לימוד נהיגה הוצאת רישיון נהיגה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
אני גם הייתי בבי"ס והיה מצוין
דיברתי על בי"ס שעושה חבילה,ולא כולם פשוט צריך לבדוק טוב אצל כמה תלמידים

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בקיצור, כדאי לברר טוב על מורה נהיגה, ולקבל המלצות מאנשים שלמדו אצלו, ולא על סמך פרסומים ברשת .
כדאי גם ללמוד בעיר שנחשבת קלה ללימודי נהיגה .
סע לשלום, המפתחות בפנים ...
ושיהיה בהצלחה !

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני בהלם!
עשיתי היום בדיקת עיניים, ואמרו לי שלכאורה אני צריך משקפים כי התקשיתי לזהות את המספרים, הוא הדגיש שאני צריך משקפים לפי הקריטריונים של משרד התחבורה - לצורך הרכב וראיה מרחוק, ולא בהכרח באופן קבוע.
זה עוד יותר מוזר משום שאני נחשב אחד עם ראיה מאוד חדה וברורה, ומעולם לא הייתה לי בעיה בראיה, וככה אני גם מרגיש היום וככה גם כל משפחתי.
נתקלתם / שמעתם על מקרה כזה, למישהו יש רעיון אולי מה צריך לעשות, אולי לעשות בדיקה במקום אחר?!
בקיצור אני אובד עצות...
תעשה בדיקה במקום פרטי לדעת מה המספר שלך.

יתכן מאוד והבעיה אצלך בעין אחת ולכן אתה לא שם לב ביום יום, ומשהו כמו חצי מספר

אההה

משתמש פעיל
אני בהלם!
עשיתי היום בדיקת עיניים, ואמרו לי שלכאורה אני צריך משקפים כי התקשיתי לזהות את המספרים, הוא הדגיש שאני צריך משקפים לפי הקריטריונים של משרד התחבורה - לצורך הרכב וראיה מרחוק, ולא בהכרח באופן קבוע.
זה עוד יותר מוזר משום שאני נחשב אחד עם ראיה מאוד חדה וברורה, ומעולם לא הייתה לי בעיה בראיה, וככה אני גם מרגיש היום וככה גם כל משפחתי.
נתקלתם / שמעתם על מקרה כזה, למישהו יש רעיון אולי מה צריך לעשות, אולי לעשות בדיקה במקום אחר?!
בקיצור אני אובד עצות...
יכול להיות שזה עניין של צילינדרים קטנים
שבגללם לפי הבדיקה קשה לך לזהות רכבים במראות
תנסה לבדוק באופטיקה רגילה אולי

יראת

משתמש מקצוען
לי הפוך! הראיה שלי לא משהו.. צריכה משקפיים, אבל מסתדרת בלי.
ואמרו לי שבשביל רשיון זה מספיק. הוציאו לי אישור. אופטיקה 6/6

צחית

משתמש מקצוען
צריך להיזהר שהמורה גם לא ינצל אותך בסוף לעשות עוד שיעור
ועוד אחד כי אתה לא יודע לנהוג וכו'
לא תמיד להתרגש ממה שהמורה אומר
(אני לפני הטסט המורה אמר לי שאני לא יודע
ועברתי בטסט ראשון לידי ישב אחד שהמורה אמר לי תלמד ממנו איך לנהוג
הוא היה בטסט השלישי שלו ולא עבר לא יודע מה איתו היום)

נערך לאחרונה ב:

אההה

משתמש פעיל
אשמח להמלצות על ספרים אפקטיביים ללימוד תאוריה (ולא דרך אתר, כי זה פחות נגיש לי).

תודה
הספר הרגיל ממש לא רע
זה לא חומר קשה מדי
תחפש את הספר עם השאלות והתשובות על כל נושא
חצי ממה שצריך זה להבין את הסגנון שאלות

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הספר הרגיל ממש לא רע
זה לא חומר קשה מדי
תחפש את הספר עם השאלות והתשובות על כל נושא
חצי ממה שצריך זה להבין את הסגנון שאלות
מה שמו?

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אשמח להמלצות (או דיס) על מורי נהיגה, טובים ומוצלחים, סבלניים ואדיבים!,
ובעיקר, מורים שמתקתקים את התהליך ומקצרים איפה שרק ניתן , נותנים שיעורים צמודים אפי' כמה בשבוע (אני רוצה לזרז עד כמה שניתן!)

באזור בי"ש (רמלה / לוד, וכו')

כל מי שהתנסה/מכיר/ יודע / שמע, אשמח מאוד שיחווה דעתו פה, כולל, מה הכללים אצלו מבחינת התשלומים, מחיר / תשלום מראש או שלא.

תודה ויישר כח לכולם

נערך לאחרונה ב:

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
היו פה כל מיני משפטים כאילו לימוד הנהיגה מתחיל אחרי קבלת הרשיון. וכל לימוד הנהיגה הוא לעבור טסט.
אני לא יכול להתכחש שיש מורים שזה מה שעושים. מסכן התלמיד. ומסכנים שאר הנהגים בכביש.
וכמו שבבין הזמנים אני תמיד מרגיש שעולים לכביש נהגים שלא נוהגים כל הזמן, אםשר להרגיש נהג שלא למד ללמוד.
נכון כל אחד יכול לטעות או לא לשים לב, הגם שבעניין הזה אין מקום לטעויות... אבל אפשר להרגיש אחד שפשוט לא יודע כללי נהיגה ובעיקר זכויות קדימה.
לשמחתי כשלמדתי נהיגה למדתי אצל מורה נהיגה שמסר לי את התורה בצורה מאוד מסודרת וברורה ברמה שניגשתי לטסט בידיעה מה אני אמור לעשות בכל מצב נתון
כששאלתי מכרים שאלות על חומר שלמדתי הם לא ידעו מימינם ומשמאלם. גם דברים בססיים וגם טיפים רבים
אני מאחל בהצלחה לכל מי שמתכנן לעלות לכביש, והעיקר תשמרו על עצמכם ועלינו.

נעמה CPA

משתמש מקצוען
אח שלי למד בצפון לא מזמן- מורה תותח ועלה לו 110 שקל!!!
אני לומדת עכשיו במודיעין- 180 שקל :(
אגב אח שלי בחור ישיבה וגם הוא הריץ שיעורים בכמויות בבין הזמנים- 5 ימים בשבוע*3 שיעורים ביום
תכלס אחרי שהוא לא עבר 2 טסטים הוא הוריד את הלחץ עשה הפסקות, נתן למוח זמן לעכל וב"ה עבר בשלישי

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אח שלי למד בצפון לא מזמן- מורה תותח ועלה לו 110 שקל!!!
אני לומדת עכשיו במודיעין- 180 שקל :(
אגב אח שלי בחור ישיבה וגם הוא הריץ שיעורים בכמויות בבין הזמנים- 5 ימים בשבוע*3 שיעורים ביום
תכלס אחרי שהוא לא עבר 2 טסטים הוא הוריד את הלחץ עשה הפסקות, נתן למוח זמן לעכל וב"ה עבר בשלישי
זה נשמע לי ממש קולע אבל אני מחפש באזור בי"ש?!

מה יש

משתמש מקצוען
לגבי מה שכותבים פה שלומדים באמת רק אחרי הטסט
זה לא מפני שלפני לומדים רק איך לעבור טסט
אלא בגלל שבשיעור המורה לידך
ואין מה לעשות זה משפיע..
נקודה נוספת מה שבאמת מלמד זה לצבור זמן על הכביש
ובשיעורים כל דקה עולה הרבה כסף..

אבל! מי שעובר טסט יודע לנהוג. אולי לא מיומן אבל יודע
ואי אפשר לעבור טסט בלי לדעת לנהוג...

המורה שלי טענה שהרבה תלמידים לא עוברים בטסט ראשון לא כי הם לא יודעים אלא בגלל שזה פעם ראשונה שהם בסיטואציה של נהיגה עצמית, וזו המטרה של טסט פנימי- להרגיל לחוויה.

בכל מקרה צריך סבלנות- רב האנשים *לא* עוברים טסט ראשון, ו*לא* מגיעים לרשיון תוך חודש וחצי.
יש כאלו- הם לא הרב.

אההה

משתמש פעיל
אשמח להמלצות (או דיס) על מורי נהיגה, טובים ומוצלחים, סבלניים ואדיבים!,
ובעיקר, מורים שמתקתקים את התהליך ומקצרים איפה שרק ניתן , נותנים שיעורים צמודים אפי' כמה בשבוע (אני רוצה לזרז עד כמה שניתן!)

באזור בי"ש (רמלה / לוד, וכו')

כל מי שהתנסה/מכיר/ יודע / שמע, אשמח מאוד שיחווה דעתו פה, כולל, מה הכללים אצלו מבחינת התשלומים, מחיר / תשלום מראש או שלא.

תודה ויישר כח לכולם
יש אחד ברמלה
אני אישית לא למדתי אצלו אבל יש לי הרבה חברים שכן
הם די מרוצים ממנו והוא נותן להריץ 3-4 שיעורים יחד
המספר שלו זה 0546446880

ערער בערבה

משתמש מקצוען
בלת"ק חלקי
לא מסכימה עם הגישה ללמוד קודם תיאוריה ורק אז להתחיל ללמוד.
אני עשיתי תיאוריה אחרי שני שיעורים, וחייבת לציין שיש שאלות שהבנתי היטב רק אחרי השיעור הראשון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה