עזרה הנחה במעונות ומשפחתונים - תמ"ת תשפ"ד

קוצ'קה

משתמש פעיל
סבסוד על שכר הלימוד יקבלו רק על חודש שלפני הגשת הבקשה.
כלומר כדי לקבל סבסוד על ספטמבר הכי מאוחר שאפשר להגיש זה באוקטובר.
העיקר לפתוח בקשה
השלמת מסמכים אפשר בהמשך
עד לקביעת הדרגה תשלמו מחיר מלא
ולכשתתקבל דרגה, משרד התמת יעביר למטפלת את סכום ההשתתפות ואז המטפלת תוכל להחזיר לכם את הפער.
וואו ממש עשית לי סדר תודה!!
אבל הבנתי שאם נגיד צריך ללדת באמצע השנה וזה בעצם משפיע על הדרגה
כן מקבלים רטרו על כל השנה ולא רק חודש אחורה
נכון?

אספמיה

משתמש מקצוען
@המוכשר !!! ומי שיודע יש לי 2 שאלות
1 אם יצאתי לחופשת לידה בראשון לשמיני ניתן להגיש 3 תלושים מלפני החופשה?
והאם שאני חוזרת אני צריכה להגיש להם עוד תלוש?
2 אם אני מכניסה ילד עכשיו למעון ואת הילד השני עוד חודשיים צריך להגיש בשביל השני שוב תלושים חדשים?
תודה לעונים

שומרת החומות

משתמש מקצוען
@המוכשר !!! ומי שיודע יש לי 2 שאלות
1 אם יצאתי לחופשת לידה בראשון לשמיני ניתן להגיש 3 תלושים מלפני החופשה?
והאם שאני חוזרת אני צריכה להגיש להם עוד תלוש?
2 אם אני מכניסה ילד עכשיו למעון ואת הילד השני עוד חודשיים צריך להגיש בשביל השני שוב תלושים חדשים?
תודה לעונים
תשובה אחת על שניהם
את מגישה שלוש תלושים שלפני הלידה
וכשתרשמי את השני תידרשי להגיש תלוש שלאחרי חופשת לידה

תות

משתמש פעיל
אשמח ממש לעזרה ממי שיודע-
לבעלי מופיע בטופס מעסיקים שהוא עבד מינואר-מרץ ובשורה הבאה מיוני-עכשיו.
זה יכול להיות בעייתי שהוא לא עובד ברצף?
תכלס יש לי להעלות תלושים של ינואר, פברואר ומרץ...
@שומרת החומות , @המוכשר !!!
אשמח ממש לתשובה. תודה
@שומרת החומות
@המוכשר !!!
וכל מי שיודע לענות...

תות

משתמש פעיל
להורה 2 הוא לא מבקש ממני אישור תקופות מעסיק.
יבקשו בכל מקרה אם הוא שכיר או שחובה לצרף את האישור תקופות מעסיק רק עבור הורה אחד?

S234

משתמש פעיל
האם מישהו/י יודע/ת באיזה תאריכי בקשה העדכון דרגה אוחז?

RBF

משתמש צעיר
איפה אפשר להוריד הצהרת הורה לומד של תשפ"ד?
מה שקיים כרגע זה תשפ"ג.. זה מספיק?

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
מייל שקיבלתי עכשיו ממשרד התמ"ת----------

‏כ"א אלול תשפ"ג

‏07/09/2023

הורים יקרים שלום רב,

הנדון: מתן דרגות זמניות על פי הצהרה

בשל עומס הפניות והבקשות לתמיכה (סבסוד) לשנת הלימודים תשפ"ד ועל מנת לתת מענה מהיר, המשרד החליט לאפשר להורים שקיבלו דרגה בשנת הלימודים תשפ"ג, והגישו בקשה לקבלת דרגה בשנת הלימודים תשפ"ד - קבלת דרגה זמנית .

הדרגה הזמנית תקבע לתקופה של עד 3 חודשים או עד קבלת דרגה קבועה (לפי המוקדם מבניהם), וזאת עבור שהיית פעוטות במסגרות מוכרות בחודשים ספטמבר עד נובמבר 2023 כולל.

הורים המעוניינים בקבלת דרגה זמנית, נדרשים להיכנס לקישור כאן ולחתום על ההצהרה המפורטת.

הורה שאינו מעוניין בקבלת דרגה זמנית – אינו נדרש לבצע פעולה נוספת.
תנאי הסף לקבלת הדרגה הזמנית (תנאים מצטברים):

• ההורים הגישו בקשה להשתתפות המדינה בשכר לימוד במעונות יום, משפחתונים וצהרונים לשנת הלימודים תשפ"ד בעבור ילד/ים השוהים במסגרות כמפורט במבחני התמיכה לא יאוחר מיום ה-20/09/2023.

• נקבעה להורים דרגה לשנת הלימודים הקודמת (תשפ"ג).

• ההורים מילאו ואישרו ההצהרה המפורטת בקישור שלעיל.

לתשומת הלב - הורים שיש להם יותר מילד אחד לגביו מתבקשת התמיכה – נדרשים למלא ההצהרה עבור כל אחד מילדיהם.

המשרד שומר לעצמו הזכות להודיע על ביטול האפשרות לקבלת דרגה זמנית בכל עת.
יודגש כי הדרגה הזמנית אינה פוטרת את ההורים מהשלמת המסמכים כפי שיידרשו מהם על ידי המוקד. לצורך קבלת דרגה קבועה.

בברכה ,

אגף לעידוד תעסוקת הורים - משרד העבודה

חיה איטה

משתמש מקצוען
מייל שקיבלתי עכשיו ממשרד התמ"ת----------

‏כ"א אלול תשפ"ג

‏07/09/2023

הורים יקרים שלום רב,

הנדון: מתן דרגות זמניות על פי הצהרה

בשל עומס הפניות והבקשות לתמיכה (סבסוד) לשנת הלימודים תשפ"ד ועל מנת לתת מענה מהיר, המשרד החליט לאפשר להורים שקיבלו דרגה בשנת הלימודים תשפ"ג, והגישו בקשה לקבלת דרגה בשנת הלימודים תשפ"ד - קבלת דרגה זמנית .

הדרגה הזמנית תקבע לתקופה של עד 3 חודשים או עד קבלת דרגה קבועה (לפי המוקדם מבניהם), וזאת עבור שהיית פעוטות במסגרות מוכרות בחודשים ספטמבר עד נובמבר 2023 כולל.

הורים המעוניינים בקבלת דרגה זמנית, נדרשים להיכנס לקישור כאןולחתום על ההצהרה המפורטת.

הורה שאינו מעוניין בקבלת דרגה זמנית – אינו נדרש לבצע פעולה נוספת.
תנאי הסף לקבלת הדרגה הזמנית (תנאים מצטברים):

• ההורים הגישו בקשה להשתתפות המדינה בשכר לימוד במעונות יום, משפחתונים וצהרונים לשנת הלימודים תשפ"ד בעבור ילד/ים השוהים במסגרות כמפורט במבחני התמיכה לא יאוחר מיום ה-20/09/2023.

• נקבעה להורים דרגה לשנת הלימודים הקודמת (תשפ"ג).

• ההורים מילאו ואישרו ההצהרה המפורטת בקישור שלעיל.

לתשומת הלב - הורים שיש להם יותר מילד אחד לגביו מתבקשת התמיכה – נדרשים למלא ההצהרה עבור כל אחד מילדיהם.

המשרד שומר לעצמו הזכות להודיע על ביטול האפשרות לקבלת דרגה זמנית בכל עת.
יודגש כי הדרגה הזמנית אינה פוטרת את ההורים מהשלמת המסמכים כפי שיידרשו מהם על ידי המוקד. לצורך קבלת דרגה קבועה.

בברכה ,

אגף לעידוד תעסוקת הורים - משרד העבודה
השאלה המעניינת היא, האם יעכבו את הטיפול לכאלו שהגישו בקשה לדרגה זמנית.

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה