוף סוף יהיה כאן ביטחון, אני חושב למנות את כבוד המצביא הדגול יקי אדמקר ירום הודו ותנשא מלכותו, למלך על מדינת ישראל. בלי קבינט בלי ממשלה, בלי יועמשי"ת ובלי פצרי"ת, בלי בג"ץ ובלי בצלם. פשוט מלך. שיבוא ויעשה מיידית את כל הצעדים הנדרשים לבטחון.

נו, באמת, כולנו יודעים שחייב להחזיר את הבטחון! אבל איך? מה הפתרון שלו הפעם להחזרת הביטחון בתנאי חליינו הקיימים, מה? (שיגלה לנו, אולי נקים צבא אזרחי/אלטרנטיבי/אחר וניישם אותו)

רק יקי יכול! (1).jpeg

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חזקי ברוך: ‏המשנה ליועמ״שית גיל לימון בועידת לשכת עורכי הדין: ״השביתה לא הייתה חוקית״.
חכמולוג, למה לא אמרת את זה מיד כשארנון בר דוד הודיע שיעשה שביתה?

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא הבנתי,
יש הבדל?
מעניין אותי לדעת איזה מהעיתונאים שנחשבים שמאל מדברים לעניין ולא נסחפים אחרי הזרם. לפחות מאלה שאני רואה שמצוטטים פה בפרוג.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא כל הימנים שפויים,
אבל אין עיתונאי שפוי שהוא לא ימני.
כלומר, אתה אומר שהעיתונאים שמצוטטים בפרוג וכותבים לעניין הם לכתחילה ימנים? האמת שזה מאוד מאכזב אותי. חשבתי שיש כמה שהם שמאל מוצהר ועדיין שומרים על ראש בריא...

דיני

משתמש מקצוען
מה ההסבר שלו
למה אסור?
בני גנץ וגדי אייזנקוט ימסרו ב-20.30 הצהרה לתקשורת בכפר המכבייה.
בהודעה לתקשורת על הצהרת גנץ ואייזנקוט נכתב: ״הם יפריכו את טיעוני נתניהו ויחשפו את האמת בנושא ציר פילדלפי והמתווה להשבת החטופים״.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה