הוציאו אתכם לחל"ת? כל ההוראות לקבלת הזכויות

שיר המעלות

משתמש פעיל
עובד שהוצא לחלת והוחזר ב1/6 אבל בפועל אין עבודה המעסיק רוצה להוציא אותו שוב . יש אפשרות כזו?

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
מישהו שמע על זה: תוארך תקופת הזכאות לכלל המענקים שנותנת הממשלה במסגרת משבר הקורונה, ולכן תקופת ההטבות והזכאות לדמי אבטלה תחל מתאריך 19.4.20 ולא מתאריך 15.3.20.
מקור: https://www.93fm.co.il/radio/616824/
מקפיצה שוב... שמעתי שזה צריך לקבל אישור ממשלה. יש למישהו עדכון?

יאנג

משתמש פעיל
הבנתי שאם את מקבל כבר איזה שהיא קיצבה מביטוח לאומי
נכות או אשה גרושה וכו' לא נותנים חלת אין כפל מבצעים

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש כאן עוד מישהו שעוד לא קיבל כסף על ה05???
וביטוח לאומי לא עונים...
לא טלפונית ולא באתר :(

ו8

משתמש מקצוען
עשיתי הכל כנדרש, קיבלתי אבטלה ונגמרו לי ימי הזכאות (67 ימים) עדיין המעסיק לא מחזיר אותי כי אין עבודה, יש אפשרות להרשם שוב? אני אקבל שוב דמי אבטלה?

קרוסלה

משתמש פעיל
לפני כמה זמן דובר שיאריכו בחודש את ימי הזכאות.
מישהי יודעת אם זה באמת חוקק?
מי שנמצא בחל"ת וימי הזכאות נגמרים ימשיך לקבל אבטלה?
אודה מאד לתשובתכם!

פרידא

משתמש מקצוען
עשיתי הכל כנדרש, קיבלתי אבטלה ונגמרו לי ימי הזכאות (67 ימים) עדיין המעסיק לא מחזיר אותי כי אין עבודה, יש אפשרות להרשם שוב? אני אקבל שוב דמי אבטלה?
אם עדיין לא חזרת לעבודה, יכול להיות שיאריכו שוב את ימי הזכאות. זה בדיונים כרגע.

שאף

משתמש מקצוען
לפני כמה זמן דובר שיאריכו בחודש את ימי הזכאות.
מישהי יודעת אם זה באמת חוקק?
מי שנמצא בחל"ת וימי הזכאות נגמרים ימשיך לקבל אבטלה?
אודה מאד לתשובתכם!
בב"ל אמרו שהם לא מכירים את החוק הזה.
כנראה זו הצעה של שר האוצר עדין לא עבר בכנסת יקח זמן כפי הנראה..

מענט'ש

משתמש חדש
אשמח לעזרה,
אני מתחת לגיל 20, נשואה ב"ה, ובעלי אברך כולל, האם אני מוגדרת כמפרנסת יחידה שזכאית גם מתחת לגיל 20?

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהי שעובדת במספר עבודות
ודיווחה בכולם על יציאה לחל"ת ועכשיו החזירו אותו באחת העבודות
איך מדווחים בלי שיפגע התשלום של החל"ת במשרות האחרות ?
תודה .

פרוגרמרית

משתמש צעיר
חברה שלי קיבלה 2000 שח דמי מקדמה בערב פסח...
באתר אושר לה סכומים ממש נמוכים שיוצאים ממש פחות מה 2000
היא שואלת מה היא צריכה לעשות עם הכסף שנשאר (אזור ה 1500...)
היא שאלה בביטוח לאומי , ואחד הפקידים אמר שזה היה מתנת פסח לכולם.
נשמע לי הזוי
זה קרה לעוד מישהו כאן ?

yyff

משתמש פעיל
עובד משק בית מוגדר כשכיר לענין 12 חודשי הכשרה?

yyff

משתמש פעיל
@shira bira
האם מי שעובד במשק בית כבר שנה, יכול לצאת לחל"ת ולקבל דמי אבטלה מהביטוח לאומי?

קרן ש

משתמש פעיל
שאלה לחברה:

מפסח צמצמו לה את ימי העבודה משמעותית מחמישה ימים בשבוע ל2 ימים. דבר שהשהליך על המשכורת.
היא אמורה ללדת בספטמבר יש דרך שדמי הלידה לא ייפגעו?

מיני בר

משתמש פעיל
לא יודעת אם קשור לכאן, כרגע בחל"ת מקבלת אבטלה מה לגבי הבטחת הכנסה? צריך לדווח הכנסות מהכולל? ואיך זה הולך ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה