דיון המיקסר הכי מומלץ היום

מנהטן

משתמש פעיל

3524

משתמש מקצוען
הם סיניים לביצועים בינוניים ומטה. נושאים את השם דאבו לשוא. אל תתפתו. אין דגם שמתקרב לאנקרסרום. צר לי לקלקל, אבל אלו הן העובדות.

יוו

משתמש פעיל
הם סיניים לביצועים בינוניים ומטה. נושאים את השם דאבו לשוא. אל תתפתו. אין דגם שמתקרב לאנקרסרום. צר לי לקלקל, אבל אלו הן העובדות.
אין אפשרות לדעת מה מקורי?
והאנקרסרום הזה, אין לו חיקוי.
ומה באשר לגודלו? להניח אותו על השיש,
זה הגיוני?
מה המינימום שיכול להקציף\ ללוש?

3524

משתמש מקצוען
אין אפשרות לדעת מה מקורי?
והאנקרסרום הזה, אין לו חיקוי.
ומה באשר לגודלו? להניח אותו על השיש,
זה הגיוני?
מה המינימום שיכול להקציף\ ללוש?
המקורי הוא רק דגם 6230/6240 והוא מיוצר בשבדיה, כל האחרים סיניים.

מה הבעיה להניח על השיש? בעיני הוא חתיך ויפה, ומגוון הצבעים שלו ממש מלא.

הוא ילוש ויקציף כמות קטנה כגדולה, באותה איכות ואותו קצב.

הוא גם לא יגנח ויתאמץ בלישת בצק שמרים מ3 קילו קמח. למיקסרים האחרים לא נותר אלא להתקנא. פשוט אין להם את זה.

יוו

משתמש פעיל
אוווףףף
היה לך נסיון עם ה5740 או היכרות קרובה?
כי לעת עתה מי ששאלתי, היה מרוצה.
וגם--איך הניקיון שלו, מסובך?

3524

משתמש מקצוען
אוווףףף
היה לך נסיון עם ה5740 או היכרות קרובה?
כי לעת עתה מי ששאלתי, היה מרוצה.
וגם--איך הניקיון שלו, מסובך?
לא נסיון אישי, אבל ממה ששמעתי מאחרים הוא מיקסר נחמד באיכות סבירה לגמרי.

האמת, כל משפחה והצרכים שלה. מי שאופה כל ערב שבת 5 חלות ומעלה לא תוכל ללוש בבת אחת הכל, רק באנקרסרום. אם די לה ב2-3 חלות היא תוכל להתפשר על דגם פחות. (בדיוק כמו שרכב משפחתי קומפקטי יכול להיות נהדר עבור זוג צעיר אבל חסר תועלת למשפחה ברוכת ילדים).

יוו

משתמש פעיל
הדרישות שלי ממנו בסה"כ
שילוש 2 ק"ג קמח (לא פחות!)
ויקציף מעל 12 ביצים.
זהו.
בלי גניחות ואנחות כאב ;)

שוקולד נוגט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הדרישות שלי ממנו בסה"כ
שילוש 2 ק"ג קמח (לא פחות!)
ויקציף מעל 12 ביצים.
זהו.
בלי גניחות ואנחות כאב ;)
אני לא בטוחה לגבי הכמויות שציינת כי אני מכינה הכי הרבה קילו,
אבל זה מיקסר מושלם!!
יש לי את ה5740 כבר שנה וחצי, והכרתי מיקסרים אחרים בעבר, אין מה להשוות!
הוא לש ברגע, אוסף הכל מהקערה,
מקציף מהר מאד לקצף יציב,
ממליצה ממש.

3524

משתמש מקצוען
אומרים שדאבו הכי טוב, אז חשוב להדגיש:

אין מפעל מוצרי חשמל בשם דאבו. יש לנו יבואן oig שמייבא מוצרי חשמל שונים ממפעלים שונים ולצורך סימן ההיכר הוא ממתג אותם בשם שהמציא. דאבו.

הוא אמנם משתדל לייבא רק סחורה מעולה לכן הציבור יודע שדאבו זה איכותי, אבל ברור שאין מה להשוות בין דגמים. ה'זהב' של סין אף פעם לא יתקרב לאיכות האירופאית. יש לoig מיקסר סיני ויש לו מיקסר אירופאי ואת שתיהם הוא מיתג בשם דאבו.

לא בכדי הדגם האירופאי עולה פי 3 מהדגם הסיני. זה עוצמת המנוע, התמסורת הישירה, הפלסטיקה ואיכות חומר הגלם. וכמובן גודל הקערה ורמת הביצועים. שתי עולמות.

שוקולד נוגט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אומרים שדאבו הכי טוב, אז חשוב להדגיש:

אין מפעל מוצרי חשמל בשם דאבו. יש לנו יבואן oig שמייבא מוצרי חשמל שונים ממפעלים שונים ולצורך סימן ההיכר הוא ממתג אותם בשם שהמציא. דאבו.

הוא אמנם משתדל לייבא רק סחורה מעולה לכן הציבור יודע שדאבו זה איכותי, אבל ברור שאין מה להשוות בין דגמים. ה'זהב' של סין אף פעם לא יתקרב לאיכות האירופאית. יש לoig מיקסר סיני ויש לו מיקסר אירופאי ואת שתיהם הוא מיתג בשם דאבו.

לא בכדי הדגם האירופאי עולה פי 3 מהדגם הסיני. זה עוצמת המנוע, התמסורת הישירה, הפלסטיקה ואיכות חומר הגלם. וכמובן גודל הקערה ורמת הביצועים. שתי עולמות.
כל זה טוב ויפה,
מכאן ועד לומר שזה מיקסר נחמד הדרך רחוקה.
מנסיון של סוגי מיקסרים רבים (הכי טובים של בוש וקנווד) אני יכולה לומר שהוא עולה עליהם בוודאות.
מציעה להתנסות ואז לחוות עליו דעה...

3524

משתמש מקצוען
חד משמעית, לבוש יש דגם אחד שעולה עליו. לקנווד של היום - לא.

3524

משתמש מקצוען
לחדד קצת,

כל היצרנים משתדלים שהמכשיר שלהם יהיה כיפי, נח, קל לשימוש וכו'. אבל לדעתי המודד של מכשיר איכותי באמת הוא כזה שאפשר להוריש אותו לדור הבא. כי זה אומר שהוא סוס עבודה אמיתי. אין היום הרבה דברים כאלה. יש את המעבד מזון של מג'ימיקס, יש את הבלנדר מקל של במיקס, ויש את המיקסר של אנקרסרום. בפרמטר הזה אין להם מתחרים. נינג'ה למשל, יכול להיות מדליק, נח, כיפי, אבל אם הוא לא מסוגל להאריך שנות דור זה אומר שהוא חלש, גם אם הביצועים העכשויים שלו נראים חלקים.

מנהטן

משתמש פעיל
טוב בא נתחיל עם סין - היום הכל מיוצר בסין. אפילו חברת אפל היוקרתית. המיקסר שלי הוא של דאבו. ואל תתפתי להאמין לפייקים.. ומאיפה העובדות שלך?
המקורי הוא רק דגם 6230/6240 והוא מיוצר בשבדיה, כל האחרים סיניים.

מה הבעיה להניח על השיש? בעיני הוא חתיך ויפה, ומגוון הצבעים שלו ממש מלא.

הוא ילוש ויקציף כמות קטנה כגדולה, באותה איכות ואותו קצב.

הוא גם לא יגנח ויתאמץ בלישת בצק שמרים מ3 קילו קמח. למיקסרים האחרים לא נותר אלא להתקנא. פשוט אין להם את זה.
בעיני האנרקסום מכוער מגושם וגדול מידי - לא מתאים ונצרך לכל אחת (בלי לדבר עם המחיר המוגזם)
הדגם שיש לי לא גונח ולא מתאמץ בכלל. ואין לו במה להתקנא.
לא נסיון אישי, אבל ממה ששמעתי מאחרים הוא מיקסר נחמד באיכות סבירה לגמרי.

האמת, כל משפחה והצרכים שלה. מי שאופה כל ערב שבת 5 חלות ומעלה לא תוכל ללוש בבת אחת הכל, רק באנקרסרום. אם די לה ב2-3 חלות היא תוכל להתפשר על דגם פחות. (בדיוק כמו שרכב משפחתי קומפקטי יכול להיות נהדר עבור זוג צעיר אבל חסר תועלת למשפחה ברוכת ילדים).
אשמח לדבר איתם, אין לו שום חיסרון. ואני לא אומרת את זה על אף מכשיר בעולם. הוא מושלם. יודעת מה? תנסי בעצמך ותראי! אני מכינה 2.5 קילו למשפחה וזה מספיק לנו :)

ויש מבחן מיקסרים של רשת 13 https://www.youtube.com/watch?v=dXK7FDH6sFM
מתוך הסרטון נאמר:
בצקים:

אנרקסום - הוא שונה מאוד ממה שכולם מכירים, הבצק נשאר קריר הוא עשה עבודה טובה יציב מאוד.
דאבו 5750 - עובד שקט, חזק ויציב ולא רוקד, המנוע הכי מהיר מכולם הגיע לתוצאה הכי מהירה והכי טוב והוא שמר על בצק קריר. יש טיימר ותכנית לכל דבר,
מורפי ריצארד - חלש מאוד. הבצק מתחמם מאוד מהמנוע שמתאמץ ומרקם הבצק נפגע. קערה קטנה.
קנווד - קופץ יחד עם הבצק ולא יציב היה לו קשה לעבוד על קילו קמח. הקערה קטנה

מקום אחרון - מורפי ריצ'ארד
מקום שלישי - קנווד
מקום שני - אנרקסום
מקום ראשון דאבו פרו

קצפות:
מקום אחרון - מורפי ריצ'ארד - נישאר למטה שלולית שלא הוקצפה לא יציב וקופץ ואפשר רק בכמויות קטנות.
מקום שלישי - קנווד - החלק למעלה באמת מוכן והחלק למטה פחות מוכן. לא הצטיין באף משימה אבל גם לא נכשל בצורה דרמטית.
מקום שני - אנרקסום - המרקם והקצפת יצא מדוייקת אבל לקח לו הרבה זמן. הוא מתאים תכלס לאנשים שעובדים רק בכמויות גדולות והוא יקר באופן חריג ומוגזם
מקום ראשון דאבו פרו - עשה עבודה מדוייקת בזכות הבלון שעשוי מ3 שכבות זה אומר שהוא עובד מתחתית הקערה ממש עד 3 דרגות לתוך הקצפת מה שנותן תוצאה מושלמת הגודל מעולה והמראה פוטוגני והכובד נותן לו יציבות ועוצמה. ומחיר שפוי.

אלה הן התוצאות כפי ששפים בדקו שם בסרטון.

3524

משתמש מקצוען
טוב בא נתחיל עם סין - היום הכל מיוצר בסין. אפילו חברת אפל היוקרתית. המיקסר שלי הוא של דאבו. ואל תתפתי להאמין לפייקים.. ומאיפה העובדות שלך?

בעיני האנרקסום מכוער מגושם וגדול מידי - לא מתאים ונצרך לכל אחת (בלי לדבר עם המחיר המוגזם)
הדגם שיש לי לא גונח ולא מתאמץ בכלל. ואין לו במה להתקנא.

אשמח לדבר איתם, אין לו שום חיסרון. ואני לא אומרת את זה על אף מכשיר בעולם. הוא מושלם. יודעת מה? תנסי בעצמך ותראי! אני מכינה 2.5 קילו למשפחה וזה מספיק לנו :)

ויש מבחן מיקסרים של רשת 13 https://www.youtube.com/watch?v=dXK7FDH6sFM
מתוך הסרטון נאמר:
בצקים:

אנרקסום - הוא שונה מאוד ממה שכולם מכירים, הבצק נשאר קריר הוא עשה עבודה טובה יציב מאוד.
דאבו 5750 - עובד שקט, חזק ויציב ולא רוקד, המנוע הכי מהיר מכולם הגיע לתוצאה הכי מהירה והכי טוב והוא שמר על בצק קריר. יש טיימר ותכנית לכל דבר,
מורפי ריצארד - חלש מאוד. הבצק מתחמם מאוד מהמנוע שמתאמץ ומרקם הבצק נפגע. קערה קטנה.
קנווד - קופץ יחד עם הבצק ולא יציב היה לו קשה לעבוד על קילו קמח. הקערה קטנה

מקום אחרון - מורפי ריצ'ארד
מקום שלישי - קנווד
מקום שני - אנרקסום
מקום ראשון דאבו פרו

קצפות:
מקום אחרון - מורפי ריצ'ארד - נישאר למטה שלולית שלא הוקצפה לא יציב וקופץ ואפשר רק בכמויות קטנות.
מקום שלישי - קנווד - החלק למעלה באמת מוכן והחלק למטה פחות מוכן. לא הצטיין באף משימה אבל גם לא נכשל בצורה דרמטית.
מקום שני - אנרקסום - המרקם והקצפת יצא מדוייקת אבל לקח לו הרבה זמן. הוא מתאים תכלס לאנשים שעובדים רק בכמויות גדולות והוא יקר באופן חריג ומוגזם
מקום ראשון דאבו פרו - עשה עבודה מדוייקת בזכות הבלון שעשוי מ3 שכבות זה אומר שהוא עובד מתחתית הקערה ממש עד 3 דרגות לתוך הקצפת מה שנותן תוצאה מושלמת הגודל מעולה והמראה פוטוגני והכובד נותן לו יציבות ועוצמה. ומחיר שפוי.

אלה הן התוצאות כפי ששפים בדקו שם בסרטון.
נו נו, מי שמאמינה לכתבת שיווק משולמת...

יש לי 2 אחיות, אחת קנתה טיולון יויו ושילמה עליו במיטב כספה, השניה קנתה יויה, החיקוי הסיני שנראה זהה ועולה רבע מחיר. שתיהן היו מרוצות עד הגג. כיום, אחרי שנתיים, היויו נראה עדיין חדש והיויה נראה גרוטאה מפח הזבל.

מסקנות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה