דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

yoyo mor

משתמש פעיל
זה בעיה נקודתית שהיתה ברשת שופרסל, הבעיה באה על פתרונה לפני שבועיים, ומאז הם החזירו כבר את כל הכספים, תפנו לשרות לקוחות שלהם.
@אשל ירושלים
התקשרתי לשרות לקוחות של שופרסל, אמרו לי שצריך לדבר מול משרד הפנים, אתם יודעים לכוון אותי מול איזה אגף במשרד הפנים?

A052

משתמש סופר מקצוען
@אשל ירושלים
התקשרתי לשרות לקוחות של שופרסל, אמרו לי שצריך לדבר מול משרד הפנים, אתם יודעים לכוון אותי מול איזה אגף במשרד הפנים?
עדיף ישר לפנות לראש הממשלה...

הכוונה היתה לפנות לשירות לקוחות בסניף שבו רכשתם. הטלפניות בשירות לפעמים שכחו אפי' איך קוראים להם...

זהבית87

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים

אמרתם בשבוע שעבר, שההטענה השניה תתבצע עד יום שלישי.
אצלי בבית שמש הכרטיס עדיין לא הוטען פעם שניה.
יש צפי מתי זה יקרה? עד מתי?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש מצב שהכרטיסים שלי עדיין לא הוטענו?
אשדוד

ציפורן חודרנית

משתמש פעיל
אולי השאלה שלי נשאלה כבר אבל אין לי זמן (ועצבים...) לעבור על הכל
אז סליחה מראש
הגשתי בקשה לקבלת התלושים דרך האתר של עיריית ירושלים לפני די הרבה זמן (אני בדירה שכורה ללא ארנונה)
עפ"י החישוב שלי אמור להיות לי זכאות, אבל לא שמעתי מהם כך תגובה.
האם זה נורמלי שלא החזירו לי עדיין תשובה? האם יש למי לפנות בעניין?

פרקטית

משתמש מקצוען
מישהו יודע מה קורה במצב שהעירייה טוענת שלא עדכנו מס' ילדים בטופס הבקשה?
פשוט הפסדנו את החלק של הילדים?

פרקטית

משתמש מקצוען
אולי השאלה שלי נשאלה כבר אבל אין לי זמן (ועצבים...) לעבור על הכל
אז סליחה מראש
הגשתי בקשה לקבלת התלושים דרך האתר של עיריית ירושלים לפני די הרבה זמן (אני בדירה שכורה ללא ארנונה)
עפ"י החישוב שלי אמור להיות לי זכאות, אבל לא שמעתי מהם כך תגובה.
האם זה נורמלי שלא החזירו לי עדיין תשובה? האם יש למי לפנות בעניין?
תנסי להכנס ולבדוק מה סטטוס הטופס שהגשת

פיצקי

משתמש צעיר
אשל ירושלים@
אולי תדעו לאגיד לי איך אני יוצרת קשר עם מענה אנושי
יש לי בעיה רצינית עם הכרטיס

דודו

משתמש מקצוען
משהו יודע אם צריך שוב להפעיל את הכרטיסים בשביל לקבל את הפעימה השניה??? או שזה נטען אוטומט

טיפוסית

משתמש רשום
אולי יש אפשרות להקים כאין חפ"ק כל יום בעיר אחרת בו ישבו נציגי כל הגופים המטפלים בעניין כגון "אשל ירושלים" נציג "משרד הפנים" "נציג העיריה" ויטפלו בבעיות עד לסיומם הרי מטרת הסיוע הוא להציל את האזרחים הזקוקים לזה והנצרכים עיניהם כלות לכרטיס מה גם שרבים דוחים את הקניות לקבלת הכרטיס

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
משהו יודע אם צריך שוב להפעיל את הכרטיסים בשביל לקבל את הפעימה השניה??? או שזה נטען אוטומט
@אשל ירושלים
סליחה שלא עברתי על כל האשכול
לגבי פעימה שניה שעדין לא נכנס כיצד זה מתבצע האם צריך לשפעל מחדש או לעשות משהו אחר?
תודה
אין צורך לעשות כלום, זה יקרה בימים הקרובים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה