לימוד נהיגה הוצאת רישיון נהיגה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חיים יפים מאד

משתמש מקצוען
סתם מעצבן.
אני קיבלתי רשיון לא מזמן, (עברתי בטסט שלישי) ולא יצא לי לנהוג כמעט, כי בעלי בן 25 אבל נוהג רק 4 שנים ולא 5 כמו שצריך. אם אני רוצה לנהוג אני צריכה שאחד מההורים שלי יבוא אתי.
לדעתי צריך להוריד את מספר השנים ל-3 כמו בנהג מעל גיל 30.
נראה לי שעד שתגמר התקופה שאני חייבת בליווי אני כבר לא אזכור איך נוהגים...
מצטרף, ולדעתי הנהגים הצעירים אחרי שלוש שנים נוהגים יותר טוב מנהג מבוגר אחרי חמש שנים
אני נוהג שלוש שנים, ואני נוהג הרבה יותר טוב מקרובי משפחה שנוהגים יותר שנים, יותר טוב הכוונה יותר מקצועי, לא יותר משתולל

חיים יפים מאד

משתמש מקצוען
נראה לי שהרוב עוברים בפעם הראשונה.
אני עברתי בפעם הראשונה, אחרי שהתכוננתי ולמדתי, אבל אני זוכרת שהיו כמה וכמה שעשו את המבחן ביחד אתי ונכשלו, אפילו יותר מפעם אחת...
אני למדתי את החומר באמצעות אפליקציה בשם "עברתי", הרבה יותר נוח מספר וגם מכניס את החומר יותר טוב לראש, למי שיש את האפשרות. נראה לי שיש להם גם אתר.
רוב היהודים עוברים פעם ראשונה, הרבה מהשאלות זה שאלות היגיון פשוטות
וחלק מהשאלות זה לגלות את התשובה הכי צולית...

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
מבחני תאוריה, עוברים בד"כ בפעם הראשונה או שעושים כמה פעמים?
תלוי בך.
אני ממליץ לעבור פעמיים על החומר, לשנן את הנתונים המשתנים (מהירות נסיעה מותרת בכל כביש), בזמן נסיעה באוטובוס לעקוב אחרי תמרורים ולראות שיודעים את משמעותם (בסה"כ רוב התמרורים מאוד הגיוניים ואחרי שלומדים פעם-פעמיים את משמעותם זוכרים את זה בקלות).
ואז לעשות כמה מבחני דמה באינטרנט, להבין איך נראה המבחן ולראות כמה טעויות יש בממוצע בכל מבחן וכשהממוצע עומד על 0-1 ללכת למבחן.
סיפור של כמה ימים עד שבוע.

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
רציתי להשים אימוג'י של חחח וזה לא נותן לי, אולי משהו יסביר לי איך (כאילו אני מעלה ואז שאני עושה שלח זה נמחק)
תשתמש באימוג’ים של פרוג בכתיבת ההודעה יש בלשונית למעלה ולא באלה הקיימים במחשב / מקלדת שלך

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מבחני תאוריה, עוברים בד"כ בפעם הראשונה או שעושים כמה פעמים?

חומר לא קשה הרבה הגיון בסה"כ
זה שפת הכביש כעיקרון..
לא כדאי ולא מומלץ בכלל להתחיל שיעורים לפני תאוריה כי אז חסר ידע בסיסי של זכויות קדימה וכו.

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נראה לי שעד שתגמר התקופה שאני חייבת בליווי אני כבר לא אזכור איך נוהגים...
זו התשובה
במהלך השיעורי נהיגה לומדים לעבור טסט, אחרי שעוברים מתחילים ללמוד לנהוג...
ואת זה אפשר לעשות גם אם עברו כמה חודשים מהטסט.

ובסופו של דבר זה לא משהו ששוכחים כ"כ מהר. מתיישבים ליד ההגה, מתחילים לנהוג, ומהר מאד הזכרון מתרענן, ולאט לאט מתחילים לרכוש מיומנויות חדשות.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ואיך רוכשים את הביטחון העצמי הזה לנהוג ?
זה לא מפחיד קצת ?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ואיך רוכשים את הביטחון העצמי הזה לנהוג ?
זה לא מפחיד קצת ?
נהג חכם נוסע ביחד עם מישהו בהתחלה.
נהג פחות חכם נוסע בזהירות וסומך על זה ש-90% מהטעויות שלו יגובו בזכות ערנותם של הנהגים בדרך

ביטחון העצמי הוא רק פועל יוצא של ותק ושעות נהיגה.

חיים יפים מאד

משתמש מקצוען
חומר לא קשה הרבה הגיון בסה"כ
זה שפת הכביש כעיקרון..
לא כדאי ולא מומלץ בכלל להתחיל שיעורים לפני תאוריה כי אז חסר ידע בסיסי של זכויות קדימה וכו.
מה אכפת לך זכות קדימה?
עד הטסט המורה אשם...
העיקר לסיים שיעורים, לעבור טסט, ואז...., אז להתחיל באמת ללמוד נהיגה..

yosros

משתמש פעיל
מה אכפת לך זכות קדימה?
עד הטסט המורה אשם...
מה זה השטויות האלו
זה סכנת נפשות לא לדעת זכויות קדימה
עזוב משטרה יש מזכויות קדימה אלפי תאונות

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה אכפת לך זכות קדימה?
עד הטסט המורה אשם...
איזו שטות
מי שלא יודע תיאוריה יעשה עשרות רבות של שיעורים עד שישלוט בנהיגה כי לא יודע מה לעשות בכל רגע
חבל על הכסף
תעשו תיאוריה ורק אחרי זה תגשו ללימוד המעשי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה