הליקובקטור

שירהפ

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מה יכול לעזור?
ילד בן 12 עם הליקובקטור לקח אנטביוטיקה+ פרוביוטיקה ולא עזר.
האם מומלץ ללכת לתזונאית או שזה רק לנסות ולראות אלו מאכלים מפחיתים את הכאב?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
@ליבי אלבוים מה זה ניקוי מעיים בשלמה המלך? יש לפוראוור את הניקוי עם האלוורה, מה יש לו להציע?
אגב, יש כאן מישהו שהתנסה בטיפול של פוראוור להליקובקטור?
יש לי את זה כבר כמה שנים, לא היה לי כח לנסות טיפולים טבעיים עוד ועוד ולהוציא ים של כסף ולא לחוות הצלחה.
עכשיו חושבת להתחיל אנטיביוטיקה. לא כדאי? למה?

מבחינת מה מרגישים, אצלי כאבי בטן בגלים מאד מאד חזקים למשך כמה ימים כל התקף,גלים בהפרשים של כל כמה שניות.
לא הצלחתי לעלות על מאכל מסוים שגורם לזה, מה שכן שמתי לב שאחרי צומות או הרבה שעות בלי אוכל יש לי את ההתקפים הכי חזקים.
ו @chaia לגבי מה שכתבת על הדלקות גרון, אני ממש בהלם! אני סובלת מזה מאד, לעיתים קרובות מאד ולעולם לא קישרו את זה לזה. מנין לך?

chaia

משתמש מקצוען
@ליבי אלבוים מה זה ניקוי מעיים בשלמה המלך? יש לפוראוור את הניקוי עם האלוורה, מה יש לו להציע?
אגב, יש כאן מישהו שהתנסה בטיפול של פוראוור להליקובקטור?
יש לי את זה כבר כמה שנים, לא היה לי כח לנסות טיפולים טבעיים עוד ועוד ולהוציא ים של כסף ולא לחוות הצלחה.
עכשיו חושבת להתחיל אנטיביוטיקה. לא כדאי? למה?

מבחינת מה מרגישים, אצלי כאבי בטן בגלים מאד מאד חזקים למשך כמה ימים כל התקף,גלים בהפרשים של כל כמה שניות.
לא הצלחתי לעלות על מאכל מסוים שגורם לזה, מה שכן שמתי לב שאחרי צומות או הרבה שעות בלי אוכל יש לי את ההתקפים הכי חזקים.
ו @chaia לגבי מה שכתבת על הדלקות גרון, אני ממש בהלם! אני סובלת מזה מאד, לעיתים קרובות מאד ולעולם לא קישרו את זה לזה. מנין לך?
לפי מה שהבנתי מרופא המשפחה הליקובטור הוא חיידק שעולה מהקיבה לגרון ויכול לגרום לצרבות ודלקות גרון חוזרות.

ליבי אלבוים

משתמש רשום
הידרותרפיה בשאול המלך, הנה המספר 025819318
שמעתי שגם הניקוי של אלוורה, קלין 9 יכול לעזור. תנסי, אין מה להפסיד

שטיפ שטויס

משתמש צעיר
ברור שהיינו אצל רופא גסטרו שהפציץ אותו באנטיביוטיקה,
ועכשיו אחרי חודשיים + שלא עבר הוא אמר שאין מה לעשות וזה עניין של זמן,
ורק להמנע ממטוגנים וחמוצים.
תפנו להרב זאב שכטר בבני ברק, יש לו הרבה נסיון בזה, אם אתם רוצים לנסות לבד, תנסו לתת שמן אורגנו ומינון גבוה של פרוביוטיקה, להתחיל מינון קטן ולהעלות בהדרגה, ולשתות הרבה מיצי ירקות.

שירהפ

משתמש מקצוען
תפנו להרב זאב שכטר בבני ברק, יש לו הרבה נסיון בזה, אם אתם רוצים לנסות לבד, תנסו לתת שמן אורגנו ומינון גבוה של פרוביוטיקה, להתחיל מינון קטן ולהעלות בהדרגה, ולשתות הרבה מיצי ירקות.
פרטים?
מי זה ? מה ההכשרה שלו?

weinberg

משתמש חדש
אצלי ההליקובקטור גרם לכיב קיבה, וההמוגלובין צנח, (הסבירו לי שהחיידק "אכל" לי את המעיים ועשה חור)
הייתי מאושפזת כשבועיים עם אנטיביוטיקה חזקה מאד ועוד כל מיני....
חשוב מאד לטפל בזמן!
ואחר כך להקפיד על אומפרדקס לפני אוכל.

הדסולה

משתמש מקצוען
אני סבלתי מהחיידק הרשע הזה קרוב ל20 שנה ,
הוצאתי אלפי שקלים ברפואה משלימה,עד ש... נהיו לי נגעים טרום ממאירים בושט וחד משמעית זה מהחיידק הזה,אני לקחתי אנטיבוטיקה סבב אחד פלוס לימוד הלכות לישון הרע ונגמר הסיפור לנצח ישתבח שמו לעד,אז כל מי שממליצה לא לקחת לא כדאי לקחת אחריות הזה,עכשיו אני אחרי סבב של 2צריבות בושט ברוך השם ,הרירית חזרה להיות רגילה,אז למה לכם להמר

הדסולה

משתמש מקצוען
בשום אופן לא לקחת אנטיביוטיקה
לי הביאו משהו מאוד חריף, וזה לא עזר, אך הרס לי את כל מערכת העיכול
הכי טוב לנסות ברפואה הטבעית
שמעתי ששטיפת מעיים בהידרותרפיה (יש בשאול המלך, ד"ר מילר) גם יכול לעזור
רפואה שלמה!
ליבי את מטעה ויכולה להזיק תזהרי
זה בסהכ 2 סוגי אנטיביוטיקה למשך 10 ימים,החיידק הזה הרבה יותר גרוע מנסיון

שטיפ שטויס

משתמש צעיר
ליבי את מטעה ויכולה להזיק תזהרי
זה בסהכ 2 סוגי אנטיביוטיקה למשך 10 ימים,החיידק הזה הרבה יותר גרוע מנסיון
אם המצב לא כ''כ גרוע, אולי יש זמן לנסות דברים אחרים, כי למעשה גם אנטיביוטיקה לא תמיד עוזר, לא מייעץ רק מעלה מחשבה.

אמיתית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מעודד.
גם אני סובלת מתסמינים דומים - כאבים בחזה שמקרינים לגב, נשלחתי כבר מס' פעמים לא.ק.ג.
והרופא מתעקש שזה לא תסמינים של הליקובקטור.
וואו
נראה לי זה תסמין של אבנים בכיס מרה
לא חשהו על הכיוון הזה?
היה לי בדיוק אותו דבר וזה היה אבנים

שירהפ

משתמש מקצוען
לבן שלי יש את החידק
אם הוא לקח אנטיבוטיקה לפני חודשיים וחצי
ועדיין אין שיפור,
האם ההשפעה של האנטיביוטיקה מיידית או אמורה לקחת זמן?
כי חזרנו לרופא שלא עברו הכאבים והוא אמר לנו שלוקח זמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה