עזרה היכן זול לקנות פחיות בסיטונאות?

דוּבי

משתמש מקצוען
לא זוכר במדוייק
הייתי שם בשבוע שעבר אמנם אבל בשביל מוצרים אחרים.
וטענו לי אנשים שמתעסקים בפחיות בסיטונאות ששם זה נחשב זול במיוחד...

דוּבי

משתמש מקצוען
מעודכן אחרי עליית המחירים?
מחיר רצפה...
(אפשרות למשלוחים?)
כן
הייתי גם בהלם מהמחירים
אין להם משלוחים
אבל הרבה בעלי מכולות פיצוציות קונים שם.. זה מקום ענק ויש שם כמויות של מוצרים.
סתם גם קניתי שם נחשים וכל הגומי למיניהם יצא לי 1.4 ש"ח ל100 ג' ופקאן מסוכר חבילה של קילו ב40 ש"ח בערך.
לעומת זאת קוקה קולה שישיה 41.5 לפני מע"מ שזה לא וואו.
בשביל פחיות שווה ועוד הרבה מוצרים, אבל בשביל דברים קטנים לא הייתי נוסע עד שם.

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן
הייתי גם בהלם מהמחירים
אין להם משלוחים
אבל הרבה בעלי מכולות פיצוציות קונים שם.. זה מקום ענק ויש שם כמויות של מוצרים.
סתם גם קניתי שם נחשים וכל הגומי למיניהם יצא לי 1.4 ש"ח ל100 ג' ופקאן מסוכר חבילה של קילו ב40 ש"ח בערך.
לעומת זאת קוקה קולה שישיה 41.5 לפני מע"מ שזה לא וואו.
בשביל פחיות שווה ועוד הרבה מוצרים, אבל בשביל דברים קטנים לא הייתי נוסע עד שם.
חנות ידועה.. רק חבל שאין להם אתר ומשלוחים..

נתיי

משתמש פעיל
יש באשקלון קיוסק נראה לי ברחוב העבודה 32 שמוכר מגש פחיות אוקרינה קוקה קולה 12 פחיות ב26 ש"ח אבל אין הכשר על הקולה ושמעתי שאור יו פירסמו שהקולה באיחוד הארופי יש הכשר כי התמציות של האיחוד מיוצרות בעיר באה"רב ששם הם משגיחים על התמציות ובמפעלים רק מוסיפים סוכר מים ופחמן אבל זה רק שמועה צריך לבדוק זאת לעומק וכל אחד ישאל את רבו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה