לימוד נהיגה הוצאת רישיון נהיגה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אברהם עבד ה'

משתמש צעיר
אני מחפש מורה נהיגה בבית שמש וכל מורה שאני מתקשר אומר ליש שהוא עממוס בחודש הקרוב..
למישהו יש רעיון על מורה טוב בבית שמש שפנוי לשיעורים ???
לך למודיעין אני נמצא שם ותוך שבוע מהטלפון למורה היה לי שיעורים וכל שבוע יש לי כפולות

YZD

משתמש פעיל
לא צריך בשום שלב בהליך הוצאת הרישיון הודעת SMS ,
הכל מגיע בהודעה קולית גם לטלפונים כשרים .

שלמה 80

משתמש חדש
היום אפשר להוציא טופס ירוק און ליין
וגם תאוריה כדאי לך לעשות הדמיה של מבחני תאוריה באינטרנט וזה מאוד קל אח"כ לעבור את המבחן
ולגבי לימודים אני גם מבית שמש ובגלל הלחץ למדתי ברמלה (זה 20 דקות נסיעה ברכבת) ושם יש פחות לחץ
אם אתה מעונין בהמלצה על המורא שאני למדתי אצלו ומאוד נעניתי ממנו תשאיר הודאה (אני עברתי אצלו בטסט ראשון)

rrrry

משתמש מקצוען
היום אפשר להוציא טופס ירוק און ליין
וגם תאוריה כדאי לך לעשות הדמיה של מבחני תאוריה באינטרנט וזה מאוד קל אח"כ לעבור את המבחן
ולגבי לימודים אני גם מבית שמש ובגלל הלחץ למדתי ברמלה (זה 20 דקות נסיעה ברכבת) ושם יש פחות לחץ
אם אתה מעונין בהמלצה על המורא שאני למדתי אצלו ומאוד נעניתי ממנו תשאיר הודאה (אני עברתי אצלו בטסט ראשון)
ג'קי?

rrrry

משתמש מקצוען
הייתי אצלו גם
לפני כמה זמן היית אצלו?

היצירתיות שבאומן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית

קבצים מצורפים

• הוצאת רישיון נהיגה.docx
    KB 27.4 · צפיות: 153

גברת חוקרת

משתמש פעיל
מלווה לנהג חדש יכול להיות:

מי שמלאו לו 24 שנים והוא בעל רישיון נהיגה בר-תוקף לפחות 5 שנים לסוג הרכב שבו מתבצע הליווי;
סתם מעצבן.
אני קיבלתי רשיון לא מזמן, (עברתי בטסט שלישי) ולא יצא לי לנהוג כמעט, כי בעלי בן 25 אבל נוהג רק 4 שנים ולא 5 כמו שצריך. אם אני רוצה לנהוג אני צריכה שאחד מההורים שלי יבוא אתי.
לדעתי צריך להוריד את מספר השנים ל-3 כמו בנהג מעל גיל 30.
נראה לי שעד שתגמר התקופה שאני חייבת בליווי אני כבר לא אזכור איך נוהגים...

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מבחני תאוריה, עוברים בד"כ בפעם הראשונה או שעושים כמה פעמים?

גברת חוקרת

משתמש פעיל
מבחני תאוריה, עוברים בד"כ בפעם הראשונה או שעושים כמה פעמים?
נראה לי שהרוב עוברים בפעם הראשונה.
אני עברתי בפעם הראשונה, אחרי שהתכוננתי ולמדתי, אבל אני זוכרת שהיו כמה וכמה שעשו את המבחן ביחד אתי ונכשלו, אפילו יותר מפעם אחת...
אני למדתי את החומר באמצעות אפליקציה בשם "עברתי", הרבה יותר נוח מספר וגם מכניס את החומר יותר טוב לראש, למי שיש את האפשרות. נראה לי שיש להם גם אתר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה