התייעצות הלוואה כנגד פנסיה וקרן השתלמות

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני רוצה לקחת הלוואה.
חשבתי על הלוואה כנגד פנסיה וקרן השתלמות (אני במנורה מבטחים)
אני רואה שתי אופציות:
1707388988679.png

1707389056809.png

א. זה נשמע לי מוזר. כאילו שואלים אותי אם אני רוצה לשלם 2.5% או 6.5%. למה שארצה לשלם פי 3? כנראה שלא הבנתי משהו.
ב. מוזר בכלל שיתנו לי הלוואה בריבית של 2.5%
ג. האם התנאים באופן כללי טובים?
ד. האם יש טעם לנסות להתמקח אתם?

תודה

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אני רוצה לקחת הלוואה.
חשבתי על הלוואה כנגד פנסיה וקרן השתלמות (אני במנורה מבטחים)
אני רואה שתי אופציות:
צפה בקובץ המצורף 1571779

צפה בקובץ המצורף 1571782

א. זה נשמע לי מוזר. כאילו שואלים אותי אם אני רוצה לשלם 2.5% או 6.5%. למה שארצה לשלם פי 3? כנראה שלא הבנתי משהו.
ב. מוזר בכלל שיתנו לי הלוואה בריבית של 2.5%
ג. האם התנאים באופן כללי טובים?
ד. האם יש טעם לנסות להתמקח אתם?

תודה
א. ב. זה צמוד למדד המחירים לצרכן, וכדאי שתבינו את המשמעות של זה, ואז תראו שזה לא מציאה גדולה.
ג. יחסית להלוואת אחרות בשוק, בהחלט!
ד. לא. זה כללים קבועים.

ברכיק

משתמש פעיל
האם יש חברות שנותנות הלוואה כנגד קרן השתלמות שמושקעת במסלולים מנייתים?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה