בריאות המלצה על תומכת וסידור המנח...

מצטרפת

משתמש מקצוען
מחפשת תומכת לידה
קריטי לי:
מקצועית במיוחד בהקלה בכאבים במגוון שיטות
וקשובה במיוחד ליולדת, זורמת איתה, טקטית וכד'

כמובן בנוסף, חשוב לי אחת שיודעת לקדם את הלידה, במיוחד בהערכת משקל קצת גדולה, שאפשר לסמוך עליה בהחלטות רפואיות-מקצועיות ועוד

דבר נוסף, מחפשת משהי לסידור מנח העובר ללידה הכי טובה וקלה (מבחינה רפואית אין בעיה רק רוצה להגיע למנח הכי אידיאלי)

ממה שמצאתי פה בפורום הגעתי בינתיים לאילה דבורץ כתומכת והבנתי שגם עושה טיפול למנח טוב...
אשמח לשמוע באופן כללי ועליה ספיציפית האם מתאימה לקריטריונים שלי, אפשר גם בפרטי כמובן
נ.ב. לגבי התומכת צריכה באזור בני ברק, טיפול במנח -בכל מקום בארץ

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא מכיר תומכות אחרות
כך שאני לא יכול להביע דעה על מי שלא התנסינו איתה
אבל אני כן יכול להמליץ לכם על מי שכן התנסינו איתה
אנחנו לקחנו את הגב' אהובה שטרנפלד תחי' מבני ברק
מה שידוע לי עובדת גם בבני ברק וגם באיזור בני ברק
תומכת מיקצועית ומדהימה
הייתה סבלנית גם בלידות ארוכות
אין כמוה
לדעתי היא תדע לעזור לכם
ממליצים מאוד
פלאפון שלה - 0504130377
בהצלחה בקלות ובבריאות

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפשת תומכת לידה
קריטי לי:

כמובן בנוסף, חשוב לי אחת שיודעת לקדם את הלידה, במיוחד בהערכת משקל קצת גדולה, שאפשר לסמוך עליה בהחלטות רפואיות-מקצועיות ועוד

דבר נוסף, מחפשת משהי לסידור מנח העובר ללידה הכי טובה וקלה (מבחינה רפואית אין בעיה רק רוצה להגיע למנח הכי אידיאלי)

ממה שמצאתי פה בפורום הגעתי בינתיים לאילה דבורץ כתומכת והבנתי שגם עושה טיפול למנח טוב...
אשמח לשמוע באופן כללי ועליה ספיציפית האם מתאימה לקריטריונים שלי, אפשר גם בפרטי כמובן
מצטרפת להמלצה על אילה דבורץ.
מעולה ממש!

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רלוונטי לך ללכת לקרית מלאכי? מכירה מיילדת מדהימה, שעושה טיפולי אמבריו בלאנס. שזה איזון העובר ברחם, שחרור רצועות וכו' בעיני ראיתי כמה שהיא פשוט הצילה.
אם תרצי תהיי איתי בקשר בפרטי.

r36330

משתמש פעיל
אני מכירה מישהי מעולה בבית שמש שעושה אמבריו בלאנס
חיה קרישבסקי
והיא תומכת לידה מדהימה, שמעתי מלא שמרוצות ממנה
תמיד אני מתלבטת אם לקחת אותה ובסוף הולכת עם אמא שלי, אין כמוהה בעולם, אבל היא פרטית לי ;)

אם מתאים לך, אברר לך את המספר

מצטרפת

משתמש מקצוען
רלוונטי לך ללכת לקרית מלאכי? מכירה מיילדת מדהימה, שעושה טיפולי אמבריו בלאנס. שזה איזון העובר ברחם, שחרור רצועות וכו' בעיני ראיתי כמה שהיא פשוט הצילה.
אם תרצי תהיי איתי בקשר בפרטי.
מה זה השיטה הזו?
אילה דבורץ אמרה לי שעושה איזון בעזרת טיפול אקווילבריו שזה נשמע גם אותו רעיון
שחרור רצועות וכל הגוף על מנת לאפשר מיקום נכון
מה שכן, שמעתי שיש כאלו שעושות עם אולטרסאונד ותרגילים ספציפיים למנח
מדמה לי בלנס קוראים לה, ועוד אחת בבני ברק
השאלה האם שחרור רצועות וכו' -מספיק בשביל למקם או שכן שווה לבדוק עם כאלו עם אולטרסאונד-שזה נשמע מדויק יותר.
(זה נושא חשוב אצלי בגלל חוסר איזון שגורם למנח פחות טוב בלידה קודמת שאמרו לי שכדאי לפחות טיפול אוסטופטיה השאלה האם האולטרסאונד טוב יותר, מצד שני שמעתי מתנגדים לזה)
האם השיטה של אקווילבריו אמורה להספיק בד"כ, מספיק טובה
אילה עושה את זה כחלק מהמחיר של התמיכה לכן אין לי עניין ללכת לעוד מישהי אם זה לא באמת טיפול אחר שווה יותר

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה זה השיטה הזו?
אילה דבורץ אמרה לי שעושה איזון בעזרת טיפול אקווילבריו שזה נשמע גם אותו רעיון
שחרור רצועות וכל הגוף על מנת לאפשר מיקום נכון
מה שכן, שמעתי שיש כאלו שעושות עם אולטרסאונד ותרגילים ספציפיים למנח
מדמה לי בלנס קוראים לה, ועוד אחת בבני ברק
השאלה האם שחרור רצועות וכו' -מספיק בשביל למקם או שכן שווה לבדוק עם כאלו עם אולטרסאונד-שזה נשמע מדויק יותר.
(זה נושא חשוב אצלי בגלל חוסר איזון שגורם למנח פחות טוב בלידה קודמת שאמרו לי שכדאי לפחות טיפול אוסטופטיה השאלה האם האולטרסאונד טוב יותר, מצד שני שמעתי מתנגדים לזה)
האם השיטה של אקווילבריו אמורה להספיק בד"כ, מספיק טובה
אילה עושה את זה כחלק מהמחיר של התמיכה לכן אין לי עניין ללכת לעוד מישהי אם זה לא באמת טיפול אחר שווה יותר
נראה לי שטעיתי והשם של מה שהיא עושה זה אקליבריו וזה כולל גם אמבריו באלנס. האמת שראיתי אותה בשטח והיא מקסימה. יודעת בדיוק איך למקם א העובר ללידה קלה ומוצלחת. אין לי מושג לגבי אחרות ולא יודעת להשוות. את יכולה לדבר איתה ישירות.

פרוזן

משתמש מקצוען
מחפשת תומכת לידה
קריטי לי:

את יכולה ליצור איתי קשר במייל Srm9755

נחמי_ל

משתמש חדש
מעתיקה כאן מה שכתבתי לכמה בנות במקום אחר:
אני ממליצה בחוםםם על תהילה אליאב מבית שמש!
עברתי 3 לידות עם 3 תומכות שונות, ופשוט נכוויתי מכולן, האחת היתה חסרת תאקט לחלוטין (לא נתנה לבעלי להיות לידי ולא אפשרה לנו לדבר, ממש לא נתנה לי לנוח בזמנים שלא היה נדרש לעשות דבר, ופשוט סבלתי ממנה), האחרת הייתה טובה אך מבוגרת ומאד כבדה בהתנהלות והשלישית מצויינת אך לא מספיק מקצועית מה שגרם לי לעיכוב לידה מטורף ובסוף חתך...
החלטתי לנסות תומכת צעירה יותר ובת דודה שלי המליצה לי על תהילה וב"ה זה היה פשוט מדהים! הייתה זריזה, אנרגטית, כ"כ הבינה אותי, עם המוןןןן תאקט. גרמה לי ליהנות מהלידה ולא להיות סביב כאב וסבל ולהתייחס לזה כעוד חוויה מחרידה.
הדבר שהכי הפתיע אותי זה המקצועיות, ביחס לתומכת צעירה היא גילתה מקצועיות מדהימה (יש לה תעודה של אחד הבתי ספר הטובים בארץ שאני לא זוכרת את שמו... אפשר לבדוק אצלה).
רק לסייג ולומר שאני באמת ממליצה בחום ונטו בשביל כל היולדות כאן, אני לא מקבלת על זה טובה כלשהי ולא כלום! רק מאחלת שקודם כל תגדירו מה רוצים מהתומכת לידה (וכדאי להתייחס בהחלט לדברים קטנים) ותקחו תומכת לידה שהיא לא מבוגרת, שחוקה, כבדה ולא מבינה את הצרכים של השני.
ובאופן אישי אני ממליצה שתקחו את תהילה ופשוט תחוו לידה מדהימה, חוייתית ומקצועית.
המספר שלה - 0527119771

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה