דרוש מידע המלצה על תומכת לידה מירושלים

rivkar

משתמש מקצוען
לגבי מה שסופר פה -
את הלידה הראשונה ילדתי עם חיה שריד המדהימה, ב"ה לידה מהירה יחסית
לידה שניה רציתי לקבוע עם מישהי רק "ליתר בטחון" אבל לסכם מראש שאם אני לא קוראת אני לא משלמת
ואכן ילדתי מהר ב"ה גם לידה שניה והסתדרתי ללא דולה
פנינה אדלר (ששמעתי עליה הרבה שבחים) הסכימה לא לגבות תשלום אם אני לא קוראת (אבל אולי זה היה סיכום מיוחד איתי שמראש אמרתי שאולי לא, לא יודעת) אבל גם השאר שדברתי איתן אמרו שיגבו 500 שח או משהו כזה אם אני לא קוראת.. יותר מזה נשמע לי מוגזם

תהילה לדוד

משתמש מקצוען
תומכת שלי החתימה אותי על חוזה שבכל מקרה שלא אצטרך אותה אשלם 70% !
ולקחת אותה למרות זאת??

@סטודיו מנפיש
אני חוזרת וממליצה על אילה פישר
(גם שרה בן דוד ממליצה עליה ושולחת אליה לגיבוי כשצריכה, כנ"ל דבורה זרביב)
מקצועית, עם נסיון, עם טקט, נוחה לגבי התשלומים (בחיים לא תבקש ממך שקל אם לא תקראי לה)
רוצה נייד שלה באישי?

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מישהי מכירה את רוחמה סוקולובר מביתר?

סטודיו מנפיש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ולקחת אותה למרות זאת??

@סטודיו מנפיש
אני חוזרת וממליצה על אילה פישר
(גם שרה בן דוד ממליצה עליה ושולחת אליה לגיבוי כשצריכה, כנ"ל דבורה זרביב)
מקצועית, עם נסיון, עם טקט, נוחה לגבי התשלומים (בחיים לא תבקש ממך שקל אם לא תקראי לה)
רוצה נייד שלה באישי?
כן אשמח לנייד, תודה!

הכל טוב !!

משתמש פעיל
ולקחת אותה למרות זאת??
מדוע לא ? חושבת שזו בקשה לגיטימית ביותר
יש לה מספר מסוים של נשים שהיא הרי מקבלת לפי התאריכים, למה שתפסיד בסופו של דבר ? ממש נדהמתי לשמוע שיש כאלו שמוותרות.
דבר נוסף , יש לה כמה מפגשים לפני, אזה 70% זה עדיין תשלום מתבקש

הדסולה

משתמש מקצוען
ביקשת קבלה על כל ה3600?
[יצאתי ממש פראיירית לוקחת כמעט חצי מזה..:)]
@ללדת אחרת את כנראה מאד צעירה בתחום וזה מצוין ,אבל אני מלווה קרוב ל15 שנים ,בהתחלה גם אני אמרתי שאם אני לא מלווה אני לא לוקחת כסף,עם השנים הרגשתי קצת מנוצלת,ונכון לעכשיו אני גובה 800 ש ח על ביטול מכל סוג שהוא,הבנתי שזה סכום מאד נמוך,ולוויתי קרוב ל800 לידות,,לא יולדות אלא לידות ,יש לי יולדת אני פעם שמינית איתה בלי עין הרע,ואגב אני ממש לא נשארת להנקה ראשונית,רק אם היא בחדר לידה

ללדת אחרת

משתמש פעיל
@ללדת אחרת את כנראה מאד צעירה בתחום וזה מצוין ,אבל אני מלווה קרוב ל15 שנים ,בהתחלה גם אני אמרתי שאם אני לא מלווה אני לא לוקחת כסף,עם השנים הרגשתי קצת מנוצלת,ונכון לעכשיו אני גובה 800 ש ח על ביטול מכל סוג שהוא,הבנתי שזה סכום מאד נמוך,ולוויתי קרוב ל800 לידות,,לא יולדות אלא לידות ,יש לי יולדת אני פעם שמינית איתה בלי עין הרע,ואגב אני ממש לא נשארת להנקה ראשונית,רק אם היא בחדר לידה
לא התכוונתי לפתוח כאן תחרות של מי יותר מנוסה ומי נותנת תמורה יותר מלאה ומי יותר מבוקשת...
התכוונתי לטובת הנשים ששומעות שלל שמועות על תומכות לידה, החל מ לקחה 3500 שח והיתה איתי בקושי שעתיים, וכלה בדרשה את כל הסכום על לידה שלא היתה בה. או העבירה את הזמן בלשבת לידי ולהגיד תהילים/לצאת לשיחות טלפון/ לפטפט עם המיילדת. זכותה של כל תומכת ממרום שנותיה נסיונה והביקוש שיש לה לעשות מה שהיא מוצאת לנכון, אבל זכותן של ההריוניות לדעת שיש מספיק תומכות לידה [גם מנוסות ולא "צעירות בתחום"] שלוקחות סכום שאפשר לקבל ממנו את מלוא ההחזר, ושמחויבות ליולדת על מלא כפי רצונן.

הדסולה

משתמש מקצוען
אני מקווה שאת לא רומזת שמי שלא גובה כסף על לידה שלא היתה בה אינה מקצועית.
אישית כשאני פוגשת יולדת למפגש המטרים קשה לי מאד לדבר איתה על כסף ולהחתים אותה על חוזה, זה הופך אותי לתומכת לידה "לא מקצועית"?
יכולה להבין מכל מה שדובר כאן למה יש נשים שחושבות על תומכת לידה כמי שבאה לעשות עליהן רווח לא הוגן ולא מתואם עם התמורה.
שוב, ברור שתומכת שהתחייבה ליולדת ובסוף לא ליוותה אותה אך בזמן זה יכלה להתחייב ליולדת אחרת ונמנעה מכך - יכולה לתבוע את שכרה, אך הסכומים בהם מדובר נשמעים מופרכים ומוציאים את דיבת המקצוע רעה.
יורשה לי להעיר עוד, שכל השבחים שחלקו כאן לתומכות מעלי, הם בעיני ומאמינה שבעיני כולנו הדולות והיולדות - א' ב' של ליווי לידה. אם מישהי פגשה תומכת שלא היתה במחויבות מלאה אליה מהציר הראשון עד ההאכלה הראשונה בחדר התאוששות, בלי הפסקה לשתות/לאכול/לשבת על כסא - היא פגשה את המיעוט הלא מייצג.
כן ,אני לא נמצאת מהציר הראשון וגם לא עד האכלה הראשונה ,תלוי מה היה בלידה ,כמה שעות הייתי וכמה אני עייפה וזה עדיין לא אומר כלום,יכולה לשלוח לה ארוחות צהריים כל יום במקום ויכולה גם להביא אותה אלי הבייתה אחרי, יש לי גמח יולדות,מעולם לאר החתמתי על חוזה,אבל נדברים ברורים,"
אני מקווה שאת לא רומזת שמי שלא גובה כסף על לידה שלא היתה בה אינה מקצועית
אני כן חושבת שזה קשור לותק ,כי לא לקחת כלום או לקחת 15 אחוז זה עדיין מעט

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מישהי מכירה דולה בשם שרה לוינשטיין?

ייצ'ק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש תומכת אלופה בירושלים בשם נעמי מילר
(חוצניקית במקור) כך שטובה גם לחוצניקיות
המס' שלה הוא 0504141543

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה