עזרה ההשתדלות שלנו אחרי אירוע שכזה-העסקת שבחי"ם X!

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בגלל המבצע הארצי של המשטרה ללכידת שבח"ים והמסייעים-
קחו בחשבון שמי שמסייע מהיום והלאה לשבח"ים בכל דרך שהיא - נסיעה, לינה או *העסקה* -
יילקח מיידית למעצר
רק לכמה ימים ויפסיקו עם זה כמו תמיד

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ממש מקווה שלא.

בלי קשר אני מקווה שהציבור שלנו יתחיל להפנים ולא נצטרך חלילה ה"י עוד קורבנות שנפנים את זה, לא מעסיקים שבחי"ם!
זה להכניס אש לתוך חנות פשתן.

malka yosefi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
לא.
כל תקופה יש מבצע רחב ללכידת שבחי"ם וסייענים,
ברור שאחרי פיגוע שבו היו מעורבים שבח"ים ייצאו לפעילות שוב בלי קשר למתי התבצע המבצע הקודם.

דינדושה

משתמש מקצוען

castamir

מהמשתמשים המובילים!
עד שמתעסקים עם השבחים, הדג מריח מהראש:

אפס כי עז

משתמש רשום
הקשר בין פטירתו של שר התורה זצ"ל לפיגועים

אחד מהמשתמשים העלה בעבר קשר בין פטירת שר התורה ר' חיים לבין כל המצב ומשתמש אחר הציג קטע זוהר שההגנה בשמיים של הצדיק היא יותר גדולה,

אלא שבלילה הראה לי אברך צעיר שמבין בקבלה שיש זוהר מפורש ב"אדרא" שכן אומר שההגנה של הצדיק קיימת דווקא כשהוא חי עמנו ואמר לי אותו אברך שמה שההגנה של הצדיק בשמיים יותר גדולה הכוונה היא שהתפילות שלו יותר קרובים לכסא הכבוד ושפשוט כי לא שייך לומר שבפועל זכות התורה שהוא היה לומד בחייו מגנה עלינו אותו הדבר ושלכן יש ל"ו צדיקים בכל דור שהעולם עומד עליהם.

בנוסף הראו לי קטע של דברים שאמר מרן הגר"י צדקה זצוק"ל בהספד על צדיק קדוש שנקרא חכם אהרן מועלם זצוק"ל שממש תואמים לדברים אלו.
שם הוא מדבר על אסון הפיגוע הראשון במדינה שקרה ליד טלז-סטון כשערבי עמד ליד הנהג ודרדר אוטובוס לתהום והיו שם 41 נספים ואמר בלשון זו (ל' סיוון ה' תשמ"ט):
"עד עכשיו הרבה מקרים היו וברוך ה' הכל ניצולו. עכשיו מה קרה? חכם אהרן איננו!!! כשהיה חכם אהרן- הלימוד תורה שלו, הצדקות שלו, הדמעות שלו שהיה מוריד, הזכות שלו היתה מגינה. עכשיו, כמו באהרן הכהן- נסתלקו ענני הכבוד, לכן הצליח אותו רשע לעשות מה שעשה. מה שלא קרה משך חמישים שנה..."

צפה בקובץ המצורף 1113071צפה בקובץ המצורף 1113072צפה בקובץ המצורף 1113075
חכם אהרון מועלם – ויקישיבה
הוי מתלמידיו של אהרן
חכם אהרן מועלם
וגם אז הפיגוע הזה אכן היה רק ההתחלה, כפי שכולנו כמובן יודעים, ה' ישמור ויציל!
הרב יהודה צדקה זצ"ל גם אמר בתוך דבריו הללו "המגן איננו!"

Positive spirit

משתמש מקצוען
אין לזה סוף כרגע המחלק של תנובה עובד של בזק נהג אוטובוס וכו
חייבים לאפשר להם יכולת חיים בכבוד
יכולת חיים בכבוד?????
אם היו מביאים לך מאה כוסות מים ואומרים לך שרק באחד מהם יש רעל קטלני, היית שותה באחד מהכוסות?
ברור שלא!! למה לא? הרי כל השאר בסדר... אבל לא היית לוקחת את הסיכון נכון?
אז מצידי גם אם יש אלפי שבחי"ם כאלה ו90% מהם בסדר, אפילו רק אם אחד מהם יקום יום אחד וירצח יהודי- אח שלנו אז אסור לקחת את הסיכון!!!!!!!!!

Positive spirit

משתמש מקצוען
עד שמתעסקים עם השבחים, הדג מריח מהראש:

אין לי הרשאות להגיב שם באשכול אבל הקטע שכתוב שם ענק!!!! אחד הטובים!

Positive spirit

משתמש מקצוען
לא יודעת מי קובע את הסטטיסטיקות.

בכביש עוקף חוסאן [צמוד לביתר, למי שלא מכיר] זורקים בקתבי"ם כמעט כל יום! זורקים אבנים על רכבים ומנסים שוב ושוב לפגוע ביהודים. אממה, זה לא מגיע לתקשורת! או שזה מגיע, והתקשורת בכוונה מחליטה להעלים את המידע מהציבור.
פעם היה הפגנה של ערבים מחוסאן, צמוד לביתר. בתמונות שהגיעו לתקשורת - תושבי ביתר זיהו המון ערבים מאלו שמתפרנסים יום יום מאתנו - תושבי ביתר.
ביום הם מתפרנסים בביתר, ובלילה הם זורקים בקתבי"ם.

הכלל הזה, שאם הם מתפרנסים הם לא עושים פיגועים - כבר מזמן ז"ל...
אני זוכרת שאחרי אחת ההפגנות הקשות בכניסה לביתר פרסמו תמונות שראו שם בבירור ערבים שעובדים ברמי לוי, אותם אלו שמורידים לנו מוצרים מהמדפים ועונים על שאלות כמו: כמה עולה? איפה יש...? וכו... (או נועצים מבטים עמוקים בבחורות, מכירות את התופעה הזו? מחלחל...)
פשוט מפחיד לעשות קניות בסופר,
כל ערבי שם נראה לי כמו מחבל בפוטנציאל, וזו לא קלישאה,
כי אם אותו ערבי מרמי לוי הלך בלילה להפגנה וזרק אבנים על אוטובוס כשהוא לוקח בחשבון שיכולה למות מזה תינוקת, למה שהוא לא יקום יום אחד על רגל שמאל, אחרי איזו הסתה חזקה שהוא שמע לילה לפני כן במסגד, ייכנס לו לביתר בנונשלאנט, כי הוא הרי עובד פה, אז מה הבעיה? וייתקע סכין למישהו בגב?
הכי הגיוני בעולם לא? זה מה שאני הייתי עושה אילו הייתי במקומו... ה' ישמור...!!!

קצרה

משתמש מקצוען
רוב המפגעים הם צעירים.
ללא פרנסה? איך שאני עוקבת אחרי הפיגועים בשנים האחרונות
רובם המוחלט עבדו בהיתר או כשב"ח

לא יודעת מי קובע את הסטטיסטיקות.

בכביש עוקף חוסאן [צמוד לביתר, למי שלא מכיר] זורקים בקתבי"ם כמעט כל יום! זורקים אבנים על רכבים ומנסים שוב ושוב לפגוע ביהודים. אממה, זה לא מגיע לתקשורת! או שזה מגיע, והתקשורת בכוונה מחליטה להעלים את המידע מהציבור.
פעם היה הפגנה של ערבים מחוסאן, צמוד לביתר. בתמונות שהגיעו לתקשורת - תושבי ביתר זיהו המון ערבים מאלו שמתפרנסים יום יום מאתנו - תושבי ביתר.
ביום הם מתפרנסים בביתר, ובלילה הם זורקים בקתבי"ם.

הכלל הזה, שאם הם מתפרנסים הם לא עושים פיגועים - כבר מזמן ז"ל...

תחושות בטן לא יכולות לנצח עובדות.
ואת הסטטיסטיקות קובעות עובדות. (ולא מי..)
זה לא מדע משוער ולא מדגם כמו סקר.
זה סכימה של כל המפגעים ופרטיהם האישיים
ומסקנה שנובעת מכך.

אז גם אם אכן במעקב אישי נראה לאי מי שמרבית המפגעים התפרנסו ועבדו או היו בעלי משפחות
כל עוד מי שאוף את העובדות הפשוטות וסוכם את כלל הנתונים מגיע למסקנה שמבחינה סטטיסטית מרבית המפגעים היו צעירים ללא משפחה ונעדרי פרנסה - אי אפשר להתווכח עם המציאות הזו בתחושות/שמועות/מעקבים.
רק מי שיש לו נתונים אחרים ויתעמת מול הנתונים הללו.

נ.ב איך נוצר הקישור בין המפגינים לזורקי הבקתבי"ם?!?
לתושבי חוסאן מותר להפגין סמוך לביתר גם אם תושבי ביתר מפרנסים אותם - בדיוק כמו שלנכים מותר להפגין מול ביטוח לאומי אפילו שהוא נותן להם את הגימלה ולעובדי עירית י-ם מותר להפגין מול עירית י-ם.
זה לא הופך אותם לרוצחים/טרוריסטים/זורקי בקתבי"ם.....

קצרה

משתמש מקצוען
יכולת חיים בכבוד?????
אם היו מביאים לך מאה כוסות מים ואומרים לך שרק באחד מהם יש רעל קטלני, היית שותה באחד מהכוסות?
ברור שלא!! למה לא? הרי כל השאר בסדר... אבל לא היית לוקחת את הסיכון נכון?
אז מצידי גם אם יש אלפי שבחי"ם כאלה ו90% מהם בסדר, אפילו רק אם אחד מהם יקום יום אחד וירצח יהודי- אח שלנו אז אסור לקחת את הסיכון!!!!!!!!!

אבל אם בגלל שלא תהיה להם עבודה
והם יהיו מיואשים ומתוסכלים
יהיו 30 אחוז ויותר מפגעים שירצחו יהודים??

את צודקת בנוגע לשבחי"ם.
אבל לתת רשיונות עבודה לערבים ויכולת קיום - מפחית את אחוזי המפגעים ולא מוסיף...

שוקולד תות 143

משתמש פעיל
ממש מכעיס!
אני רואה ברחוב רכב של "אלטע זאכן"
נוסעים בו בעל ואשה, עוצרים, לוקחים דברים שאנשים זרקו(או שלא...)
ולחשוב על זה שאח"כ הם מתפרנסים מזה וכו
ואף אחד לא אומר מילה
(ואם אומרים זה גזענות...)
ויכול להיות שהבן שלהם וכו הוא המחבל הבא:(
גלות!!!!!

Positive spirit

משתמש מקצוען
נ.ב איך נוצר הקישור בין המפגינים לזורקי הבקתבי"ם?!?
לתושבי חוסאן מותר להפגין סמוך לביתר גם אם תושבי ביתר מפרנסים אותם - בדיוק כמו שלנכים מותר להפגין מול ביטוח לאומי אפילו שהוא נותן להם את הגימלה ולעובדי עירית י-ם מותר להפגין מול עירית י-ם.
זה לא הופך אותם לרוצחים/טרוריסטים/זורקי בקתבי"ם.....
????????????????
כי נכים זורקים בקתבי"ם? ואבנים?????

אני פשוט נדהמת מהמשפטים הנ"ל, וואו, אין לי פשוט מה להגיד....
ערבי שזורק אבן על אוטובוס או בקת"ב על ניידת לוקח בפירוש בחשבון שזה יכול להגמר במוות,
אז שערבי כזה יבוא לעבוד בסופר לידי???????

שקית ניילון

משתמש פעיל
מה בדיוק מכעיס?
באמת שלא הבנתי.
ואף אחד לא אומר מילה
מה צריך בדיוק להגיד?
ולחשוב על זה שאח"כ הם מתפרנסים מזה וכו
ואוו! באמת, אסור להם להתפרנס אפילו מהזבל שלנו.
ויכול להיות שהבן שלהם וכו הוא המחבל הבא:(
:(
נכון.

שקית ניילון

משתמש פעיל
אני פשוט נדהמת מהמשפטים הנ"ל, וואו, אין לי פשוט מה להגיד....
ערבי שזורק אבן על אוטובוס או בקת"ב על ניידת לוקח בפירוש בחשבון שזה יכול להגמר במוות,
אז שערבי כזה יבוא לעבוד בסופר לידי???????
מי אמר שערבי כזה עובד בסופר?
היא סיפרה 2 סיפורים:
1.
2.
אגב, אם יש תיעוד של עובדים בסופר כשהם זורקים אבנים, כדאי מאוד לפנות למשטרה.

אבי אביבי

משתמש חדש
נושא הר הבית בוער לא רק כשעולים יהודים
היו שם התפרעויות גם בשבועות שנאסר על יהודים לעלות.
בכל אופן גם אם היו נותנים להם שליטה מלאה בהר הבית הם היו נדלקים על משהו אחר
המחבלים מבאר שבע, חדרה לא יצאו בגלל הר הבית, וכמדומני שכנ"ל בבני ברק ובתל אביב.
אבל ההבדל שבשבועות שבהם לא עלו יהודים [ברוך ה'] ההתפרעויות היו רק בהר וגם זה כי המשטרה נכנסה לשם

בכור גבריאלי

משתמש רשום
לא יודע אם ידוע לכם אבל פעם התפרסמה תמונה של פצצה שנפלה.
והיא היתה בעצם העמוד הקטן ששימש כאחת מקופות הצדקה של "קופת העיר", הוא נתלש ממקומו ועדיין נשארה עליו הפרסומת.

נ. ב. אגב סליחה. תיקון טעות בקישורים שהבאתי לעיל ואלו הנכונים:
חכם אהרן מועלם
הוי מתלמידיו של אהרן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה