להשראה הייתי חייב לשתף...

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה אמנם לא עיצוב שלי, אבל קיבלתי את זה מחבר טוב במייל...
זה היה כל כך גאוני, שאמרתי לעצמי למה לא לשתף את כולם?

מדובר בפרוספקט שהודפס בצורת איגרת אמיתית, (כן בדיוק כמו שזה נשמע... אגרת מגולגלת ארוכה וכו',)
כדי לתת לכם את זה אוטנתי אני מעתיק כאן את המייל כככתבו וכלשונו

תהנו... (הקובץ לקריאה ולהדפסה מצורף בסוף)
----------------------
אגרת מרגשת לבת ישראל לעת מלחמה - מרגש וסוחט דמעות
- מחולק בחודש האחרון בתיבות הדואר בשכונות מרכזיות בערי ארץ ישראל בצורת אגרת קלף עתיקה מגולגלת - סיפורים אנושיים מרגשים ומצילי חיים כבר נקשרו בעקבות השפעת האגרת על קוראיה.

מכתב אישי הנוגע בנימי הבית היהודי ותפקידה של בת בישראל בדרך לחיים שמחים ומאושרים ||| כך נתמודד מול החומות הניצבות בפנינו בהסתר של הדור האחרון ||| צדיקי הדור צמחו מכוח דמעות אמותיהם ||| הנשים יבשרו את בוא הגואל ויתנשאו גבוה גבוה להיות הכתר של הבית
||| "אשת חיל עטרת בעלה" |||

האגרת מחולקת בתיבות הדואר בריכוזים החרדים בערי ישראל על גבי נייר דמוי-קלף מגולגל כאגרת עתיקה בעיצוב ויזואלי מרהיב שובר שוויון.
Image_20240103_205747_985.jpeg

image_67191041.JPG

20240115_100005.jpg

קבצים מצורפים

• אגרת לבת ישראל חוברת לקריאה.pdf
    10.4 MB · צפיות: 89

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יפה מאד1

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
חברים, פספסתם את הטקסטים המופיעים במגילה המגולגלת שהם יוצאי דופן בחריפותם, וגם יוצאי דופן בנדירותם הנוגע בעניינים שלא רגילים לדבר עליהם ונוגע לכולנו כאן בפורומים באופן ישיר. תדפדפו בעמוד האחרון בקובץ המצורף בראש השרשור, ומשם לתחילת החוברת וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה