דרוש מידע המלצה על תומכת לידה מירושלים

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היא מאוד נגד אפידורל למשל, מאוד טיבעית, אבל ממש מספר אחד, אם מתאים לך ככה- היא ממש מעולה!

לייצי

משתמש פעיל
מה המחיר ממוצע לתומכת?
וכמה ההחזר מקופ"ח?
מקופת חולים אני חושבת שאפשר לקבל 1500 מהסל לידה. יש בתי חולים שנותנים כסף גם. אני ילדתי פעם אחת בשערי צדק וקבלתי 600 שקל לתומכת. בהדסה קבלתי 500. שרה בן דוד הוציאה לי קבלה של הכנה לידה ואז קבלתי מהם החזר.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
ואוו, חיה ממש העלתה את המחיר
לקחתי אותה לפני 4 שנים
רוב התומכות העלו את המחיר, בגלל ההחזרים.
אפשר לומר, לצערי, שההחזרים העשירו את קופת התומכות ולא ממש עוזרות ליולדות (יודעת על עוד כמה כאלו...)

נועה מ

משתמש מקצוען
שאלתי מזכירה במאוחדת והיא אמרה שהעלו את התקרה לתומכת לבערך 1,700 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה