חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 46

האם על ישראל לגרור את איראן להסלמה למרות עיכוב התגובה שלה, בשביל להוביל להשמדת פרוייקט הגרעין

• לא - לישראל אין יכולת להשמיד את הגרעין האיראני.

• כן - למרות ההשלכות המסוכנות.

• נו באמת... ממתי ישראל יוזמת משהו?

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כשצה"ל נכשל בהגנה - כועסים (ובצדק)
כשצה"ל מצליח בהגנה - אומרים שלמעשה לא הייתה התקפה והכל מתוזמר.

תגובתי:
יאללה יאללה.
אתה לא צריך להתרגז, זה סה"כ ציטוט של הקשקשן הבלתי נלאה המכנה את עצמו אבו צאלח. לא ברור למה עדיין מצטטים אותו כאילו הוא איזה מאן דאמר.

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
הדבר הכי נחמד בכל המאורע היום, ששני הצדדים יצאו מרוצים!
צה"ל מדברים על הישגים והצלחות, חיזבאללה מרגיש על הגובה, והאמת והשלום אהבו.
לי, זה נשמע לא הגיוני ש2 הצדדים יוצאים מרוצים.
לא יודע!

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
אבו עלי:
הדאחיה בביירות: אחרי נאום נסראללה, קיבלו תומכי הארגון הנחיה לצאת לרחובות “ולחגוג את התגובה העוצמתית” של חיזבאללה על חיסול פואד שכר.
אחרי הכל אנחנו במלחמה על התודעה וחיזבאללה רוצה להראות לבסס נרטיב שהוא נקם את החיסול ונקם באופן ראוי…
ע”פ הנראה בסרטון, החגיגה די מאולצת… כבר ראינו חגיגות רציניות מאלה אצל תומכי חיזבאללה.

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מה זה היה האזעקה בשעה 10 בלילה מקודם במערב ראשון לציון? מאיפה? מה קרה?

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

יום נפלא!

משתמש פעיל

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
לקחת בע"מ

רץ ברשתות הערביות בשעה האחרונה על כך שהופצץ המקום בו הסתתר סינוואר. עד כה מדובר במקורות ערביים בלבד,אין אישור מגורם רשמי ישראלו.
אולי זו הסיבה לשיגור הטיל לראשון לציון (שכוון במקור לת"א)????

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
זיו רובינשטיין : סוד כמוס לבוקר. את הודעת הגרי על פעולת צה"ל ואלפי הטילים שהושמדו והאיום הענקי שהוסר - צילמו כ15 דקות לפני שהמבצע החל. שדרי המהדורות התבקשו להיות באולפנים כבר ב3:30 "כי בחמש נעלה לשידור". אני פחות מאמין שכדור הארץ שטוח ושלא נחתו על הירח ושחייזרים חטפו אותי .. אני כן מאמין שחיזבאללה ידע על התגובה מראש, דרך הפיקוד האמריקאי. לכן אין הרוגים, לכן אין נזק משמעותי.
אתם מבינים מה זה אומר???
פשוט משחקים עלינו!!!
הדרך להסדרה - ולהמשך הקונספציה סלולה יותר יפה ומסודר מהציר החדש בפילדלפי.

נערך לאחרונה ב:

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
@פרוגמטי
אם הנספח השבועי לא נפתח מסיבה שחסר סקר
הרי לך סקר
מי מאמין להודעת דוצ שהותקפו 6000 פריטים ומי חושב שהתגובה תואמה במלואה עם ישראל (כולל מתקפת המנע)
מי היה מאמין
זיו רובינשטיין : סוד כמוס לבוקר. את הודעת הגרי על פעולת צה"ל ואלפי הטילים שהושמדו והאיום הענקי שהוסר - צילמו כ15 דקות לפני שהמבצע החל. שדרי המהדורות התבקשו להיות באולפנים כבר ב3:30 "כי בחמש נעלה לשידור". אני פחות מאמין שכדור הארץ שטוח ושלא נחתו על הירח ושחייזרים חטפו אותי .. אני כן מאמין שחיזבאללה ידע על התגובה מראש, דרך הפיקוד האמריקאי. לכן אין הרוגים, לכן אין נזק משמעותי.

יום נפלא!

משתמש פעיל
הלל ביטון רוזן:

21 שנה לפיגוע בקו 2 בירושלים, בו נרצחו 23 בנ"א ובהם שבעה ילדים שהצעיר בהם בן שלושה חודשים בלבד, את הפיגוע ביצע חמאס סניף יהודה ושומרון, אותו ארגון שטבח בשבעה באוקטובר בנשים וילדים, במלחמה זו אנו מחויבים למען הדורות הבאים להשמיד אותו בעזה ביו"ש ובכל מקום אחר.

נערך לאחרונה ב:

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא יאומן! קריאה נגד המשך המלחמה בעזה, ובעד בניית כוח חמאס מחדש בגלי צה"ל!!!
השדרנית יעל דן בגלי צה"ל בשעה (1:30 בערך) מדברת לגבי הלחימה בעזה, ואומרת בין הדברים "אני אישית בעד הרמת דגל לבן"!!!!!
בתוך הדברים היא אומרת צריכים לתת לסינוואר את הכל, כולל הכל, נסיגה מפילדלפי, נסיגה צה"לית מכל עזה....
להיכן הם רוצים להוביל אותנו???

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לא יאומן! קריאה נגד המשך המלחמה בעזה, ובעד בניית כוח חמאס מחדש בגלי צה"ל!!!
השדרנית יעל דן בגלי צה"ל בשעה (1:30 בערך) מדברת לגבי הלחימה בעזה, ואומרת בין הדברים "אני אישית בעד הרמת דגל לבן"!!!!!
בתוך הדברים היא אומרת צריכים לתת לסינוואר את הכל, כולל הכל, נסיגה מפילדלפי, נסיגה צה"לית מכל עזה....
להיכן הם רוצים להוביל אותנו???
הזוי!
אם תוכל להרחיב איך היא מסבירה את הלוגיקה של הטיעון שלה.

בחיפוש

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הזוי!
אם תוכל להרחיב איך היא מסבירה את הלוגיקה של הטיעון שלה.
2 הנחות יסוד מוטעות: 1.שיש לה טיעון. 2. שיש לו לוגיקה.
היא עמוק בשמאל הרדיקלי, שמאלנית מטורללת. אלו אנשים שהדבר היחיד שהם מדברים בו זה רגשות (שגם הן.ם הזויות.ים.יותים.יםות וכו' וד"ל), המוח לא פועל.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אתם מבינים מה זה אומר???
פשוט משחקים עלינו!!!
הדרך להסדרה - ולהמשך הקונספציה סלולה יותר יפה ומסודר מהציר החדש בפילדלפי.
מי זה בכלל הזיו רובינשטיין הזה?
גוגל (בנטפרי) לא מכיר פרשן\כתב כזה, לפחות לא בתוצאות החיפוש הראשונות.

זה קשקוש מוחלט.
מי שמאמין שחיזבאללה וצהל מתואמים ביניהם,
עוד מעט יגיד שהקיסר היפני בעצם רצה להכנע,
אבל היה צריך תירוץ מספק לבני עמו, אז ביקש מהאמריקאים שיזרקו את פצצות האטום על הירושימה ונגסאקי.

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

זה קשקוש מוחלט.
אבל היה צריך תירוץ מספק לבני עמו, אז ביקש מהאמריקאים שיזרקו את פצצות האטום על הירושימה ונגסאקי.
אתה אומר: אם כבר לשקר, תשקר לעניין.

י. שלמה כהן

משתמש פעיל

זה קשקוש מוחלט.
מה מונע ממני לפתוח קן ציפור על שם שנשמע רשמי ולהתחיל לצייץ הדלפות שיסעירו פה את הפורום? ובואו, את רוב הציוצים המעניינים אין מי שיסתור וכו

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה