סינונים המלצה ומדריך לחסימת מערכת מולטימדיה

shubi

משתמש חדש
שלום רב
אחרי שהעלו בפורום מתמחים טופ את האפליקציה KIDS PLACE והיא הוכחה כלא יעילה בכל המערכות
אז אני מציע כאן את האפליקציה QUSTODIO שיש עליה הרבה המלצות ברשת וצריך בשביל זה את הפרימיום הבסיסי שזה עולה כ15 שח לחודש לפי מנוי שנתי לעד 5 מכשירים.
ועכשיו מדריך קצר לשימוש באפליקציה ולהגדרת הסינון
א. מחפשים בחנות גוגל פליי QUSTODIO KIDS ומתקינים את האפליקציה במערכת מולטימדיה
ב. נכנסים לאתר של QUSTODIO דרך הדפדפן של המערכת או ממחשב ופותחים חשבון חדש
ג. פתיחת החשבון נעשית ע"י הזנת מייל שלא יהיה לנו גישה אליו (כי אפשר לשחזר את הסיסמה דרך המייל) (ניתן להזין כעת את המייל שלכם ובהמשך להחליף אותו בהגדרות החשבון)
ד. וכמו כן להזין סיסמה (ובהמשך לבקש מחבר להחליף אותה)
ה. אחרי שפתחתם את החשבון תתבקשו להוסיף לכם בן (ADD A CHILD) (הכוונה לסנן את המכשיר של הבן) תרשמו איזה שם שאתם רוצים ותמשיכו הלאה.
ו. כעת במערכת מולטימדיה נכנסים לאפליקציה QUSTODIO KIDS ומתחברים לחשבון שיצרתם זה הרגע ע"י הזנת מייל וסיסמה. ואז תכנסו לשם של הבן שהוספתם.
ו. תפתחו את האפליקציות שברצונכם לחסום במערכת כמו למשל לפתוח את חנות גוגל פליי ואת דפדפן כרום וגוגל וכו'
ו. חוזרים לאתר ותראו שיופיע לכם שהסינון פעיל במערכת מולטימדיה ובלשונית הגדרות אפליקציה יופיעו כל האפליקציות שפתחתם ברכב ובצד שמאל ניתן להגדיר כל אפליקציה האם לחסום או לפתוח
ז. ניתן גם לסנן אתרים דרך הלשונית המיועדת לכך
ח. כמובן אח"כ צריך לבקש מחבר שיגדיר לכם סיסמה חדשה במערכת וכמו כן לשנות את המייל שעליו פתחתם את החשבון למייל שאין לכם גישה אליו (אפשר בקלות לפתוח חשבון חדש ולבקש מחבר שיגדיר לכם סיסמה ואז אין לכם גישה למייל).

החברה של הסינון נותנים 3 ימים ניסיון בחינם ואח"כ צריך לשלם 50 דולר לשנה וזה מועיל ל5 מכשירים וגם אפשר לקבל את הכסף בחזרה תוך 30 יום מהתשלום.
אם יצטרכו תמונות אני אעלה.

שלמה הרגיל

משתמש רשום
שלום רב
אחרי שהעלו בפורום מתמחים טופ את האפליקציה KIDS PLACE והיא הוכחה כלא יעילה בכל המערכות
אז אני מציע כאן את האפליקציה QUSTODIO שיש עליה הרבה המלצות ברשת וצריך בשביל זה את הפרימיום הבסיסי שזה עולה כ15 שח לחודש לפי מנוי שנתי לעד 5 מכשירים.
ועכשיו מדריך קצר לשימוש באפליקציה ולהגדרת הסינון
א. מחפשים בחנות גוגל פליי QUSTODIO KIDS ומתקינים את האפליקציה במערכת מולטימדיה
ב. נכנסים לאתר של QUSTODIO דרך הדפדפן של המערכת או ממחשב ופותחים חשבון חדש
ג. פתיחת החשבון נעשית ע"י הזנת מייל שלא יהיה לנו גישה אליו (כי אפשר לשחזר את הסיסמה דרך המייל) (ניתן להזין כעת את המייל שלכם ובהמשך להחליף אותו בהגדרות החשבון)
ד. וכמו כן להזין סיסמה (ובהמשך לבקש מחבר להחליף אותה)
ה. אחרי שפתחתם את החשבון תתבקשו להוסיף לכם בן (ADD A CHILD) (הכוונה לסנן את המכשיר של הבן) תרשמו איזה שם שאתם רוצים ותמשיכו הלאה.
ו. כעת במערכת מולטימדיה נכנסים לאפליקציה QUSTODIO KIDS ומתחברים לחשבון שיצרתם זה הרגע ע"י הזנת מייל וסיסמה. ואז תכנסו לשם של הבן שהוספתם.
ו. תפתחו את האפליקציות שברצונכם לחסום במערכת כמו למשל לפתוח את חנות גוגל פליי ואת דפדפן כרום וגוגל וכו'
ו. חוזרים לאתר ותראו שיופיע לכם שהסינון פעיל במערכת מולטימדיה ובלשונית הגדרות אפליקציה יופיעו כל האפליקציות שפתחתם ברכב ובצד שמאל ניתן להגדיר כל אפליקציה האם לחסום או לפתוח
ז. ניתן גם לסנן אתרים דרך הלשונית המיועדת לכך
ח. כמובן אח"כ צריך לבקש מחבר שיגדיר לכם סיסמה חדשה במערכת וכמו כן לשנות את המייל שעליו פתחתם את החשבון למייל שאין לכם גישה אליו (אפשר בקלות לפתוח חשבון חדש ולבקש מחבר שיגדיר לכם סיסמה ואז אין לכם גישה למייל).

החברה של הסינון נותנים 3 ימים ניסיון בחינם ואח"כ צריך לשלם 50 דולר לשנה וזה מועיל ל5 מכשירים וגם אפשר לקבל את הכסף בחזרה תוך 30 יום מהתשלום.
אם יצטרכו תמונות אני אעלה.
נסיתי את זה פעם זה לא עובד טוב
קידס פלייס רמה יתר גבוה של אבטחה
(כמדומני שלקידס פלייס יש גם גרסה בעברית וגרסה פרוצה חינם מה שבכלל הופך אותו לנוח)

shubi

משתמש חדש
נסיתי את זה פעם זה לא עובד טוב
קידס פלייס רמה יתר גבוה של אבטחה
(כמדומני שלקידס פלייס יש גם גרסה בעברית וגרסה פרוצה חינם מה שבכלל הופך אותו לנוח)
כנראה שזה תלוי בסוגי המערכות השונים כי במערכת שלי ושל עוד עשרות אנשים קידס פלייס לא מגן בכלל
מה לא עבד לך טוב בQUSTODIOֹֹ?
חפש ברשת ותראה שזה האפליקציה הכי מומלצת וחזקה

שלמה הרגיל

משתמש רשום
חפש ברשת ותראה שזה האפליקציה הכי מומלצת וחזקה
מוזר מאוד מה שאתה אומר
קצת נתונים בהשוואה (מגוגל פליי)
קידס פלייס: 5 מליון הורדות
QUSTODIO: מליון בלבד
קידס פלייס: 46 אלף מדרגים
QUSTODIO: א11 אלף מדרגים בלבד
קידס פלייס: ציון 4.2
QUSTODIO: ציון 4.0
בנוסף אתה מדבר על עשרות שלא עובד להם?
איפה ראית שיש עשרות שלא עובד להם
אני התקנתי אצל אחד המתקינים הגדולים ביותר בציבור החרדי (מבני ברק)
טען לי שזה עובד על כל מכשיר (מסתמא התקין עשרות אלפים
מאיפה השגת עשרות שלא עובד להם?

shubi

משתמש חדש
מוזר מאוד מה שאתה אומר
קצת נתונים בהשוואה (מגוגל פליי)
קידס פלייס: 5 מליון הורדות
QUSTODIO: מליון בלבד
קידס פלייס: 46 אלף מדרגים
QUSTODIO: א11 אלף מדרגים בלבד
קידס פלייס: ציון 4.2
QUSTODIO: ציון 4.0
בנוסף אתה מדבר על עשרות שלא עובד להם?
איפה ראית שיש עשרות שלא עובד להם
אני התקנתי אצל אחד המתקינים הגדולים ביותר בציבור החרדי (מבני ברק)
טען לי שזה עובד על כל מכשיר (מסתמא התקין עשרות אלפים
מאיפה השגת עשרות שלא עובד להם?
אני דיברתי עם אחד המנתקים המומחים בתחום (שיש לו אתר גם) והוא אמר לי שיש הרבה שקידס פלייס לא מועיל להם
וגם במתמחים טופ היו כמה שהתלוננו שזה לא חוסם להם
לי אישית זה לא עובד ניסיתי את כל האפשרויות ולא עזר ואני מבין בתחום
אבל אדרבה אם אתה טוען שזה עוזר אולי תכוון אותי אולי פספסתי משהו?

shubi

משתמש חדש
שים לב שיש QUSTODIO שזה להורים ויש QUSTODIO KIDS שזה לילדים
תבדוק את כמות המדרגים בשניהם

שלמה הרגיל

משתמש רשום
שים לב שיש QUSTODIO שזה להורים ויש QUSTODIO KIDS שזה לילדים
אתה צודק טעיתי
אבל המצב שם עוד יותר גרוע
מליון הורדות בלבד
ודירוג אפסי של 2
תקרא את הביקורות אנשים טוענים שזה לא חוסם כלום
ציטוט אחד מני רבות "ברגע שנכנסים למצב חיסכון בסוללה האפליקציה מאבדת שליטה"

שלמה הרגיל

משתמש רשום
וגם במתמחים טופ היו כמה שהתלוננו שזה לא חוסם להם
אני יודע שעל מכשירים ממש דפוקים ואיטיים זה פחות עוזר
מכשיר חדש אין סיבה שלא יעבוד פיקס בלי שום בעיות (מנסיון)
כנראה יש לך טעות בהתקנה תלך למישהו שמבין יש הרבה שעושים את זה בתשלום

shubi

משתמש חדש
אתה צודק טעיתי
אבל המצב שם עוד יותר גרוע
מליון הורדות בלבד
ודירוג אפסי של 2
תקרא את הביקורות אנשים טוענים שזה לא חוסם כלום
ציטוט אחד מני רבות "ברגע שנכנסים למצב חיסכון בסוללה האפליקציה מאבדת שליטה"
למעשה במערכת שלי שקידס פלייס לא עבד, QUSTODIO חוסם ובגדול...

shubi

משתמש חדש
אני יודע שעל מכשירים ממש דפוקים ואיטיים זה פחות עוזר
מכשיר חדש אין סיבה שלא יעבוד פיקס בלי שום בעיות (מנסיון)
כנראה יש לך טעות בהתקנה תלך למישהו שמבין יש הרבה שעושים את זה בתשלום
אני אומר לך שאני מבין בזה והמערכת שלי חדשה וזה לא חוסם!!
החסימה כשהיא פועלת היא מצוינת רק שזה לא עולה אוטומטית מתי שאני מדליק את הרכב וזה אחרי כל מה שהגדרתי שכן יעלה בהפעלה וחיסכון בסוללה וכו' וכמובן שזה לא במצב רקע אלא הגדרתי את קידס פלייס כמסך הבית

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מישהו יודע איך מוחקים/מאפסים את החסימה של קידס פלייס?
לצורך מכירת רכב והחזרת המערכת למצב הרגיל..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה