עזרה היי כל היצירתיים לכאן! רעיון לאפליקציה שעוד לא שמעו עליה

הי,
לי יש רעיון
אולי כבר יש אותו, אבל אני לא מכירה
וניתקלתי כמה פעמים בזה..

בתור אחת שרוצה להקל על מישלוחנים ועוד יותר רוצה שמשלוח הפרחים יגיע ליעדו
וכמה שיותר מהר...
במיוחד בערבי חג וכו' שיש עומס
חשבתי שטוב יהיה
אם תיהיה אפליקציה (אולי שיושבת על וויז)
שהמשלוחן יכניס לתוכה את כל הכתובות שיש לו למשלוח
והאפליקציה תסדר לו לבד מה הסדר שהכי כדאי לו ליסוע
כולל פקקים, עומסים, חד סיטרי וכו'

בעיני מאוד יכול להקל

הרבה הצלחה
(ואם יש כזו אפליקציה, אשמח שתספרו לי על זה- תודה:)
בווייז ישנה אפשרות של 'הוספת עצירה' - זה בדיוק מה שביקשת.

לא יודעת אם זה קשור,
אבל כבר שנים אני חולמת על זה שבאוטובוסים יהיה מוצמד מאחורי כל כיסא מין מסך קטן כזה, שברגע שנוסע מתיישב הוא מתקף את הרב קו, ולפני שהוא יורד הוא מתקף את הרב-קו שוב וזה מוריד לו רק לפי כמה זמן שהוא נסע, (אולי שהחגורה תינעל עליו עד שהוא משלם 🤣)
ואז אם נניח אני נוסעת תחנה אחת אני לא צריכה לשלם כמו מישהו שנוסע עד התחנה האחרונה....

אולי גם יהיה אפשר לתכנן שם נסיעות, או לבדוק איך מגיעים ממקום למקום, או לברר על מקומות בעיר שאליה האוטובוס נוסע- שעות פתיחה, או איפה הוא צריך לרדת כדי להגיע למקום מסוים....
בכללי צריך לדעתי לשנות את השיטה לפי מטרים \ קילומטרים בתח"צ.
אבל פשוט שלא משנים כי כך הם מרוויחים יותר.
(למרות שבפועל חברות האוטובוסים מקבלות כסף לפי קילומטרים)

ד ב

משתמש חדש
שיהיה אפשרי לסרוק את המספר של הרכב ולראות את כל ההיסטוריה שלו כגון טיפולים או מכירה וכו',
וסתם כך אפליקציה שתתן מידע על רכבים רנדומאליים כאשר רוצים לדעת איזה חברה זה או מה המקור וכו'
יש הרבה אתרים כאלה
וכן במערכת טלפונית 0775462515

דרמה זה לא סיפור

כתיבה חדה מדויקת ואפקטיבית.
מנוי פרימיום
אני אישית מחפשת אתר כזה שיעזור לי לתכנן ספרית גבס לסלון ע"פ הצרכים האישיים שלי - גודל הספרים, מיקום רצוי וכו'. (יש כזה דבר?)
וחושבת שזה אולי רעיון לבנות אפליקציה כזאת שמתכננת ארונות בבית לפי הצרכים הנדרשים - כמות הבגדים,
סגנון עיצוב נבחר, וכו'.
יוצר הדמיות מטורפות בai
תהני

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

דרמה זה לא סיפור

מנוי פרימיום
נראה לי שכבר יש דבר כזה-אבל אולי...
אפשרות להפעיל את המזגן בבית וברכב מרחוק
כך שיתחילו להתקרר טרם נבוא נוטפים ועצבניים מהרחוב החם

חיעיחע

משתמש פעיל
נראה לי שכבר יש דבר כזה-אבל אולי...
אפשרות להפעיל את המזגן בבית וברכב מרחוק
כך שיתחילו להתקרר טרם נבוא נוטפים ועצבניים מהרחוב החם
לי במזגן יש אפשרות כזו להתחבר לפלאפון חכם רק שאין לי פלאפון חכם אגב אפשר לחבר גם את הבוילר וכו...

דרמה זה לא סיפור

מנוי פרימיום
אפליקציה שמתכננת אימוני ספורט לפי נתונים שהמשתמש מזין כמו משקל, בי. אמ. אי. תחביבים, מטרות ושולחת אותו לסרטונים מתאימים או לשיעורים פיזיים.
האפליקציה תערוך סיכום כושר שבועי ותתן ציון לפעילות שנעשתה באותו שבוע בכמות ובאיכות.

ארכיצדק

משתמש צעיר
יש בעיה מעצבנת כזו למי שמשתמש בפלאפון כשר- בלי הודעות\וואצאפ.
הרגע הזה, שאתה מצלצל למישהו והוא לא עונה, ולא נעים לצלצל מיד שוב, אז אתה דוחה לאח''כ וכמובן שוכח...:rolleyes:
או ששניה אחרי שניתקת שיחה אתה נזכר שרצית ממנו דבר חשוב כבר הרבה זמן ולא הזכרת :confused:
ואפי' שסתם צלצל אלייך חבר ובדיוק אז כל מה שהיית צריך ממנו פורח מזכרונך :unsure:

אז הפתרון הגאוני (כן כן ;))
שעלה בדעתי זה לעשות אפליקציה (יכול לעזור לתומך כשר בלי הודעות או אולי גם לסמארטפון, אין לי מושג)
שתאפשר לרשום הערות על אנשי קשר, וכשהוא מצלצל, או כשאתה בא לצלצל, אליו זה יהיה רשום על המסך
כמו''כ ניתן להוסיף אפשרות לתזכורת עם התראה בתוך האפליקציה

מה דעתכם??
יכול לעזור למישהו??

וכמובן קרדיט חובה!!!!!!
:D:p:D

English Tech

משתמש פעיל
הרגע הזה, שאתה מצלצל למישהו והוא לא עונה, ולא נעים לצלצל מיד שוב, אז אתה דוחה לאח''כ וכמובן שוכח...:rolleyes:
או ששניה אחרי שניתקת שיחה אתה נזכר שרצית ממנו דבר חשוב כבר הרבה זמן ולא הזכרת :confused:

שעלה בדעתי זה לעשות אפליקציה (יכול לעזור לתומך כשר בלי הודעות או אולי גם לסמארטפון, אין לי מושג)
שתאפשר לרשום הערות על אנשי קשר, וכשהוא מצלצל, או כשאתה בא לצלצל, אליו זה יהיה רשום על המסך

מה דעתכם??
יכול לעזור למישהו??

וכמובן קרדיט חובה!!!!!!
למיטב ידיעתי אין כ"כ אפשרות לממש את זה, מהסיבה הפשוטה שזה מחייב גישה לאינטרנט של שני המכשירים.
אבל אולי לסמארטפונים (למיטב ידיעתי אין דבר כזה עדיין)

אין יותר מזה

משתמש צעיר
יש לי רעיון שחייבים לממש אותו דחוףףףףףףףףףףף
לא בדיוק אלליקציה חדשה
אבל להכניס לפלאפונים כשרים WAZE
דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
בעיקר בחופש....

אין יותר מזה

משתמש צעיר

מה דעתכם??
יכול לעזור למישהו??

וכמובן קרדיט חובה!!!!!!
אני בעד!!!!!!!!!!!!!
תודיעו לי כשפתחתם....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה