בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יו"ר דירקטוריון אנג'ל הפגין מול מרן רה"י. האם תפסיקו בגלל זה לרכוש ממוצרי החברה?

• לא קונה אנג'ל עד להתנצלות!

• לא משתתף בחרם הצרכני

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
למה הוא חושב שאנחנו טיפשים ...?
איך מנחם טוקר הודיע את זה בטוויטר או ברדיו?
כי אם ברדיו אז לא צריך להיות טיפשים בשביל להאמין לו, יש לו את הכשרון והרטוריקה להכניס למאזינים כל שטות שירצה ע"י עקיפת כל מנגנוני ההגנה של הרציונל וההגיון שלהם.

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
מנחם טוקר: לאחר ששוחחתי עם עומר בר לב והתברר שהוא בכלל לא הפגין מול הבית של ראש הישיבה אלא מאות מטרים ממנו. ולא דיבר שום מילה נגד הרב. אני חוזר לקנות אנג'ל
ההוא שהתחיל (יחד עם עוד כמה צייצנים) את המחאה
הושכר ע"י אנג'ל (ככל הנראה) כדי לשכך אותה...
(לא לכעוס עליי ולא לסמן לי:mad:)
אל תיקח את זה אישי...
כועסים עליו. לא עליך.
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ההוא שהתחיל (יחד עם עוד כמה טוויטרים) את המחאה
הושכר ע"י אנג'ל (ככל הנראה) כדי לשכך אותה...
ושוב החברות העיסקיות בישראל מוכיחות את 'בקיאותן' הרבה במגזר ובמניעיו...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מתחיל לטפטף,
זה רק "משעשע" אוי אוי אוווייי...

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
הכי חמוד זה כל אלו שאין להם קצה קצהו של מושג איך מסתכלים על מניות (אפילו מבחינת פרספקטיבה של זמן)
והם רצים לסמן לך לייק בהתלהבות... :LOL:
עיתונאים כלכליים עם המון ידע כלכלי וכו', עשו כך בדיוק לממשלה הנוכחית במסגרת הקמפיין הכלכלי נגד הרפורמה המשפטית. רצו למרקר (תרתי משמע...) כל ירידונת קטנה בכל מדד כלשהו.
למה דווקא לנו אסור...

נערך לאחרונה ב:

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
אגב אני חושב שממש סכנה לאכול מוצרי אנג'ל. ליו"ר הדירקטוריון שלה אין מודעות בסיסית לסביבה, איפה הוא נמצא, נגד מי הוא מפגין, ונגד מי כורזים ברמקולים בתוך האוזניים שלו.
בטח שאין לו מושג מה דוחפים לכם בלחם...

נערך לאחרונה ב:

קול תורה

משתמש פעיל
מענין אם טוקר לא דיבר עם עומר בר לב לפני המתיחה...
1. למה הוא חיקה את יריב לוין הרי כל כל בר דעת מבין שזה לא יכול להיות אמיתי, ויבין שזה מתיחה.. (הרצוג לא היה טוב יותר? ...)
2.איך שעומר בר לב השיב לו, עפעס, היה נשמע זהיר ויודע בדיוק מה לענות..ולמי ששמע קצת על עומר בר לב הוא פחות בתחום של לענות ברור בלי הכנה...וד"ל

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מארגני מחאות השמאל מכריזים על הפגנה מחר בערב בבני ברק

בא נראה איזה חברה תיפול בפח הפעם
בחייאת, רק שלא יבוא מנכ"ל חברת החשמל או המים, אין לי כוח ללכת לשאוב מים ולהדליק נרות...

איגוד הגננות

משתמש פעיל
1. למה הוא חיקה את יריב לוין הרי כל כל בר דעת מבין שזה לא יכול להיות אמיתי, ויבין שזה מתיחה.. (הרצוג לא היה טוב יותר? ...)
2.איך שעומר בר לב השיב לו, עפעס, היה נשמע זהיר ויודע בדיוק מה לענות..ולמי ששמע קצת על עומר בר לב הוא פחות בתחום של לענות ברור בלי הכנה...וד"ל
או שמישהו עשה מתיחה לטוקר וחיקה את עומר בר לב

;););)

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה ההוא שרצה להקים מפלגה חרדית בהנחיית יאיר לפיד ?????
לא! זה מישהו אחר;) . מנחם טוקר זה ההוא שאוהב בכל ליבו את יאיר לפיד....
מפסיק לראות את המאסטרו...
מישהו אמר חרם?

:LOL:

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
וגם זה שהוא אמר בתחילת השיחה- מדבר מנחם...
במתיחות שלו הוא בחיים לא אמר את זה!

פ.נ

משתמש מקצוען
עם היה מדובר בליברמן טוקר היה ניכנס בו בכל הכח
לא היה נותן לו להשחיל מילה
כנראה שמיסתבר שיש משהוא מאוחרי הקלעים......
כמה צביעות......
עומר בר לב לא מוריד מהכבוד שלו ואפילו לא מיתייחס לזה (אפילו בהודעה כתובה)
מינימום של היתייחסות ולהבהיר את העניין.....
חבל שטוקר ביכלל מכניס את עצמו לפינות.........
אני אומרת בסוגרים שטוקר אוהב מלא ריטינג ואקשן

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גיא לרר מפרסם שחברת אנג׳ל הגבירה את המכירות אחרי החרם. אבי גרינצייג: אנג׳ל מתדרכת שהמכירות בכלל גדלו. איך נגיד בעדינות, זה הטריק התקשורתי הכי ישן בספר לחברה שעשתה שטות מול קבוצת צרכנים, וזה טריק שרוב מנהלי המשברים כבר מחקו מהספר.

גיא לרר מפרסם שחברת אנג׳ל הגבירה את המכירות אחרי החרם.
נעבעך... בטח הם מפסידים עכשיו המון... מהלחם המסובסד ה"לא רווחי"

נערך לאחרונה ב:

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מנחם טוקר: לאחר ששוחחתי עם עומר בר לב והתברר שהוא בכלל לא הפגין מול הבית של ראש הישיבה אלא מאות מטרים ממנו. ולא דיבר שום מילה נגד הרב. אני חוזר לקנות אנג'ל

(לא לכעוס עליי ולא לסמן לי:mad:)
כמובן, שאם עומר בר לב היה רוצה
הוא יכל לעלות לשידור בכל אחד מכלי התקשורת החרדיים, או לפרסם הודעה שכזו.
ויגיד לציבור (לא לעוזר של יריב לווין...) שהוא לא התכווין להפגין נגד הרב, והוא מצטער אם מישהו חשב כך ונפגע.
הוא עדיין יכול לעשות זאת.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
איזה נס שטוקר דיבר איתו היום.
הרי לעומר המסכן לא היתה שום דרך להודיע לקהל עד היום שהוא בכלל לא התכוון להפגין מול הרב,
עד שטוקר הגיע וסוף סוף היה לו אמצעי תקשורת עם העולם.:rolleyes:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה