עזרה היי כל היצירתיים לכאן! רעיון לאפליקציה שעוד לא שמעו עליה

בי. נ

משתמש צעיר
לא מבין איך עדיין אין, הייתי משלם על זה הרבה
אפליקציה לניהול לו"ז אישי.

כלומר, יומן שעתי שבו נוכל למלא יעדים, תכניות, הספקים, ובעיקר - שזה יסתנכרן עם מה שצריך.
כמה דוגמאות לסנכרון:
1. אם בשעה איקס קבעתי עם פלוני פגישה, האפליקציה תקשר בינינו [דומה ללוח שנה גוגל שממה שאני מכיר לא מספיק יעיל].
2. אם יש לי פרויקט שאני עובד עליו לפי שעות - האפליקציה תעקוב כמה שעות עבדתי עליו, אם יש פרויקט לפי תווים / מילים - האפליקציה תתחבר לקובץ וורד / אקסל ותסכם, ותדע לתרגם את זה לכסף.
3. צ'יפורים - אגדיר מראש מה 'מגיע לי' אם עמדתי ביעד, והאפליקציה תדע לסייע בכך. למשל אם החלטתי שאחרי עבודה של 6 שעות אתפנק בוופל בלגי - כשאגיע ל-6 שעות עבודה האפליקציה תשלח לי הודעה עם כפתור שבלחיצה עליו היא תזמין לי מוצר כזה מחנות סמוכה.

אפשר להתרחב כאן הרבה מאד - ניהול צוותי עובדים, השוואה לממוצע של אנשים אחרים כמה זמן לוקחת כל מטלה ועוד ועוד.

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא מבין איך עדיין אין, הייתי משלם על זה הרבה
אפליקציה לניהול לו"ז אישי.

כלומר, יומן שעתי שבו נוכל למלא יעדים, תכניות, הספקים, ובעיקר - שזה יסתנכרן עם מה שצריך.
כמה דוגמאות לסנכרון:
1. אם בשעה איקס קבעתי עם פלוני פגישה, האפליקציה תקשר בינינו [דומה ללוח שנה גוגל שממה שאני מכיר לא מספיק יעיל].
2. אם יש לי פרויקט שאני עובד עליו לפי שעות - האפליקציה תעקוב כמה שעות עבדתי עליו, אם יש פרויקט לפי תווים / מילים - האפליקציה תתחבר לקובץ וורד / אקסל ותסכם, ותדע לתרגם את זה לכסף.
3. צ'יפורים - אגדיר מראש מה 'מגיע לי' אם עמדתי ביעד, והאפליקציה תדע לסייע בכך. למשל אם החלטתי שאחרי עבודה של 6 שעות אתפנק בוופל בלגי - כשאגיע ל-6 שעות עבודה האפליקציה תשלח לי הודעה עם כפתור שבלחיצה עליו היא תזמין לי מוצר כזה מחנות סמוכה.

אפשר להתרחב כאן הרבה מאד - ניהול צוותי עובדים, השוואה לממוצע של אנשים אחרים כמה זמן לוקחת כל מטלה ועוד ועוד.
בגדול, את רוב הדברים שכתבת ניתן ליישם באמצעות אוטומציה עסקית.
(ולא לבזבז חצי שנה של עבודה על פרוייקט, אלא עניין של ימים / שעות ספורות)

בהצלחה לכל המתכנתים שלא מבינים שתם זמנם בעולם (כמעט...), הגיע זמן האוטומציה!!!

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אישית מחפשת אתר כזה שיעזור לי לתכנן ספרית גבס לסלון ע"פ הצרכים האישיים שלי - גודל הספרים, מיקום רצוי וכו'. (יש כזה דבר?)
וחושבת שזה אולי רעיון לבנות אפליקציה כזאת שמתכננת ארונות בבית לפי הצרכים הנדרשים - כמות הבגדים,
סגנון עיצוב נבחר, וכו'.

בי. נ

משתמש צעיר

אשמח לפרטים.
אם מדובר בענין מעשי - אשמח לרכוש את המוצר בתשלום!

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אשמח לפרטים.
אם מדובר בענין מעשי - אשמח לרכוש את המוצר בתשלום!
פנו לקבוצת אוטומציה עסקית פה בפרוג, והעלו שאלת אורח בנוגע לשאלה מי מעוניין לקחת עבודה כזו.
לחילופין לפנות לכל אחד מהתותחים שלנו בפרוג שמפרסם את פרטיו מעל גלי האתר כאן.
(אני אין לי זמן לזה כרגע ב"ה. אבל בטוח יש כאלו שיהיו מעוניינים)
בהצלחה

ארכיצדק

משתמש צעיר
יש לי רעיון מענין (אולי גם זה כבר קיים)

ממש נוגע ללב לראות אנשים עם מכשירים חכמים עומדים ברמזור (מצוי גם בנהגים ה''י)
העיניים למטה, (במסך כמובן...)
אך כמה עצוב... הרמזור למעלה :confused:

אפשר לעשות אפליקציה שתהיה מחוברת למערכות מידע של הרמזורים (בערים מתקדמות זה מערכת מקוונת) והמסך יאיר ברקע ירוק כשהרמזור יתחלף לירוק
אין לי בעיה שישתמשו ברעיון, אבל, אני דורש!!!
קרדיט :p

קס'ניק

משתמש פעיל
יש לי רעיון מענין (אולי גם זה כבר קיים)

ממש נוגע ללב לראות אנשים עם מכשירים חכמים עומדים ברמזור (מצוי גם בנהגים ה''י)
העיניים למטה, (במסך כמובן...)
אך כמה עצוב... הרמזור למעלה :confused:

אפשר לעשות אפליקציה שתהיה מחוברת למערכות מידע של הרמזורים (בערים מתקדמות זה מערכת מקוונת) והמסך יאיר ברקע ירוק כשהרמזור יתחלף לירוק
אין לי בעיה שישתמשו ברעיון, אבל, אני דורש!!!
קרדיט :p
אולי עדיף באמת להמציא אפליקציה שתגרום להסיר מהמסך את העיניים של בעלי הסמארטפונים כדי שלא יהרסו לעצמם מדי את העיניים ואת הראש...

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
כמה רעיונות באדיבות הבינה:
## הצעות לאפליקציות חדשות ומעניינות:

**אפליקציות חברתיות:**

* **אפליקציית שיתוף תחביבים:** אפליקציה שמחברת בין אנשים עם תחביבים משותפים, מאפשרת יצירת קבוצות, אירועים ומפגשים.
* **אפליקציית "טיול ספונטני":** אפליקציה שמחברת בין אנשים שרוצים לצאת לטיול ספונטני באזור מסוים, מאפשרת יצירת קבוצות וצ'אטים משותפים.
* **אפליקציית התנדבות:** אפליקציה שמחברת בין מתנדבים לארגונים ועמותות הזקוקים לעזרה, מאפשרת חיפוש הזדמנויות התנדבות לפי תחומים ואיזורים.

**אפליקציות לשיפור החיים:**

* **אפליקציית ניהול זמן משותפת:** אפליקציה שמאפשרת לזוגות או משפחות לנהל יחד את הזמן שלהם, כולל לוח שנה משותף, רשימת מטלות וניהול תקציב.
* **אפליקציית "אתגר 30 יום":** אפליקציה שמציעה מגוון אתגרים בתחומים שונים (ספורט, תזונה, יצירתיות), עוקבת אחר ההתקדמות ומספקת תמיכה ומוטיבציה.
* **אפליקציית "מיינדפולנס לילדים":** אפליקציה שמלמדת ילדים טכניקות מיינדפולנס באמצעות משחקים, סיפורים ופעילויות יצירתיות.

**אפליקציות ייחודיות:**

* **אפליקציית "זיהוי צמחים":** אפליקציה שמאפשרת לצלם צמח ולזהות אותו באופן אוטומטי, מספקת מידע על הצמח וטיפים לגידול.
* **אפליקציית "תרגום שפת סימנים":** אפליקציה שמתרגמת שפת סימנים לטקסט ולהיפך, מאפשרת תקשורת בין אנשים חירשים לשומעים.
* **אפליקציית "מציאות רבודה למוזיאונים":** אפליקציה שמשתמשת בטכנולוגיית מציאות רבודה כדי להעשיר את חוויית הביקור במוזיאון, מציגה מידע נוסף על מוצגים, משחזרת אירועים היסטוריים ועוד.

**טיפים לבחירת רעיון:**

* **התמקד בבעיה שאתה רוצה לפתור:** חפש בעיה שאתה או אנשים אחרים מתמודדים איתה וחשוב על איך אפליקציה יכולה לספק פתרון.
* **בדוק את השוק:** ודא שאין כבר אפליקציות דומות ושהרעיון שלך ייחודי ומעניין.
* **חשוב על קהל היעד:** למי מיועדת האפליקציה? מהם הצרכים וההעדפות שלהם?

**חשוב לזכור שזהו רק קצה הקרחון וישנם עוד המון רעיונות לאפליקציות חדשות ומעניינות.
**בהצלחה!**
מדהים!!!
אפילו השמות שלו דומים...
דווקא הקטע הזה אני יודעת שcloud 3.5 מוצלח מאד, אולי יותר מGPT...
לא ניסיתי בעצמי כי הוא חסום לי, אבל ככה שמעתי

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה

צר לי לאכזבך, אך מי ימשיך לפתח את מערכות האוטומציה העסקית לאחר תום עידן המתכנתים?
רק תוהה לעצמי....

מֶנַחֵם

קופי כובש, רייטינג מנצח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
בלתק
אפליקציה לבדיקת מבחנים
אפליקציה למטיילים עם הכוונה בתוך המסלול, מידע על האיזור וכדו'
אפליקציה שמכניסים בה מסודר מידע מתי התינוק אכל ישן החליף טיטול וכו' - טוב גם לבית החלמה, מטפלת, ומעונות.
אפליקציה הנותנת מידע גרפולוגי על פי סריקת כתב יד
אפליקציה לאיתור ילדים אבודים בגינה או מוצצים בכל שטח...
אפלקציה למציאת מתכון תואם לשאריות שיש במקרר ובמזווה

קצת מורכב, אפליקציה לחזנים בבית כנסת לדעת איפה כל המתפללים אוחזים.
משהו שמחובר לסטנדר.
זה ממש נצרך לתחילת שמו"ע ולחזרת הש"ץ.
ובכלל זה יכול להיות אפליקציה לניהול כל ענייני הגבאים. עליות, יארצייטים, שמחות, קידושים.( כמויות וכו')
כבר יש כזה דבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה